[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Konu Dışı
|-- |-- |+ Cepteteb mi Enpara mı...
Yazar RSS Konu: Cepteteb mi Enpara mı {13757}
Syf: ««/ 9 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 18 Dec 2016, 10:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
calimero
Enpara gg olmuş, zibil gibi milletin kartından para çekilmiş.

TEB'de mi çalışıyorsun nedir? VISA'dan kaynaklı sıkıntıyı enpara'ya yıkmışsın bir de.

önemli olan yeşil mercimek
Yörünge Disi
ID § 18 Dec 2016, 13:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Asıl sen Finansbank'ta mı çalışıyorsun kardeş hayırdır? lol

Birincisi Prudent'in dediği gibi tek kişi değildi o saatlerde. birden fazla kişi, bu diğer başlıkta verilen linkte değil başka bir başlıkta benden de aynı şekilde çekilmiş diye ss paylaşan insanlar vardı.

hatta ahanda link

bir de bunlar rezalet başlığı açan kişiden farklı kişiler. e durum böyle olunca, ben de yazayım dedim hani ay sonuna kadar farketmemektense bugün baksın insanlar hesabına şüpheli işlem dolandırıcılık falan olan varsa görsün diye.

ayrıca enpara'nın hatası var abi işte yani, muhtemelen silke silke geri yatıracak o parayı enpara, çünkü bariz dolandırıcılık var ortada ve ayrıca visa sıkıntısı diye yazmışlar evet de, 1000 defa aynı işlem yapılınca banka normalde 3-5 işlemden sonra seni uyarmalı ya da hesabını askıya alıp sabah falan seni aramalı diye düşünüyorum. sanırım diğer bankalarda böyle. e dolayısıyla benim yazdığımda teb çalışanı olmalık bir şey yok sanıyorum.

'Never argue with stupid people,
they will drag you down to their level and then beat you with experience.'

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/12/2016 13:49 tarihinde calimero tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 18 Dec 2016, 13:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
E yatırmayacağız mi demiş adamlar neyin tatavasini yapıyorsun sen? İsbankasi veya diğer bankalarda da olmuş bu mevzu ama 5 işlemden sonra otomatik kartı kapatmış o bankalar. Demek ki enpara sisteminden degil VISA'dan kaynaklı güvenlik sorunu var. Gelmişsin enpara gg patlamış falan yazıyorsun. Benim basıma gelmedi demek ki patlamamış derim o zaman ben de sana.

önemli olan yeşil mercimek
Üye
ID § 18 Dec 2016, 13:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ypk iş garanti ve enpara kullanıorm

memnuniyet sıralamam
enpara>garanti>iş>ypk
Yörünge Disi
ID § 18 Dec 2016, 13:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tamam ahmedinejad, senin başına gelmediği için bütün mağdur enpara'lılar adına özür diliyorum. QNB başkanı yanımda gözyaşlarına boğuldu bu nasıl bir marka aşkıdır deyu.

ayrıca hesabında 50.000 TL olsa tümü çekilmiş olsa görürdüm şu andaki tepkini. bak ne güzel diyorsun başka bankalar kartları kapatmış, enpara neden kapatmıyor diye sorgularım abi ben. bir de enpara hesap kartı değil mi? (a.k.a bankamatik)

bir de şöyle bir yanıt almış rezalet başlığını açan eleman.

Alinti

itirazınız, 5464 sayılı banka ve kredi kartları kanunu ile uluslararası banka ve kredi kartı kurallarınca işleme alınmakta olup en az 45 günü bulabilen bir değerlendirmeden geçmektedir. bu süre zarfında, bankamızca yapılacak ön inceleme sonucu uygun bulunması halinde, bankamız itiraz ettiğiniz harcama tutar(lar)ını kredi kartı hesabınıza geçici olarak alacak kaydedecektir.
itirazınızın olumlu sonuçlandırılamaması halinde söz konusu işlem tutar(lar)ı kredi kartı hesabınıza faiz ve diğer ücretler ile birlikte tekrar borç kaydedilecektir. olumlu sonuçlanması halinde ise itirazınıza konu işlem(ler) ile ilgili varsa kredi kartı hesabınıza yansıyan faiz ve ücretler iptal edilecektir. itiraz sonucunuz ile ilgili bilgilendirme yazılı olarak tarafınıza iletilecektir.

bu süreçte kart kapatma, yeni kart çıkartma diğer işlemler için dilekçe doldurma vs de sanırım normal, hatta en güzeli. yarın enpara'ya geçiyorum. dolar oynaklığı olduğu zaman da döviz alış satışı yapamam ne güzel, makne soğuk bakım var derler, oh mis.

'Never argue with stupid people,
they will drag you down to their level and then beat you with experience.'
Üye
ID § 18 Dec 2016, 14:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
1 senedir sürekli dolar alıp satıyorum en parada. Daha HİÇ başıma gelmedi o "alıp satamama". Ayrıca banka neden bunu yapsın, adam para kazanıyor o alım satımdaki farktan.
Hani baya baya rakip bankaların iftirası olmuş bu

zaten yetişemeyen bankalar arkadan işte cepteteb yok akbank hede diye şeyler çıkardılarda

enparanın aradığında güleryüzle telefonu açan çalışanı
tamamen müşteri odaklı çözümleri muhteşem olduğu için yanına yaklaşamazlar.
O kadar memnunum yani.

@calimero
itirazını düzgün yaptıysan zaten hemen cevabını alırsın. Sorunu çözerler, burnundan kıl aldırmayan diğer bankalar gibi değil adamlar kesinlikle.

tr ye döneyim işbank ve ypk yı tamamen kapatıcam zatne.
garanti ve enpara yeterli herşey için.

klasik eksi çamur atma kampanyasıdır veyahut diğer bankalar vermiştir 50 şer lira yazdırmıştır

1 defa güncellendi. Son güncelleme 18/12/2016 14:12 tarihinde Suark tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 21 Jan 2017, 00:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mini soru:

Cepteteb sanal karta ucret aliyor mu?
TW
ID § 21 Jan 2017, 11:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sadece banka hesabı cepteteb varsa sanal kart vermiyor, teb kredi kart varsa verir beleş

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
medal 1k
ID § 21 Jan 2017, 15:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
enpara kimsenin hesabından para çekmedi? visa kaynaklı sıkıntıysa bilemem.

teb zaten çok kötü bankalar listemde benim. cepteteb de öyle dolayısıyla. enpara mükemmel bir şey bence. bütün borcum bitsin, tüm birikimlerimi enpara'da yapacağım.

"Bi sonraki turn deli gibi duktur boom oynicam"
-Spyro, 2016
Üye
ID § 22 Jan 2017, 23:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Suark
klasik eksi çamur atma kampanyasıdır veyahut diğer bankalar vermiştir 50 şer lira yazdırmıştır

bu ne savunma abi, babanın bankası mı? ben bizzat yaşadım sabah saatlerinde 4-5 defa. ha uzun sürmedi zaten ama ekşi her şeyi abartıyor yapacak bir şey yok.
Üye
ID § 23 Jan 2017, 00:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gönül bağım var :/
(not finansbank çok kötü bi banka, zaten şubeye gidince "ıyyyy enparalımı geldi" diye bakıolar sdfa)

Hatta bi keresinde şubedekiyle iddialaştık
"beyefendi döviz çekemezsiniz şubeden, belirli atmlere gitmeniz lazım"
-yok o öyle değil, yatırmak için atm ama çekmek için herhangi bir şube iş görüyor
"yok beyefendi, daha şimdiye kadar öyle bir işlem yapmadık. (yanındakine sorar, ondada tık yok).
- e bi şansımız deneyelim o zaman, daha önce çektim ben çünkü
"yok mümkün değil, yine de deneyelim...... Aaaa.. verdi"
TW
medal 1k medal 5k
ID § 24 Jan 2017, 12:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu ceptetebe başvurdum, başvurmasa mıydım? enparanın steam kampanyası da bitti zaten.

"It is better to be feared than loved, if you cannot be both."
Üye
ID § 25 Jan 2017, 23:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cepteteb şöyle bir haber vermiş,

[twitter.com]

dijital servislere 50% indirim diyor, bakalım enpara kadar geniş kapsamlı olacak mı.
TW
medal 1k medal 5k
ID § 27 Jan 2017, 17:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben bugün banka kartımı aldım, hesabın açılmasını bekliyorum. Bi de aidatsız düşük limitli kredi kartı patlatayım yemek sepeti için. Ohh miss.

"It is better to be feared than loved, if you cannot be both."
Üye
ID § 27 Jan 2017, 18:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu enparayı en çok gecelik faizi yüksek diye kullanıyorum, artık ayın enparalı olsan bile 9% veriyor max

vakıfbank bile 10% veriyor, ayıp yani

Praise the Sun
Syf: ««/ 9 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum