[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Vizyon
|-- |-- |+ Ready Player One (2018)...
Yazar RSS Konu: Ready Player One (2018) {8151}
Syf: ««/ 12 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 08 Apr 2018, 11:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Rewendor
Alinti
benjani
Alinti
Xenocide

Tek hayal kirikligim:

Benim de beklentim boşa çıktı orada.

Genel Yönetici
medal 1k
ID § 08 Apr 2018, 14:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
xunn
Alinti
MrLevie
biraz önce izledim de, pazar sabahı yayınlanan tv filmleri gibiydi biraz.

Abi zevksizler karavanına katılmadıgın için sevindim.

ps: filmi izlemedim, çalıntı senaryoları izlemiyorum. Hele güzelim Summer Wars'un scriptini alıp çöpten geçirip CGI cehenneminde tura cıkarıp, 8 dakika spielberg'e adını kullandırmak için çektirip basic nerdleri oltalamak için akla gelebilecek her popüler kültür referansını boca edip "Bakın bunu biliyorsunuz onu da koyduk var ehehe" hollywood çaresizliklerini.

Torrentleyip sonra neden izlemedigim filmi izleyenlerden daha dogru eleştirdigim üzerine post atarım merak etmeyin.

Bu yasta normal bunlar ya. Buyudukce geciyo.
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 09 Apr 2018, 10:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi film gayet beklentilerimi karşıladı ya. Baya hype izledim yani, ben birçok oyun referansını zorlama yapmışlardır, commercial kaygılar vardır diye düşünüyordum.

Oyun dünyası, sanal gerçeklik ve muhtemel geleceğimiz adına çok eğlenceli ve düşündürücü bir filmdi bence kendi çapında. Göndermeler falan yerindeydi. Birçok oyun dünyasına ait gözümden kaçmış ve öğrendiğime memnun olduğum bilgi edindim (özellikle filmin sonlarına doğru)

Oyuncular da ellerinden geleni yapmış, çocuk filmi gibi hissettirmedi kesinlikle film.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
ID § 22 Apr 2018, 07:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
filme gittim mehti bence 6.6 alır benden. her şey aşşırı hızlı oldu bitti gibi geldi filmde.

bu arada aklıma geldi xunn, şöle bi baktım topağa, yazmamışım geri. ressam olan ve sanat doktorası yapan arkadaşa sormuştum bu poster olayını, o da dedi bence de yanlış yapılmış, teknik olarak doğruysa bile insana ilk bakışta yanlış gözüküyorsa kullanılmamalı dedi.
Alan Yetkilisi

ID § 22 Apr 2018, 11:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hızlı gelişiyor her şey, bir de mecburen mmorpg kültürünü vs. bilmeyenler için filmin önemli sayılabilecek bir kısmı tutorial bölümü gibi olduğundan orada da zaman yemişler. ama bunları kenara koyarsak bence gayet 7.5/10'luk filmdi.

Aşırı tatmin olmadım ama bir daha izlerim bir yerlerde denk gelirsem. Keyifliydi.

Popüler kültür eleştirisi gayet iyi yapılmıştı, bunu yaparken de pop kültürün babalarına saygı duruşu daha da iyi hatta kusursuza yakın yapılmıştı. Gözler birkaç şey daha aradı ama yapacak bir şey yok.

daha uzunda olamazdı, daha kısa da olamazdı. fazlasıyla tatmin edici.
Üye
ID § 25 Apr 2018, 19:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şimdi girdim filme zorluda bakalim reklamlar biterse izlicem insh..

Abi bileti netten aldim sifir kontrol iceri girdim. Bu ne is kactir aynisi oluyor yakinda biletsiz denicem girmeyi lul
Üye
ID § 26 Apr 2018, 08:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
filmi beğendim baya eğlendirdi.

Hani öyle woooww denecek, kafa açacak bir yapım değil ama aktı gitti güze şekilde..

göndermeler o kadar fazlaydı ki ekranın sağında solunda onları kovalayayım desen filmi takip edemiyordun.
Bir kere de evde sakin sakin izlenecek çıtır çerez film olmuş.

8/10
Syf: ««/ 12 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum