[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Vizyon
|-- |-- |+ The Strain (2014) - FX...
Yazar RSS Konu: The Strain (2014) - FX {16162}
Syf: ««/ 18 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 28 Apr 2014, 00:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

The Strain is an upcoming vampire horror television series that is in production at FX. It was created by Guillermo del Toro and Chuck Hogan, based on their novel trilogy of the same name.

A plane lands at John F. Kennedy International Airport with the lights off and doors sealed. Epidemiologist Dr. Ephraim Goodweather (Stoll) and his team are sent to investigate. On board they find two hundred corpses and four survivors. The situation deteriorates when the bodies begin disappearing from morgues. Goodweather and a small group of helpers find themselves battling to protect not only their own loved ones, but the entire city, from an ancient threat to humanity.

Uyarlandığı kitaplar vasat düzeydeydi. Ama ben bunun biraz da Guıllermo Del Toro'nun fikrinin, pek de yetenekli bir yazar olmayan Chuck Hogan tarafından fason olarak yazılmış olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Dizi iyi olabilir. En azından vampirlerin tam canavar olmaları sebebiyle son dönemdeki dizilerden ve filmlerden farklı duruyor. Del Toro'nun yönettiği Blade 2'deki reaperları andırıyorlar.

3 defa güncellendi. Son güncelleme 28/04/2014 00:18 tarihinde Komutan tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Apr 2014, 00:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kitapları sevmiştim ben ya. Gerçi 2-3 ilki kadar iyi değildi bence de. Kitaplarda zaten baya dizi gibi gidiyor hikaye. Gideri olur dizinin rahat.

Guillermo'nun önce film diye planlayıp sonra kitaba uyarlayıp sonra o kitapları yine diziye uyarlamasıda iyiymiş sdf

(._.) ( l: ) ( .-. ) ( :l ) (._.) That's just how I roll.
Üye
ID § 28 Apr 2014, 00:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
vampirli seks aşk dizilerinden sonra iyi olabilir

gayblood falan baydık yani

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/04/2014 00:42 tarihinde Red tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 28 Apr 2014, 14:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Listeye ekledim. Kitabı bilmiyorum ama bunun hakkında bir video izledim. Korkunç, kanlı canlı birşey olursa güzel olur. FX vaktinde Nip/Tuck ile televizyonun limitlerini zorlayan bir kanaldı. Böyle bir dizi yakışır.

Wubba lubba dub dub!
Üye
ID § 28 Apr 2014, 15:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

çizgi romanıda varmış bunun. Vampirlerin tipleride böyle işte.

birde john hurt vardı kadroda ama o çıkmış yerine david bradley (walder frey) gelmiş.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/04/2014 15:49 tarihinde progamer tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 28 Apr 2014, 16:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Üye
ID § 29 Apr 2014, 00:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
o vampirler o sekil olacaksa, ayni blade 2 yani meh
Üye
ID § 29 Apr 2014, 00:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Blade 2 dekilerin daha bi gelişmiş versiyonları heh

TW
ID § 29 Apr 2014, 02:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ne vampiri lan hala, sene oldu 2014.

no woman, no megri.
TW
ID § 29 Apr 2014, 02:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Alinti
progamer

no woman, no megri.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 29/04/2014 02:51 tarihinde aquila tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 28 May 2014, 18:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

"Did not your mother about me warn?"
TW
ID § 29 May 2014, 10:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kesisnlikle kitabını okumanızı tavsiye ederim. Ben ilkini bitirmek üzereyim ve baya hoşuma gitti hatta bazı yerlerde tırstım gece okurken.
Eğer dizi tırt olursa en azından kitabını okumuş keyfine varmış olursunuz serinin.

Kalplerdeki Kaymak آبسولوت
Üye
medal 1k
ID § 05 Jun 2014, 13:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Üye
medal 1k medal 5k
ID § 12 Jun 2014, 06:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bunu izleyecem ya trailer'i cok sevdim.

O kitap olayi da iki ucu ayri bir degnek, kitap her turlu daha guzel olacagi icin sonra diziden zevk almiyorsun.
TW
medal 1k medal 5k
ID § 12 Jun 2014, 11:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Güzelmiş. True blooddan iyidir en azından. smiling smiley

"It is better to be feared than loved, if you cannot be both."
Syf: ««/ 18 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum