[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Konu Dışı
|-- |-- |+ Oda aydınlığı nasıl olmalı (pc kullanıcısı için)...
Yazar RSS Konu: Oda aydınlığı nasıl olmalı (pc kullanıcısı için) {1899}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 16 Feb 2017, 18:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Xenus
Alinti
unity100

[forum.justgetflux.com]

öyle gelmiyor işte paketten çıkınca. market reyonlarında göze batsın diye vibrant renklere abanıyorlar, marketing practice bu.

gece-gündüz farklı ayar yapmaya da gerek yok. oda aydınlığını yada monitör brightness'ını bi zahmet ayarlayın.

neyse daha yazmayacağım abi 2-3k monitör ile kalibrasyon ayarı yapmadan, flux açık skyrim falan oynayın siz yihyih
kalibrasyon lazım. ama geceleri mavi ışığın kısılması da sağlık için lazım. iyi görüntü için değil circadian rythm bozulmasın diye. scnnin kafası karışmasın
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 18 Feb 2017, 12:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
netice 'kalibrasyon sart' seklinde cikti yani.

fluxla huzur bulanlar da var. ben buldum mesela turuncumsu sarimsi yapinca ekrani cok rahatliyor gozum kafam.

onca sey dendi flux icin de disable eder etmez oyunu, etmiyor benimkini iste ne yapayim arkadas. sorunsuz calisiyor. cekemediniz mi.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 18 Feb 2017, 12:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
adjust your lighting for day and night icin default ayar nedir? yanlislikla degistirdim. kendime gore ayarlayacak kadar gozum alismadi sizden kopya cekeyim.

Wubba lubba dub dub!
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 18 Feb 2017, 14:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ustteki en sagda, alttaki halogende gorunuyor bende.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 18 Feb 2017, 17:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
flux beni baya rahatlatti, los isikta kullaniyodum pc'yi aksamlari genelde. renklerin degismesi hic umrumda bile olmadi yani, baya memnun kaldim.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 18 Feb 2017, 22:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
adam hakliymis ya flux disable oluyor pirates of the burning seada.
Üye
ID § 04 Mar 2017, 08:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bayağıdır kullanıyorum flux. Renk paleti umrumda değil. Bir kere alışınca asla flux'sız ekran başına oturmak istemiyor insan.

edit: oyunlarda sorun varsa borderless window yapın ayarlardan oyun içi, çalışmayan oyun görmedim.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 04/03/2017 08:03 tarihinde Sinowhatrecup tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Mar 2017, 22:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gündüz vakti flux'ı 6500k dah daha düşük değerde çalıştırmak sıkıntı mı yaratıyor? ben gündüz 4500k civarında çalıştırıyorum da, zararlı ise yapmayayım sdf.
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum