[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Vizyon
|-- |-- |+ Iron Fist (2017) - Netflix...
Yazar RSS Konu: Iron Fist (2017) - Netflix {8405}
Syf: ««/ 12 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 20 Mar 2017, 17:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Keşiş zayıflıgıyla alakası yok adamın vücudunun, delüzyonun alemi yok.

Bildigin cheetos rejimi vücudu. Ben daha fazla Iron Fist'im bu arada.

Pillar of Autism.
Alan Yetkilisi

ID § 20 Mar 2017, 20:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Davos'u beğenmedim ben. Değiştirmişler karakteri.
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2017, 22:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
My name is Danny Rand. For fifteen years I was "trained" on an land with only one goal...to become Iron Fist. Now I will fulfill my sensei's wish... to use a power of Iron Fist he gave me, to bring down those who are threat to my city K'un L'un. To do this, I must become someone else. I must become something else

༼ つ ◕_◕ ༽つ aman tanrım didim
Üye
ID § 20 Mar 2017, 22:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
xunn
delüzyonun alemi yok.

Bu çınlıyor kulaklarımda

tradisyon olmaz umarım
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2017, 22:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
10.bölüme geldim.luke cage seviyesinde şuan dizi.yani kısaca vasat.burdan sonrada seviye atlıyıcak gibi durmuyor.iştahlandırmıyor insanı daredevil veya j.jones gibi.

dövüş sahneleri bütün serinin en kötüsü yalnız.gerçekten çok başarısız olmuş en güzel kotarılıcak adamda çuvallamışlar.japon kızın dövüş sahneleri fena değil.ana karaktere bitürlü ısınamadım serinin diğer karakterlerinin aksine.bide claire çok itici bi karakter olmuş.nerde o problem solver claire nerde bu mızmız claire.

son olarak arada diğer karakterlere yapılan göndermeler hoşuma gitti.
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2017, 22:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Chastor
My name is Danny Rand. For fifteen years I was "trained" on an a land with only one goal...to become Iron Fist. Now I will fulfill my sensei's wish... to use a the power of Iron Fist he gave me, to bring down those who are a threat to my city K'un L'un. To do this, I must become someone else. I must become something else

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/03/2017 22:57 tarihinde _Rave tarafindan yapilmistir.
Yörünge Disi
ID § 20 Mar 2017, 23:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
luke cagede bi cultural background işleniyor sürekli. villian karakterleri gerçekçi olmaktan uzaklaşmadan korkutucu ve dengesiz falan. luke cage'e yakın bile değildi benim için.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2017, 23:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
luke cage dahamı iyi diyosun yani?

cottonmouth iyide diamondback marvel tarihinin en kötüsü benim için.o son dövüş sahnesinde içim geçmişti resmen.ha bide türk filmi gibi kardeş çıkmışlardı dimi sdfs.of hakkaten kötü ya

buarada chestoru düzeltmişken senide es geçmiyim bıngıl,villian villain

1 defa güncellendi. Son güncelleme 20/03/2017 23:09 tarihinde _Rave tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2017, 23:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Aradan sadece kelimeleri değiştirince gramerı katletmişim sdfdd

༼ つ ◕_◕ ༽つ aman tanrım didim
Üye
medal 1k
ID § 20 Mar 2017, 23:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sdfs canın sağolsun.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 21 Mar 2017, 01:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
_Rave
Alinti
Chastor
My name is Danny Rand. For fifteen years I was "trained" on in an a land with only one goal...to become the Iron Fist. Now I will fulfill my sensei's wish... to use a the power of the Iron Fist he gave (bestowed upon daha havalı olur ama) me, to bring down those who are a threat to my city threaten K'un L'un, my city. To do this, I must become someone else. I must become something else

Archmemur
TW
ID § 21 Mar 2017, 02:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
quixef
Alinti
_Rave
Alinti
Chastor
My name is Danny Rand. For fifteen years I was "trained" on in an a land with only one goal...to become the Iron Fist. Now I will fulfill my sensei's wish... to use a the power of the Iron Fist he gave (bestowed upon daha havalı olur ama) me, to bring down those who are a threat to my city threaten K'un L'un, my city. To do this, I must become someone else a sissy girl. I must become something else I must do the cha-cha like a sissy girl.

y
Üye
medal 1k
ID § 21 Mar 2017, 04:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu danny niye bu kadar ergen ve saf? Her gecen bölüm psikolojisi daha da kötüye gidiyo. Delirip akil hastanesine filan mi düsüyo cizgi romanlarda? Hüngür hüngür aglayarak sokaklarda gezen bi karakter suanda.

13. Bölümdeyim. Arka planda oynuyo dizi 3 gündür. Sadece Trinity'li sahnelerde dikkatli bakiyorum. Matrix'i düsünüp düsüncelere daliyorum.

BattleTag: Malystryx#2562
Yörünge Disi
ID § 21 Mar 2017, 07:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
_Rave
luke cage dahamı iyi diyosun yani?

cottonmouth iyide diamondback marvel tarihinin en kötüsü benim için.o son dövüş sahnesinde içim geçmişti resmen.ha bide türk filmi gibi kardeş çıkmışlardı dimi sdfs.of hakkaten kötü ya

buarada chestoru düzeltmişken senide es geçmiyim bıngıl,villian villain

bence daha iyiydi. diamondback kötüydü ama cotton tek başına taşıdı zaten yarısından çoğunu.

luke cage'de ghetto kültürü işlenirken iron fistte sadece zengin piçi olmanın faydaları var. bknz. kıyafetim yok ama neden aston martin almayayım.

.o][__n_n_|SA[.._༼ つ ◕_◕ ༽つ__
>(________|__|_[hype_aboard]
_/oo OOOOO oo` ooo ooo '
Üye
ID § 21 Mar 2017, 15:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
sostizm
Alinti
xunn
delüzyonun alemi yok.

Bu çınlıyor kulaklarımda

tradisyon olmaz umarım

Kullandıgım milyon ingilizce terimden gidip türkçe olana takılman çok bahtsız olmuş.

Pillar of Autism.
Syf: ««/ 12 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum