[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Vizyon
|-- |-- |+ Logan (2017)...
Yazar RSS Konu: Logan (2017) {19120}
Syf: ««/ 19 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 25 May 2017, 08:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir de tahminen çizgi romandaki gibi yapılsaydı herkes memnun olurdu ama hem gereksiz detay, gereksiz uzun olurdu tek film için hem de telifler yüzünden zaten bir çok karakteri, olayı kullanamıyor olacaklarından ötürü de çekmelerine pek imkan yoktu.

Bu haliyle çekilebilecek en iyi Old-Man Logan opsiyonlarından birini yapmışlar bana kalırsa. Şuna ekleyebilecekleri şey sayısı birkaç tane, onları da eklemedikleri için eleştirmeye gerek yok.
Üye
ID § 25 May 2017, 09:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben çizgi romanı okumadım ama wikiden plotu okudum. O çok karışık abi ya. Amerika'yı villainlara bölmeler, dinozorlar vs. vs. Ona bütçe mi dayanır sdf. Bu filmi beğenmeyen adam onu 20 kat daha fazla beğenmezdi. Gerçekçi değil vs. diye gözyaşları sel olurdu.

Alinti
Trias
Bir süper kahraman hayatında 2 kez bir evde kalıp bütün aileyi katlettirir mi? O sahneler film çok kısa oldu araya bunu da ekleyelim bari, olarak çekilmiş. evin sahibinin kapitalist güçlerle arası kötüdür, iyi adam gider döver. 2000 yılında değiliz ki bu konular artık işlensin.

Çünkü Logan süper kahraman Wolverine değil. Yaşlı, hasta ve ölmek üzere olan bıkkın bir adam. Kızına evini açmış adama vefa borcu niyetine yardıma gidiyor. Kaptan Amerika filmi olsa aile katledilmezdi evet ama mevzu o değil.

BulletRide: Garbage'ın bile bir duruşu var bu ne şimdi hehe
nileppezdel: Sabah ezanı okuduğum sıralarda webcam show izliyodum sanırım

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/05/2017 09:19 tarihinde Redeagle tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 04 Jun 2017, 13:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evde snopy imax ile izledim.

abartıldığı kadar iyi değildi bana kalırsa. sanırım hugh jackmanin vedası olduğu için, bir döneme son koyduğu için daha bi duygusal yaklaşılıyor filme galiba.

ortalama bir film ama marvel filmlerine ayrı bi tat getirmiş orası gerçek.

marvel/super hero filmi olarak baksan; dandik bir film. hani wolverine superman, avengers, green lantern vs. gibi binaları söküp birbirine vurma, birbirlerine tır atma gibi saçmalıkları yapmayan makul güçte karakter olduğu için güzel kareografiler, dövüş sahneleri bekledim şahsen. bi vinter soldier daha çıksaydı bu filmden çıkardı bence. olmamış. aksiyonu dandik ve sıkıcıydı. ama marvel filmine göre fazla acımasız ve kanlıydı.

marvel/super hero filmi olarak bakmazsak, post-war sendrome yaşayan bi karakter filmi veya ne bileyim van damme filmi gibi birşeydi işte abi. klasik depresif, umutsuz karakter var. kendiyle didişiyor, alkole vermiş kendini falan ama içinde iylik var, kendini feda ediyor. şu konseptte 100 lerce film çekildi düşününce. dram kısmı da eksikti bana kalırsa. koskoca xavierin ölümü öyle geçiştirilir mi lan.

o yüzden cast ve yüksek bütçe ile izletti kendini. 6.5/10 falan bana kalırsa puanı.
TW
ID § 04 Jun 2017, 22:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
imamizer'i banlayalım

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
ID § 04 Jun 2017, 22:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kareografi

klipitoris
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Jun 2017, 09:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
-Deno-
imamizer'i banlayalım

vizyon'un kapısına asalım sallandıralım bir daha rerö yapacaklar 2 kere düşünsün.
TW
ID § 05 Jun 2017, 13:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kesin wonder woman'ı beğenenlerdendir bu imam

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
ID § 05 Jun 2017, 13:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
coluk cocuklu filmlere prim vermeyen gercek erkek oldugundandir

So i grab my boombox and hit the TURBO BASS..
TW
ID § 05 Jun 2017, 14:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben öyle bir gerçek erkek seçtiğimi hatırlamıyorum

twitch.tv/denoran
Üye
medal 1k
ID § 07 Jun 2017, 10:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
imamizer

abartıldığı kadar iyi değildi bana kalırsa. sanırım hugh jackmanin vedası olduğu için, bir döneme son koyduğu için daha bi duygusal yaklaşılıyor filme galiba.

marvel/super hero filmi olarak baksan; dandik bir film. hani wolverine superman, avengers, green lantern vs. gibi binaları söküp birbirine vurma, birbirlerine tır atma gibi saçmalıkları yapmayan makul güçte karakter olduğu için güzel kareografiler, dövüş sahneleri bekledim şahsen. bi vinter soldier daha çıksaydı bu filmden çıkardı bence. olmamış. aksiyonu dandik ve sıkıcıydı. ama marvel filmine göre fazla acımasız ve kanlıydı.

marvel/super hero filmi olarak bakmazsak, post-war sendrome yaşayan bi karakter filmi veya ne bileyim van damme filmi gibi birşeydi işte abi. klasik depresif, umutsuz karakter var. kendiyle didişiyor, alkole vermiş kendini falan ama içinde iylik var, kendini feda ediyor. şu konseptte 100 lerce film çekildi düşününce. dram kısmı da eksikti bana kalırsa. koskoca xavierin ölümü öyle geçiştirilir mi lan.

o yüzden cast ve yüksek bütçe ile izletti kendini. 6.5/10 falan bana kalırsa puanı.

düşündüğüm her şeyi yazmış
Üye
medal 1k
ID § 07 Jun 2017, 15:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
imamizer

Budur.Fanboy abanmasıyla imdb de 8.3 puana kadar çıkıp gözlerimizi kanatmayı başarmıştır sevgili logan Facepalm
Syf: ««/ 19 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum