[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Müzik
|-- |-- |+ Grup - Albüm Tanıtma Köşesi...
Yazar RSS Konu: Grup - Albüm Tanıtma Köşesi {12622}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 03 Dec 2014, 14:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kalben adında bir abla keşfettim SOFAR sayesinde. son 1 haftadır neredeyse sadece bunu dinliyorum. buyrun efendim.

[soundcloud.com]

nedeni yok, bu bitkinin çiçeği böyle.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 15 Jan 2015, 01:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Murcof. Elit seviye elektronik müziğe giriş için denenmesini tavsiye ederim. Atmosferik, dinlemesi kolay, bolca referans barındıran ayıptır söylemesi adeta "soundtrack" nev'inde. Şunu koyayım ben siz daha bulun dinleyin ordan burdan.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 15/01/2015 01:24 tarihinde horacegoesskiing tarafindan yapilmistir.
Yaz Aşkı
ID § 28 Aug 2015, 21:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
buraya bayadir ugramamisim yaa dinledigim seyler baya degisti gene dinliyorum tabi progresif seyler ama daha dingin daha huzur verici seyler tercih ediyorum bu anlamda size OTT denen ingiliz evladinin son albumunu tanıtmaya calisacagim albumun ismi fairchildren albumde 8 sarki var bi de mektup yazmis hepiniz coh harikasınız fln diye cilgin iste soyle az kafayı dinleyim çil çil takılayım istiyorsanız bi kulak verin dayıya derim ve ilk dinlemede dikkatimi hemen cekiveren sarki ile basbasa birakirim sizi degerli muziksever patiler esen kalin.

Red : bazı sahneler var kadının her yerini yalıyosun
Esh : işin içinde aşk varsa dayınla bile sevişirsin
kum_zencisi :Tatar Fransizi, Tatar Rusu diye birsey var mi ki Tatar Turku diyelim
Üye
ID § 20 Apr 2016, 23:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
@pascalnouman Bayağı zevkli ve rahat dinlenilesi bir müzikmiş teşekkürler. Yeni ve güzel şeyler dinlemek hazine bulmaya benziyor. Kötü kısmı hemen saldırıp bin kere dinliyorsun, bir süre sonra çok tanıdık olmaya başlıyor, süprizleri azalıyor. Diğer parçalar da oldukça tatlıymış. Buraya koyalı uzun zaman olmuş ama zararın neresinden dönülse kardır. Benim vereceğim örnek biraz daha vahşi. ^^

Perturbator, Fransız müzisyen. James Kent ismi. Son albümü The Uncanny Valley.

edit:imla

2 defa güncellendi. Son güncelleme 20/04/2016 23:13 tarihinde Sinowhatrecup tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 22 Apr 2016, 13:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Büyük Ev Ablukada'nın yeni albümünden paylaştığı iki şarkısını dinleyen var mı? İnanılmaz baiarılı, o eski piyasa hallerinden eser kalmamış da adeta kendilerini bulmuş gibi adamlar. Albümün tamamını merakla beklemekteyim, kalanı da böyle güzelse cdsini alırım, konserine giderim sdf

Üye
medal 1k
ID § 25 Apr 2016, 14:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/04/2016 14:23 tarihinde Anhora tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Aug 2016, 18:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
king gizzard and the lizard wizard

60'lar, psychedelic rock, garage rock dendiğinde kendinizi içinde hissediyorsanız 2010 kuruluşlu bu avustralya grubunu denemenizi tavsiye ederim. bu yıl yaptıkları nonagon infinity grubun 8. albumleri oluyor. buradaki people vultures isimli parça bugünlerde her yerde bol bol dönüyor. rastlamış olmanız da muhtemel.

Üye
ID § 17 Nov 2016, 10:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fluerie

dream & indie pop

hoş baya

theeternalescape.com // sahiciaraba.com // birdebuvar.tumblr.com // birtopunpesinde.blogspot.com
twitter.com/sahiciaraba
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum