[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Vizyon
|-- |-- |+ Netflix Türkiye...
Yazar RSS Konu: Netflix Türkiye {28899}
Syf: ««/ 41 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 08 Jun 2016, 19:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kendi konusu vardi ama tekrar acayim dedim bunun icin. Obur konuda Turkce yok diye giden cok olmustu. Bir bakayim dedim Turkce altyazi ve seslendirme koymaya baslamislar mi diye.

180 eserde Turkce seslendirme, 522 eserde de Turkce altyazi var. Toplam sayi ama 1072. Iki kati neredeyse ilk basladiginin. Her hafta da 5-10 tane en azindan yeni sey ekleniyor. Eski eserlere de Turkce altyazi ekliyorlar surekli.

(Tum arsiv Turkce altyazili ya da Turkce artik)

Ya Turkiye'den epey uye almislar, ya da alacaklarini dusunuyorlar belli ki.

Buradan Turkce altyazi/seslendirme secip aratabiliyorsun: [unogs.com]

Eski konuya yazdiklarim da burada:

8 defa güncellendi. Son güncelleme 02/11/2016 20:33 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 08 Jun 2016, 20:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oo çok güzel , babamlara diyem de izlesinler. Benim üyelikten türkiyede arada açıp bakıyorlardı da türkçe alt yazı yok diye anlamıyorlardı. Dizilere falan gelmiş mi alt yazı

/人◕ ‿‿ ◕人\
Alan Yetkilisi

ID § 08 Jun 2016, 20:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[unogs.com]

Buradan Turkce altyazi ve seslendirme secip aratabiliyorsun.
TW
ID § 08 Jun 2016, 21:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Çeşitliliği arttırıp diğer ülkelerdeki seviyeye getirirlerse düşünürüm üye olmayı tekrar..

=o= Another Project.. =o=
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Jun 2016, 21:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Database US'in %1'i falan heralde, nasıl bu kadar büyük pazara böyle komik şekilde girdiler şaşırıyorum. İnsan az hazırlık yapar ya
Alan Yetkilisi

ID § 08 Jun 2016, 21:52    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
%25 sanirim su anda. %50 gibi olur diyorum ben 1 seneye filan.
Üye
medal 1k
ID § 09 Jun 2016, 12:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Adil kullanim kotasi oldugu surece bakis acim degismez.

No pain. No gain!
Alan Yetkilisi

ID § 09 Jun 2016, 12:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Netflix tum arsivi tekrar encode etti. En kaliteli 720p stream artik 2500-3000 kbps arasi. AKK ile can rahat HD izlenebiliyor.
Üye
medal 1k
ID § 09 Jun 2016, 13:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
BTK bir düzenleme yapacaktı bu AKN'ler hakkında diye hatırlıyorum ama. Rafa kalktı herhalde. Araya 4.5G girdi.
Alan Yetkilisi

ID § 09 Jun 2016, 13:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
AKK hakkinda bir duzenleme yapamazlar. Eldeki veriyolu boyle yetiyor ancak.
Üye
medal 1k
ID § 09 Jun 2016, 13:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Eskiden inanıyordum da artık ona inanmıyorum. Çünkü altyapıyı durmadan geliştiriyorlar hükümet zoruyla. Artık bant genişlikleri de artmıştır ama geçici vergilerin kalıcı olması gibi bunu da alıştırdılar millete. En azından kotaları arttırırlar belki ileride.
Alan Yetkilisi

ID § 09 Jun 2016, 13:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Veriyolu Turkiye altyapi yaptik diyince artmiyor. Uluslararasi bir sey o. GB basina odenen ucrette Italya ya da Isvicre'de neyse bizde de yakin bir sey. Turkiye fakir ulke diye daha az odemiyor.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 09/06/2016 13:10 tarihinde GERGE tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 09 Jun 2016, 13:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
niye öyle diyorsun hükümet zorla milletin iyiliği için yatırım yaptırıyor şirketlere, ama şirketler halkı sömürüyor hükümet iyi yoksa. ; (
Üye
medal 1k
ID § 09 Jun 2016, 13:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bedava ayda takılayım sonra kapatırım demiştim de bırakmayacağım galiba. türkçe altyazı gerekli değil benim için, ingilizce hepsinde var zaten. evde desktop'ta diziye başlayıp ofiste ya da hafta sonu kahvaltıda ipad'de direk devam edebilmen başarılı. eski uk diziler ve belgeseller aşırı iyi. hype diziler her yerde izleniyor ama arada kalmış diziler için netflix ideal. belgesel çok fazla ve çok geniş konuda, illa hoşuna gidecek bir şey buluyorsun.

kanada ile kullanmanın fiyattan başka espirisi var mı? 10TL fazla verip vpn felan kasmamak da bir opsiyon.
Alan Yetkilisi

ID § 09 Jun 2016, 13:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dunya'da 14. siradayiz internet kullanicisi sayisinda. AKK kalkamaz bu durumda. AKK artabilir ama. 100GB kullaniyorum ben su anda, 200-300GB yapilmasi guc olmaz. O konuda devlete kufur edebiliriz tabii =)

Bir de Adblock kesin kullanin. reddit'te konusuyorlardi bugun, sirf NYT'nin sitesi 25mb yer yiyormus Adblock olmadan.
Syf: ««/ 41 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum