[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Konu Dışı
|-- |-- |+ GSS Saçmalığı...
Yazar RSS Konu: GSS Saçmalığı {32774}
Syf: ««/ 49 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 16 Jun 2017, 20:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şimdi ceptetebe girdim, hiç aklıma gelmedi işbankasında olmayıp tebde olabileceği ama eklemişler bunu tam miktar çıktı otomatik ödedim gitti gg

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
ID § 16 Jun 2017, 20:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
iş bankasında var, gss prim yazıyor.

Yönetim istifa #azizyıldırımistifa #yallahazizyallah
TW
ID § 16 Jun 2017, 20:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok ordan girince borcunuz yoktur diyo işbankasında, aktif prim yazılanlar için herhalde o. benim artık gss ödemem yok sgklı olduğumdan

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 Jun 2017, 01:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yav benimde bu en son yapilandirmadan sonra , 2012-2013 yillarina ait 800 kusur lira odemem gozukuyor edevlette , kredi karti ile ode diyorum , sgk nin siteye yonlendiriyor. Sgk nin sitede , diger- gss prim secip tc giriyorum borcunuz yok yaziyor.

Is bankasi online subeden gss primi secip , tc giriyorum yine borcunuz yok yaziyor.
Is bankasi subesine mi gitmek gerekiyor yoksa vakifbank , ziraat falan mi kasicaz?

Bir de yarin borc yapilandirmasindan faydalananlarin ilk taksidi odemeleri son gunuymus.Benim 2013 den beri borcum yok , eski borcumun ilk taksitini mi odemem gerekiyor acaba?
Ulan gece gece kafamda deli sorular

1 defa güncellendi. Son güncelleme 30/06/2017 01:40 tarihinde Dark_Soul tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 30 Jun 2017, 07:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eski borc isbankasinda secenegi yok yazdigim gibi gss primden degil bilmemkac numarali borclandirmadan odeyecen. Tebde vardi odedim online 2012den kalma yapilandirilmis borcu

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
TW
ID § 30 Jun 2017, 07:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Silphatos
işbankasında "GSS 6824 Prim Tahsilatı" diye seçenek yok başka bi sürü şey var, online ödenmiyor mu bu

ಥ_ಥ Сука Блять ಥ_ಥ
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 30 Jun 2017, 09:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hah buldum yav saolasın. Sgk'nin sitesinde , Diğer Tahsilatlar altında GSS 6824 prim tahsilatı var.

Burdan eski döneme ait borçlar ödeniyormus.SGK'nin siteden tüm borç ödeniyor.Ben sadece ilk taksitini ödeyeyim nasıl oluyor bilmiyorum bankaya falan gitmek gerek galiba. Ödeme yap linkine basınca ne kadar ödeneceğini seçebiliyormuşuz.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 30/06/2017 09:47 tarihinde Dark_Soul tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 49 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum