[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Konu Dışı
|-- |-- |+ Offişıl Paticik Düğün Topiği [gg ve teselli başlığı]...
Yazar RSS Konu: Offişıl Paticik Düğün Topiği [gg ve teselli başlığı] {15158}
Syf: ««/ 34 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 14 Jan 2019, 16:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
axedice
Tebrikler arkadaşlar. 90 gün sonra fark edeceksiniz ki

90 gün öncesiyle bi fark yok. Hatta evlenmeden öncesiyle de bi fark yok hayat aynen devam ediyor. Evliliğin pek bi olayı yok aslında

Yeterince hazır olarak evlenen herkes böyle dedi benim çevremde. Çocuk olayı bambaşka ama, direkt game changer, hayat boyu bir daha dönüşü olmayan bir değişim getiriyor.

So long, and thanks for all the fish...
Üye
ID § 14 Jan 2019, 16:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
toplumsal yozlaşmadan ötürü sevilmiyor düğün. çünkü yozlaşmışlar sdfh.
güzel bir düğünde hem eğlenilir hem eğlendirilir

verbum sat sapienti est
Üye
ID § 14 Jan 2019, 16:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Esh
Dugunde eglenen var mi ya sdfg

Başkasının düğününde eglenioz kendi dugunumde ne kadar eğlencem görücez dkkd
Üye
ID § 14 Jan 2019, 16:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
MasterHapLo
bana nisanda ilk dans muzigi onerisi lazim. Turkce olsun gelenlerin % 80'i evinde zorla tuttuğum % 50 den.

Düğünde whitesnake çaldıracam kimse engel olamaz.

TW
ID § 14 Jan 2019, 16:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kendi düğününde eğlenen insana rastlamadım şu ana kadar ben.

Oradan oraya koşturmak, 100 kişiyi öpnmek karşılamak, bi sürü detayla uğraşmak derken beyin bir süre sonra kendini kapatıyor omurilik devreye giriyor diyorlar. Öyle organizasyon nereye götürürse anahtar kelimeleri duyup omurilikten ona tepki veriyomuşsun "ilk dans" "masa dolaşma" "takı" "pasta" gibi. Sonunda da böyle rüya gibi (iyi olay tarif eder gibi değil ama sanki hani zihin kendini bi olaydan soyutluyo ya sonra gerçekten oldu muydu bu ya diyosun) hatırlanan ve feci yorgun bitirdiğin bi olay olarak tamamlanıyormuş. Bir de istisnasız hepsi kendi düğünlerinde aç kalmış bizimkilerin, önden bi yarım kokoreç falan yuvarla derim.

So long, and thanks for all the fish...
Üye
ID § 14 Jan 2019, 16:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bol sarımsaklı işkembe gömüp masalara gidicen.
Üye
ID § 14 Jan 2019, 16:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Düğünde eğlenen var, ben gördüm.
Konu tamamen maddiyat, eğer ki düğünle ilgili bütün işleri ve olayları halledicek bir organizasyon şirketiyle anlaşırsan, sadece kıyafey giymeye ve oynamaya geliosun.

Eşimin fotoğrafını çektiği bi duabili düğüünü vardı çeşmede, o öyleydi mesela.
Üye
ID § 14 Jan 2019, 17:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Rewendor
Kendi düğününde eğlenen insana rastlamadım şu ana kadar ben.

Oradan oraya koşturmak, 100 kişiyi öpnmek karşılamak, bi sürü detayla uğraşmak derken beyin bir süre sonra kendini kapatıyor omurilik devreye giriyor diyorlar. Öyle organizasyon nereye götürürse anahtar kelimeleri duyup omurilikten ona tepki veriyomuşsun "ilk dans" "masa dolaşma" "takı" "pasta" gibi. Sonunda da böyle rüya gibi (iyi olay tarif eder gibi değil ama sanki hani zihin kendini bi olaydan soyutluyo ya sonra gerçekten oldu muydu bu ya diyosun) hatırlanan ve feci yorgun bitirdiğin bi olay olarak tamamlanıyormuş. Bir de istisnasız hepsi kendi düğünlerinde aç kalmış bizimkilerin, önden bi yarım kokoreç falan yuvarla derim.

çok doğru yanları var, ama o kadar karanlık bir tablo çizmeye gerek yok , ortama ve gelenlere göre değişir tabi ama biz eğlendik gelinle

bizi strese sokan bin tane koşturmaca oldu, ve öpme masa gezme kısmı fln çok daraldı, harbi koşturmacadan yemek yiyemedik düğün sırasında (neyse ordu evinde adamlar bunu öngörüp düğün öncesi bize yemek getirmişti)

benimkisi nispeten küçük bir düğündü ve gelenlerin neredeyse hepsini tanıyıp gelmelerini aktif olarak ben istemiştim ,alakasız halamın kuzeninin oğlunun dünürü fln gelmedi yani, o yüzden belki daha relax daha eğlenceli geçti

stres'i , etrafında pervane gibi dönecek ve sana yardım edecek tecrübeli bir kanka çözebiliyor aslında,bütün ameleliği , garsonlarla muhattaplığı fln ona dayayıp aradan sıyrılcan.

düğünde bir sürü kankam sarhoş oldu,sınırsız alkol saolsun , herkes en güzel elbiseleriyle gelmişti, sürekli beni kenara kaçırıp cigara içirmeye çalışan serseri adamlar da gelmişti fln,eğlendim la

düğün bitti ,after party'e gittik , gece 3 gibi otele çek-in fln derken gelinle böyle ayı gibi açız , çıktık taksimde düğün gecemizde tavuk döner dürüm ve goralı yiyerek taçlandırdık ,

dürüst olayım, damat-gelin için eğlenceli diye niteleyemem,büyük atmış olurum ama AYI GİBİ KOMİKTİ ve şimdi baktığımızda çok gülüyoruz ikimizde

idare eder bi tecrübe 7/10

1 defa güncellendi. Son güncelleme 14/01/2019 17:45 tarihinde DoGMeaT tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 15 Jan 2019, 00:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
niye insan karşıladınız veya masa gezdiniz ki o sırada yemek yicektiniz işte...

hiç stres falan yaşamadım valla ben (trafik sıkıştı biraz düğün öncesi fotoğraf çektirmeye geç kalıyoduk, onun dışında), hayvan gibi de eğlendik.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 15/01/2019 00:39 tarihinde PrudenT tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Jan 2019, 01:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben düğünümde eğlenmekten başka bişey hatırlamıyorum. İnsanlara bunun sizin eğlenceniz olduğunu ve gerizekalı adetlerini empoze ederlerse düdükleyeceğinizi zerkederseniz oluyor grinning smiley
Mutluluklar btw, ağzınızın tadı bozulmasın.

Your visit is more than appreciated to
www.azmiallusoglu.com to get more info about me.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 15 Jan 2019, 01:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Forumda bekar kalmamis lan sdfdd
Syf: ««/ 34 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum