[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Vizyon
|-- |-- |+ Ready Player One (2018)...
Yazar RSS Konu: Ready Player One (2018) {8152}
Syf: ««/ 12 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 02 Apr 2018, 15:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Valla şaheser alt limitini nerede çekiyorsunuz bilmiyorum ama gayet türünün en iyi örneklerinden birisi bugüne kadarki filmler içinde. Neverending Story'nin hakettiği saygıyı hakediyor.

So long, and thanks for all the fish...
Genel Yönetici

ID § 02 Apr 2018, 15:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yapma abi, The NeverEnding Story basyapit. Kitabi da, filmi de basyapit. Bu arada Turkce cevirisi en mukemel fantezi kitaplarindan biri, almaya niyetliyseniz.

Ready Player One ise ortalamanin ustinde LitRPG, ama ortalamanin ustunde sadece. Filmi olmasa da bu turu sevdiyseniz turun basyapiti bu bence su anda: [royalroadl.com]

Chest dedigi bie Mimic bu arada, kahramanimiz bir Mimic. 18+ seyler de var ama Amazon versiyonu epey daha iyi.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 02/04/2018 15:36 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Apr 2018, 17:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sabonis
Alinti
µh
Alinti
sabonis
4dx izleyen var mı. VR falan kafasında ya belki uyumlu olabilir diye düşündüm filmle.

bugun gidicem 4dx'e, merak ediyorum ben de

yazsana dönünce nasıldı diye hem tek gitmiyorsan diğer insanlar nasıl buldu diye. bu hafta gidicem birileriyle. 4dx fikri benden çıktı, bol küfür yemiim sonra grinning smiley
reddit'te 4dx için en iyi filmlerden biri falan demişler bu arada.

bayaaaa sevdim. yanimda panik ataga elverisli biri vardi o da cok sevdi
TW
ID § 02 Apr 2018, 20:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
GERGE
Yapma abi, The NeverEnding Story basyapit. Kitabi da, filmi de basyapit. Bu arada Turkce cevirisi en mukemel fantezi kitaplarindan biri, almaya niyetliyseniz.

Ready Player One ise ortalamanin ustinde LitRPG, ama ortalamanin ustunde sadece. Filmi olmasa da bu turu sevdiyseniz turun basyapiti bu bence su anda: [royalroadl.com]

Chest dedigi bie Mimic bu arada, kahramanimiz bir Mimic. 18+ seyler de var ama Amazon versiyonu epey daha iyi.

Ben başyapıt değil demedim abi, benim ufkumu genişleten, çocukluğumda karakterime ilgi alanlarıma işleyip yönlendiren bir film Neverending Story.

Ready Player One maalesef underrated. Belki tamam aynı kademede değil ama ben birkaç basamak aşağıya koyarım Neverending Story ile kıyaslanıca, çok çok uzağa düşmez.

Sıkıntı bir yerde de NS zamanında bu tür filmler yeniydi, daha bakir alandı, şimdi çok fazla irdelendi, haliyle aynı vuruculuğu taşımıyor bir film. Ama oyun dünyasına bakışı, kurduğu fantazi düzeni falan çok çok iyi.

So long, and thanks for all the fish...
Üye
ID § 02 Apr 2018, 20:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
GERGE

ben bunu okurum.

Everybody Loves Large Chests!

AYNEN KARDESIM!
Üye
ID § 03 Apr 2018, 19:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kitabından güzel olmuş film. Bi çok hızlı geçti herşey. Biraz daha uzun sürseydi olayları çözmeleri filan.

(._.) ( l: ) ( .-. ) ( :l ) (._.) That's just how I roll.
Üye
ID § 04 Apr 2018, 01:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
İki sene önce okumuştum kitabini coook keyif alarak, herkese tavsiye ettim. Bugün filmi gördüm, filmi hiç sevmedim. Kitabini okumayan arkadaş ise güzel görsel şölen şeklinde geçti. Ben ise tekrar hiç sevmedim

/人◕ ‿‿ ◕人\
Üye
medal 1k
ID § 05 Apr 2018, 11:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Uzun zamandır zevk alarak seyrettiğim tek film. IMAX de seyretmek lazım,
Üye
medal 1k
ID § 05 Apr 2018, 11:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
LathspeLL
WOW vardı en az 2 yerde.

Wow Dan Kim vardi ? Raynor ve tracer gördüm bir tek
TW
ID § 05 Apr 2018, 11:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben internet sitelerine de baktım gören olmamış hiç wow, tek görebilen silp dünyada sanırım
TW
ID § 07 Apr 2018, 17:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
biraz önce izledim de, pazar sabahı yayınlanan tv filmleri gibiydi biraz.

We'll surely avoid scurvy if we all eat an orange.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 07/04/2018 17:29 tarihinde MrLevie tarafindan yapilmistir.
Genel Yönetici
medal 1k
ID § 08 Apr 2018, 02:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ilk seferi hanim yanimda yokken izledigim icin bugun tekrar bi de hanimla izledim ama bu sefer 4dx idi salon. Baya eglendirdi yine.
Üye
ID § 08 Apr 2018, 03:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
MrLevie
biraz önce izledim de, pazar sabahı yayınlanan tv filmleri gibiydi biraz.

Abi zevksizler karavanına katılmadıgın için sevindim.

ps: filmi izlemedim, çalıntı senaryoları izlemiyorum. Hele güzelim Summer Wars'un scriptini alıp çöpten geçirip CGI cehenneminde tura cıkarıp, 8 dakika spielberg'e adını kullandırmak için çektirip basic nerdleri oltalamak için akla gelebilecek her popüler kültür referansını boca edip "Bakın bunu biliyorsunuz onu da koyduk var ehehe" hollywood çaresizliklerini.

Torrentleyip sonra neden izlemedigim filmi izleyenlerden daha dogru eleştirdigim üzerine post atarım merak etmeyin.

Pillar of Autism.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 08/04/2018 03:48 tarihinde xunn tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 08 Apr 2018, 04:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sanırım ilk taşı ben atıyorum.

Boktan bir film.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Apr 2018, 04:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Tim
Ilk seferi hanim yanimda yokken izledigim icin bugun tekrar bi de hanimla izledim ama bu sefer 4dx idi salon. Baya eglendirdi yine.

hem casual hem hanımköylü

pati nereye gidiyor

Leave That Thing Alone
Syf: ««/ 12 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum