[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Vizyon
|-- |-- |+ Logan (2017)...
Yazar RSS Konu: Logan (2017) {18801}
Syf: ««/ 19 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 23 May 2017, 22:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bilader izledigini anlamiyon okudugunu da mi anlamiyon? kimse begenmemene laf etti.

soyledigin sey sacma. arkasinda durman daha sacma.

got milf?
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 23 May 2017, 22:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
goldbären
bence minimum sikik amerikan süperkahraman filmi bu çıtada olmalı abi. az daha karakter odaklı, az daha sakin, BİRAZCIK olsun her cümleyi cevap cevap vermeyen anlatım.

plebliğin minimum çıtası bu olmalı yani.

öbür türlü her filmde kaotik şehir yıkılması izleyip doyumsuzlaşıyor gençler. genel olarak süperiro filmleri, filmin yarısında sosyal medya gezip mısır yesen, aşırı düşük attention span ile izlesen bile anlayacağın yüzeysellikte filmler.

başıma bişey gelmiycekse bende trailerdan dolayı daha agır bir film izliycez sandım, 1-2 flashback drama sahne bekledim durdum, yoksa filmin çizgisi güzeldi gayet.
ama senin dediginede yavaş yavaş geçiş olur belki, xeşke olsa. pegi16 fln
misal blade runnerın teknolojik olayları hızlıca bi yedirip, filmin geri kalanının felsefi noktalara yüklenmesi gibi gibi.
o yüzden ben bu taytlı filmler arasında en cok watchmeni seviyorum

kocainum-o
Üye
ID § 24 May 2017, 00:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eheh belli ki sen de benim kafadasin
ama hollywood'ta artik hadi gel kafamizdaki felsefeyi yedirelim filmleri cikmiyor artik, buyuk prodiksiyonlarda
keske ciksa ama, filmler iyice pop sarkilarina donmeye basladi
ilk izlendiginde sikmayan, akip giden ama bos yaratimlar.

yoksa herkesten cok ben istiyorum izleyicinin kafasinda soru isaretleri olustursun, dusunmeye itsin.
ghost in the shell'e mesela bu umitle gittiydim, o animenin felsefi sorularini yabana atamazlar, kesin islerler diye izledim
ama gun sonunda basarili bir prodiksiyon, basarili bir art ama bos bir film vardi elimde.

son alien filmi mesela, ortada muthis potansiyelde islenebilir bir mit, bir felsefe var, kimiz neyiz neden variz sorularini sorgulatabilecek adama
ama yine film sonunda umdugunu bulamadim, yine de ridley scott effect olsa gerek, diger benzeri hollywood prodiksiyonlarindan bir tik ilerdeydi felsefik olarak film.

cok klasik ornek ama matrix mesela bu dengeyi cok guzel yakalamisti bana gore, hem gercek nediri adama sordurdurken hem de o zamanin ilersinde aksiyon sahneleri vardi. su marvel / dc evreninden de hep benzeri bir sey bekliyorum ama daha bu konuda tatmin eden bir urunle karsilamadim.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Alan Yetkilisi

ID § 24 May 2017, 00:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Watchmen başka bir boyutta hero filmiydi harbi ya, onun gibisi zor çekilir.

Bana kalırsa ona en yakın olanda net şekilde Winter Soldier'dı. Marvel her filmini o kalitede çekse harbi güzel olurdu.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 24 May 2017, 01:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
winter soldierın aksiyon sekansları direkt elder god tier

hala dürüm yerken izleyecek bişey bulamadıgımda açıp izliyorum falan

Leave That Thing Alone
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 24 May 2017, 08:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu filmi beğenmeyen evde cuckold videolar izleyip kendini cucklanan adamın yerine koyup faplıyordur kesin
Üye
ID § 24 May 2017, 09:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi filmden ne beklediğinle de orantısı var beğenip beğenmemenin. şimdi sen gidip logan'dan bi the man from earth beklersen bu filmin değil senin yanlışındır. verdiğim örnek ekstrem tabi de, yaşlı wolverine izleyim beklentisiyle başlıyorsan filme gayet güzel film yahu. ne itin götüne sokmaya ne de shawshank redemptionmış gibi davranmaya gerek var. BENCE.

blood on her skin, dripping with sin, do it again living dead girl
TW
ID § 24 May 2017, 09:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bu filmi beğenmeyenin bağırsaklarını deşer kanında dansederim

y
Üye
medal 1k
ID § 24 May 2017, 16:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir süper kahraman hayatında 2 kez bir evde kalıp bütün aileyi katlettirir mi? O sahneler film çok kısa oldu araya bunu da ekleyelim bari, olarak çekilmiş. evin sahibinin kapitalist güçlerle arası kötüdür, iyi adam gider döver. 2000 yılında değiliz ki bu konular artık işlensin.

Hadi efekt görsel vs diyelim , o da yoktu.

Logan imdb 8.4
King Arthur 7.3

King Arthur'u da çok beğenmedim ama Logan'a 5 basar.
Yörünge Disi
ID § 25 May 2017, 06:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi cunku karsilastirdigin filmler ayni kulvarda degil.

got milf?
Üye
ID § 25 May 2017, 06:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eski noir filmlere, kurosawa filmlerine falan patinin yarısı 5/10 falan basar sanırım ya asdfgh

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Yörünge Disi
ID § 25 May 2017, 06:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
rahatsiz oldugum sey insanlarin ne seyrederlerse seyretsinler filmin olayini kacirip boklamak icin sacma sapan yorum yapmalari

biri cikip duzgun elestirsin filmi. her topikte goruyorum cok anlamsiz abi.

her film herseyi duzgun yapamaz. 10 puanin var gibi dusun. dramaya 3 aksiyona 5 komediye 2 verirsin.

sinirli yapabilecegin sey. 2 saatin var. belli butcen var.

herkes her filmden herseyi vermesini bekliyor. her filminde bir edge'i var. bikac sey uzerine yogunlasiyor.

tutup ama komik deildi. ama bilmemne deildi. ama gercekci deildi. falan gibi seyler gorunce e senin izleyen gozlerini kavrayan beynini sikeyim diyo insan. kimseye kufretmiyorum birebir olarak genel konusuyorum.

duzgun elestirsin biri namenna amk. butun vizyon boklama kampanyasi gibi. imbd'de the promise'i downvotelayan tayfa gibi davranmayin.

got milf?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 May 2017, 07:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Quel-Thul
winter soldierın aksiyon sekansları direkt elder god tier

hala dürüm yerken izleyecek bişey bulamadıgımda açıp izliyorum falan

ahaha yemek yerken izlenecek sahneler top10 yapılmalı youtube'da ya. 1. tabi ki rohirrim charge, 2. sırada terminatör 2 kanal kovalamacası.
Yörünge Disi
ID § 25 May 2017, 08:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
izlemediyseniz the raid:redemption.

6 sene oldu hala izlicek bisey bulamayinca yemek yerken izledigim sey.

got milf?
Alan Yetkilisi

ID § 25 May 2017, 08:55    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Logan'ın hem sevilip hem sevilmemesinin nedeni aslında biraz çizgi roman tayfa olmak, ne bileyim karakterci vs. olmakla alakalı gibi.

Şimdi eğer Hugh Jackman'in son Wolverine filmi olduğunu, Rocky 6 gibi bir veda filmi olduğunu bilerek ve OLD-MAN konseptiyle izleyince şu filmi harbi çok bir laf etmemek gerek.

Çizgi romandaki Old-Man Logan ile tabii ki alakası yok pek fazla, ama sinematikleştirirken bu hali de gayet iyi olmuş bana kalırsa. Xavier'in olaya katılması, Wolverine'in çocuğu vs... olayları.

çıkıp bunu klasik bir x-men filmi olarak izlersen, marvel'ın hatta dc'nin çektikleri modern aksiyonlar üzerinden değerlendirirsen zaten keyif alamazsın.

Ya ben bunu Deadpool ile kıyaslayan gördüm. O bile farklı bir çıtaydı mesela standart marvel ile kıyaslamamak gerek.
Syf: ««/ 19 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum