[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Müzik
|-- |-- |+ Türk Caz Müzisyenleri...
Yazar RSS Konu: Türk Caz Müzisyenleri {42561}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Yaz Aşkı
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Jul 2012, 20:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
slm Murat nbr var mi yeni bi beste ?

Red : bazı sahneler var kadının her yerini yalıyosun
Esh : işin içinde aşk varsa dayınla bile sevişirsin
Rid1 : Seveni de 35 yillik vidanjor soforu gibi seviyo
Üye
ID § 19 Aug 2012, 16:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
KonstruKt var beyler. korhan futacı.

Marshall Allen -- alto saxophone
Korhan Futaci -- saxophone, voice
Barlas Tan Ozemek - guitar
Umut Çaglar -- guitar, guitar synth, electronics
Özün Usta -- percussion, drums, vibraphone
Korhan Argüden - drums
Üye
ID § 23 Mar 2013, 04:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Of o cazlar blueslar mahvediyo beni.
Üye
ID § 20 Apr 2013, 18:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Korax
Meltem Ege var bide, sevgili arkadasim benim ehueh;

Meltem Ege 1981 Syracuse, New York doğumlu. Müzik dünyasına yedi yaşında piyano çalmaya başlayarak girdi. 1991 yılında ailesiyle birlikte Türkiye’ye döndü ve Bilkent Üniversitesi Müzik Hazırlık Lisesi’ne kabul edildi. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’ne devam ederek Piyano Bölümü’nden mezun oldu. Şarkı söylemeye üniversite yıllarında başladı ve rock, funk, R&B ve jazz dahil çeşitli stillerde deneyim kazandı. 2006 yılında Polonya’da düzenlenen “Dom Chemika” yaz okuluna katıldı. 2007 yılınde Istanbul’da düzenlenen Nardis Jazz Club Genç Vokal Yarışmasına katılarak, Türkiye’yi ve Nardis’i Finlandiya’nın Hammellina kentinde “Lady Summertime” adıyla düzenlenen 12. Jazz Vokal Yarışması’nda temsil etmek üzere seçildi. Lady Summertime’da jürinin oylarıyla yarışmanın birincisi, izliyecilerin oylarıyla ‘halkın favorisi’ seçildi. Bu ödüllerin sonucunda ertesi yıl Litvanya’da düzenlenecek olan 2008 Jazz Voices yarışmasına davetli yarışmacı olarak katılma hakkı kazandı, ve orada da birincilik aldı. Daha sonra Kaunas Jazz Festivali’ne de davet edildi. Meltem Ege 2007′de Berklee College of Music’in caz vokal (Jazz Vocal Performance) bölümüne kabul edildi. Üç yıl gibi kısa sürede bitirdiği eğitimi boyunca Berklee’nin özel yetenek bursuna layık görüldü. Eğitimi süresince Rhinannon, Joey Blake, Bob Stoldoff, Lisa Thorson, Steve Santoro gibi isimlerle calisma fırsatı bulmanın yanı sıra, gösterdiği başarı sayesinde bir çok ödül ve ünvana hak kazandı. Bunların arasında Vokal Bölümü Üstün Başarı Ödülü (Voice Department Achievement Award ), öğrenci elçi (Student Ambassador) olarak Berklee’yi Kanada’da temsil etme gorevi, ve akran danışman (Peer Advisor) unvanı bulunmaktadir. 2009 yılında bestesi “Songs for Social Change” yarışmasinda ikincilikle ödüllendirildi. 2010 yılında, Berklee’den en yüksek derece (Summa Cum Laude) ile mezun oldu.

Anlattığın kadar iyi ise dinlenir, nereden buluruz Meltem ablamızı ya da var mı internet aleminde bulup dinleme şansımız ?

Mola!
Alan Yetkilisi

ID § 21 Apr 2013, 00:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ankarada istanbulda farkli projelerde yer aliyo diye biliyorum. Suan ne alemde, nerede bilmiyorum. Önder focan'la calisiyo bolca diye biliyorum enson.

yok
Üye
ID § 24 May 2013, 14:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[caz.iksv.org]

Yakın zamanda çok güzel konserler geliyor.Keşke bilet fiyatları da makul seviyelerde olsaydı
Alan Yetkilisi

ID § 25 May 2013, 01:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Muthis konserler oluyo son 2 yildir saka maka

yok
Üye
ID § 26 May 2013, 19:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sibel Köse, yer almamış sanırım. Çok candan bir kadındır. Tavsiyelerime ihtiyaç olmasa da:
Resmi Web Sitesinden Kayıtlar
Üye
medal 1k
ID § 26 Nov 2015, 17:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Nov 2015, 11:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Albümü merak ettim ama babylon adamı hype'a getirmeye çok kasmış gibi geldi vidyoda. Adam kendini ne övdü müziğin bittiği nokta falan sdfh
Üye
medal 1k
ID § 27 Nov 2015, 12:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Adam 50 senedir şöhret derdine düşmemiş. Az bile bence smiling smiley
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Nov 2015, 13:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
OHA AMK albüm hayatımda dinlediğim en iyilerden ahahaha çok güzel lan çok sevdim

Sana bunu diceemi hiç tahmin etmezdim ama eyvallah anhora sdfgs
Üye
medal 1k
ID § 27 Nov 2015, 13:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
smiling smiley
Yaz Aşkı
ID § 27 Nov 2015, 13:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
drall hesabında fazladan bi 500 gorursen sasirma winking smiley

Red : bazı sahneler var kadının her yerini yalıyosun
Esh : işin içinde aşk varsa dayınla bile sevişirsin
Rid1 : Seveni de 35 yillik vidanjor soforu gibi seviyo
Üye
ID § 21 Jan 2017, 00:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Benim de severek dinlediğim bir kaç oluşum:

Yavuz Akyazıcı Project
Bergüzat Korel
Can Gox
Jehan Barbur
Elif Çağlar

bir iki isim daha var aklıma geldikçe yazarım
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum