[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Müzik
|-- |-- |+ Hard'n'Heavy \m/...
Yazar RSS Konu: Hard'n'Heavy \m/ {3423}
Syf: ««/ 5 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2017, 04:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
selam. hard&heavy seviyorum. bir yerde 5 metalci varsa orda en az 6 farklı genre vardır gibi bir atasözü vardır muhtemelen, dolayısıyla paylaşacağım şeyler tarz dışına çıkabilir. so what.

heavy metal'i icat edenlerden, horned hand'i aleme hediye eden dio başkan'dan gelsin. klişe ama klişelerin klişe olmasının bir sebebi var.

1/?

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2017, 04:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
steve morse'un gruba katıldığı ilk albüm, kendi bestesi. dinlerken tam yerinde gitarını delirtmeyerek (read: çığlık atmayarak) size yaşatıyor çığlık atma isteğini. bana yaşatıyor yani.

2/?

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2017, 05:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
rainbow'la açtık, d.purple'la devam ettik. rainbow'dan sonra malmsteen'le takılan, ordan hop deep purple'a akan joe lynn turner'ın yer aldığı, az bilinen şahane deep purple albümü slaves and masters'ın açılış şarkısı.

3/?

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2017, 05:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
demin guns demiştik. ilk albüme böyle şarkı konur mu, ayı mısınız diyerek devam ediyoruz. 4/? olduğu için ilk albümlerinin 4. şarkısını koymayı uygun gördüm ama 5-6-7- falan da olabilirdi çünkü ilk albümde kötü şarkı yok gibi bir şey.

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2017, 05:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
demin guns demiştik derken, henüz dememişiz tabi. içimden demiştim. efsaneye göre sebastian bach'ın guns'dan horoyin yüzünden atılan kankası steven adler'a yazdığı şarkı.

5/?

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2017, 05:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2017, 05:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bi durun, ben de kendime bi içki alıp geliyorum. içki demişken

7/?

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2017, 05:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ha bu arada rahatsızlık verdiysem özür dilemiyorum: 8/?

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2017, 06:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
üzülme bon jovi, seni yine de seviyoruz: 9/?

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2017, 06:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2017, 06:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
10 tane post attık, bi allahın kulu gelip destek çıkmadı. madcap gel kurtar diyerekten 11/? kalpkalpkalp smiling smiley

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2017, 06:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aa madcap bunların bi şarkısını cover'lamıştı diyerek bağlıyorum: 12/?

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2017, 06:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
13/? olduğu için şanslı fortune'lu falan bir şey bakıyorum ama bulamıyorum. şeytanlı cadılı falan şu var, olur mu? mmh flv, hastasıyım

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2017, 06:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
flv dendi mi "southern şimdi ne alaka abi" falan demeden araya katıştırdığım, gecenin sonuymuş gibi ama değilmiş gibilisi: 14/?

insane yet?
Üye
medal 1k
ID § 28 Jun 2017, 06:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2008'deki albümlerinden sonra verdikleri bir röportajda "bu albümün önceki albümlerimizden tek farkı 2008'da yapmış olmamız. yine de bizim gibi insanlara gösterilen bu ilgi aklımızı aldı." benzeri (2. cümleyi biraz sallamış olabilirim) bir demeçle karşımıza çıkan elektrikli şimşekli, bir şeyleri doğru yapıyorlarmış ki 40 yıldır yapıyorlar demek ki'li, 15/?

insane yet?
Syf: ««/ 5 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum