[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Konu Dışı
|-- |-- |+ Elektronik Sigara...
Yazar RSS Konu: Elektronik Sigara {118917}
Syf: ««/ 186 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 27 Feb 2018, 03:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
"daha sağlıklı" dediğiniz likitlerden 1-2 marka söyleyebilir misiniz?
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 27 Feb 2018, 15:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
IQOS+ aldım bakalım neymiş bi deneyelim.

Kalplerdeki Kaymak آبسولوت
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2018, 19:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Arkadaslar Istanbul ici tarot nano alabileceğim guvenilir dukkan veya site var midir?
Üye
ID § 20 Mar 2018, 19:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
IQOS+ elektrikle çalışıp duman veren bir şey olması lazım. Ona tam vape diyemeyiz sanırım.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Mar 2018, 21:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iqos gecen gordum denedim. kartuslar da tutun var iste, onu isitiyor hafiften. sigara kadar fln duman veriyor anca.

bnet: bonesoul#2655
steam: raistlinthewiz
Üye
medal 1k
ID § 25 Mar 2018, 17:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iqos araştırmadım ama sigaradan daha zararlı kendi laboratuvarlarındaki araştırmalarla bağımsız araştırmalar uyuşmuyor deniyor nette.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Mar 2018, 18:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mantıken sigaradan daha zararlı olması imkansız ya, yayınlanan bir şey var mı daha zararlı olduğuna dair?
Üye
ID § 15 Apr 2018, 12:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bilen kardeşlerimizden bir tavsiye rica edeyim.

şimdi ben 7-8 aydır ijust 2 kulanıyorum, lakin batarya biraz yattara olmaya başladı, ayrıca klasik tuşun içeri gitme problemi de mevcut. yeni bir mod alayım diyorum ama elimde 2 tane ijust 2'nin tankı ve bol miktarda coil var. O yüzden bunlar da boşa gitmesin, alacağım mod bunlara uygun olsun istiyorum.
modda aradığım kriter bol miliamperli, robust dizaynlı bir şey olması.
ne önerirsiniz?
Üye
ID § 15 Apr 2018, 13:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ginaly
bilen kardeşlerimizden bir tavsiye rica edeyim.

şimdi ben 7-8 aydır ijust 2 kulanıyorum, lakin batarya biraz yattara olmaya başladı, ayrıca klasik tuşun içeri gitme problemi de mevcut. yeni bir mod alayım diyorum ama elimde 2 tane ijust 2'nin tankı ve bol miktarda coil var. O yüzden bunlar da boşa gitmesin, alacağım mod bunlara uygun olsun istiyorum.
modda aradığım kriter bol miliamperli, robust dizaynlı bir şey olması.
ne önerirsiniz?

Brushed silver pico? Extra dan pil alacaksın o kadar
Üye
ID § 01 May 2018, 00:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gençler discordu takip edemiyorum ben pek bu aralar, bıraktım şimdi sigarayı abarttım biraz derken dönüyorum yine.

atomizer olarak öneriniz var mı yeni çıkan herhangi bir şeyi bilmiyorum, rta kullandım bugüne kadar işim gereği sürekli araçtayım rdta falan da olabilir belki bilemedim.

mod hala kararsızım ama abartasım yok puma alıp geçme ihtimalim yüksek ya da bakınıyorum işte.

1-2 akıl fikir pls.

huu.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 05 May 2018, 13:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
I just S mod (gümüş) , Smok al85 mod (gümüş) , Cthulu Hastur mtl (gümüş) atomizer satiyorum. FT fiyatı kaç ise ona veriyorum

Örnek i just: [www.fasttech.com]

Bir de smok baby beast tank (siyah) var hava kanalı acılıp kapanmıyor sıkısık aldıgımdan beri , kelepire veririm

1 defa güncellendi. Son güncelleme 05/05/2018 13:03 tarihinde Masticore tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 25 May 2018, 16:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Syf: ««/ 186 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum