[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Müzik
|-- |-- |+ Strat Elektro Gitar Tavsiye...
Yazar RSS Konu: Strat Elektro Gitar Tavsiye {1229}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
Üye
ID § 13 Sep 2017, 16:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Merhaba, aslında kararımı vermiştim, Yamaha Pacifica 112v alacaktım. Yalnız bir Fender fanboyluğu da yok değil. Squier Affinity set halinde indirime girmiş Axess de varsa 1100 TL'ye geliyor hepsiburada'da. Affinity 0 fiyatı 1100 TL civarı zaten.

Bende sadece Rocksmith real tone kablosu var. Gitarı alınca PC'ye bağlayarak kullanmak aslında planım. Bu pakatte dandik de olsa Frontman 10g amfisi ıvır zıvırı her şeyi var. 112v daha kaliteli bir gitar Alnico V manyetikleri falan var ama Fender fanboyluğum da ağır basıyor, Affinity kullanan arkadaşlar varsa tavsiye ederler mi bir sorayım dedim.

Bu arada çok az bir klasik gitar tecrübem var fi tarihinden, yeni başlayacağım.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 13/09/2017 16:48 tarihinde Arondrin tarafindan yapilmistir.
MTG Turnuvası 1.si
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Sep 2017, 16:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
duble

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/09/2017 16:49 tarihinde Masticore tarafindan yapilmistir.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 13 Sep 2017, 16:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Rocksmith ile gitar calma öğrenilirmi smiling smiley
Üye
ID § 13 Sep 2017, 16:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Öğreniliyor diye gaz verdiler grinning smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Sep 2017, 16:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ogreniliyor baya
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Sep 2017, 16:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Squier "Classic Vibe" 60s Stratocaster bak
Üye
ID § 13 Sep 2017, 16:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Classic Vibe baktım da sıfır fiyatı bütçemi aşıyor, ikinci elde bulamadım istediğim gibi ya farklı şehirdeydi ya da durumu çok iyi değidi.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 13 Sep 2017, 16:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
µh
ogreniliyor baya

valla bana da ekipman önerin o zaman. Acayip hevesli ve azimliyim şu aralar.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Sep 2017, 16:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
valla orijinal kablo bile olsa delay falan oluyor arada biraz, rocksmith icin muthis bir seyler almaniza gerek yok yani idare eder bir sey fisekleyin
Üye
ID § 13 Sep 2017, 16:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hocam ben kabloyu amazon.de'den getirdim kargo dahil 140 TL'ye geldi. Bir de enpara'nın Amazon indirime denk getirmiştim güzel oldu. Türkiye'de 180 TL civarı satıyorlardı en son.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/09/2017 16:55 tarihinde Arondrin tarafindan yapilmistir.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 13 Sep 2017, 16:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yani calmayi bilmiyorum ki cok iyi bir şey alayım.For Dummies tarzı bir şey olsa yeterli yanlız bu şarkı fiyatları nedir abi ya [store.steampowered.com]

en ucuz sarkı 9 tl yaziyor. Şarkı başına para vermek acayip bir kafaymış

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/09/2017 17:05 tarihinde Masticore tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Sep 2017, 17:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ahmetli versiyonu indirin butun sarkilar var ek olarak insanlarin kendi uyarladigi sarkilari da indirebiliyorsunuz internetten. arkadasimda orijinali vardi ama onun yerine sahtesini kullaniyordu sief bu yuzden.

bende kablosu bile yoktu donusturucuyle takiyordum pc girisinden. gurultu ve delay artiyor tabi oyle

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/09/2017 17:01 tarihinde µh tarafindan yapilmistir.
MTG Turnuvası 1.si
ID § 13 Sep 2017, 17:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gitar ne önerirsin peki öğrenme amaclı
MTG Turnuvası 1.si
ID § 13 Sep 2017, 18:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şöyle bir article buldum

[bunnyears.net]
Üye
ID § 13 Sep 2017, 18:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bi 7-8 sarki ogrenmisimdir ben de ordan
Ama sololari yakalayamiyor ve chordlarda sicio oyun hele blues tarzi fln varsa kafa gidio oyunun

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum