[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Konu Dışı
|-- |-- |+ Kar Dpt. Devam...
Yazar RSS Konu: Kar Dpt. Devam {49927}
Syf: ««/ 113 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 23 Apr 2017, 15:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Still?

'Never argue with stupid people,
they will drag you down to their level and then beat you with experience.'
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Aug 2017, 08:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bugün ve yarın İstanbul'da dolu ihtimali olduğu söyleniyor.
Kullandığınız yada bildiğiniz iyi bir hava durumu app i var mı dolu ihtimali/saati vb. gösteren.

Reality hits you hard bro!!
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 21 Aug 2017, 09:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dolunun olayı lokal ve ani olması. kimse tahmin edemez günlük tahminler bile tam oturmuyorken. yani uygun koşullar oluştu diye ölçüp 5-10 dk önceden farkına varabilir meteorolog ama hiçbir uygulamanın bunu geçrek zamanlı push edeceğini sanmıyorum.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Aug 2017, 10:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
App'ı kullanmıyorum ama Facebook sayfasını takip ediyorum, Buluttanbildiriyor diye bir sayfa var baya iyi.

[www.facebook.com]

Bugün için dün şunları demişti;

Sayfanın başındaki açıklama kısmında da belirttiğim gibi “ağırlıklı olarak İstanbul” için tahmin yazıyorum. Çünkü sadece İstanbul’u çalışmak bile epey vaktimi alıyor ve maalesef hava tahminine ayırabildiğim vakit sınırlı. Keşke diğer iller için de her seferinde oturup tahmin hazırlayabilecek kadar vaktim olsaydı.

Neyse, İstanbul’a geçelim. Haftanın son gününü oldukça nemli geçiriyoruz; neyse ki bir süre bu kadar bunalmayacağız. Pazartesi günü İstanbul’da da aralıklı gök gürültülü sağanaklar var. Bu sağanakları tetikleyecek kararsızlık epey yüksek, yağış bulutlarını harekete geçiren üst seviye rüzgarları ise oldukça zayıf. Dolayısıyla aynen geçtiğimiz hafta olduğu gibi bölgesel olarak görülecek sağanaklar uzun süre aynı yerde etkili olabilecek. Bir de deniz suyu sıcaklıklarının yılın en yüksek seviyesinde, dolayısıyla da buharlaşmanın maksimum düzeyde olduğunu düşününce maalesef su baskını ve sel riski de artıyor. Pazartesi akşamüstü ara verecek sağanaklar Salı sabaha karşı yeniden başlayacak. Salı günkü yağış bir soğuk cephe eşliğinde geleceği için yağışlar Pazartesi’ye göre daha geniş bir alanda etkili olabilecek. Bu yağışın bitiş saati henüz net değil; Salı öğleden sonra bitebileceği gibi akşam saatlerine de sarkabilir. Tabii sıcaklık da hızla düşüyor; Salı günü öğlen saatlerinde hava sadece 22-23 derece olacak. 27 Temmuz’daki gibi afet boyutunda bir fırtına ve dolu ihtimali ise şuanki görüntüye göre düşük, ama sıfır değil.

İstanbul’da yağışın tamamen kesilmiş olacağı Çarşamba ve Perşembe günleri düşük nem ve sadece 24-25 derece civarındaki sıcaklıklarla havayı dipdiri hissedeceğiz. Peki bayramda hava nasıl olacak? O konuya girmek için daha çok erken. Tüm Türkiye’yi kapsayan bayram tahminimi önümüzdeki Pazar ya da Pazartesi sizlerle paylaşacağım.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 20 Dec 2017, 11:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam.

Burada (Sarıyer) beyaz bişi yağıyor. Güney taraflara doğru gelebilir.
TW
ID § 24 Dec 2017, 02:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ankara beyaza bürünmüş diyorlar smiling smiley

=o= Another Project.. =o=
Yaz Aşkı
ID § 24 Dec 2017, 11:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dun baya bir yardirdi bugun de yagarsa yarin iptal baskent akgsdahdajkkl

escape : kernel ne bilmiyorum, kullanmıyorum
Red : bazı sahneler var kadının her yerini yalıyosun
Laraken : nası oyun lan bu millet karakterine giriyor?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 Dec 2017, 14:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İstanbul günlük güneşlik.

Reality hits you hard bro!!
MTG Turnuvası 1.si
ID § 25 Dec 2017, 14:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kar topluyor
Üye
ID § 25 Dec 2017, 14:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Cumartesi gecesi ümraniye yağıyodu baya.

Es deli külek bu günü apar,
O öten ömrü yeniden gaytar.
Alan Yetkilisi

ID § 25 Dec 2017, 15:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ankara bildiğin bahar havasına döndü.

Kalplerdeki Kaymak آبسولوت
Syf: ««/ 113 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum