[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Vizyon
|-- |-- |+ Breaking Bad (2008) - AMC #2...
Yazar RSS Konu: Breaking Bad (2008) - AMC #2 {11067}
Syf: ««/ 13 »»   [ A ]
Üye
medal 1k
ID § 13 Mar 2017, 11:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi reklam derken neyin reklamı fasd
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 13 Mar 2017, 11:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Niye sinirlenmis bu kadar anlamadim, oturup izleyip begenmese neyse dicem. Emek verilmis, duzgun yapildiysa da mis gibi izlenir.
Üye
ID § 27 Mar 2017, 17:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben buna başladım, 2 gün falan oldu, 3. sezonun başındayım Skyler tam bir andaval

neyse ara vereyim biraz

Bu mesajdaki typoların gerçek hayatla ilgisi yoktur.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Mar 2017, 17:50    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
televizyon tarihinin gormus oldugu en buyuk silliklarindan.
Üye
ID § 27 Mar 2017, 17:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ha hikaye abd'nin çomarlandinde geçtiği gerçeğini hatırladıkça karakterlerin saçmalıklarına anlam verebiliyorum

Bu mesajdaki typoların gerçek hayatla ilgisi yoktur.
Üye
medal 1k
ID § 28 Mar 2017, 01:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yıllar geçti skyler nefretim geçmedi.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Mar 2017, 06:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Skyler suçlu bir kadın değil. Kocası onu yalnız bırakıyor, hiç umursamıyor, ilgi göstermiyor. Gidiyor meth yapıyor, yok para bulacağım diyor. Skyler iki çocuğunu neredeyse tek başına büyütmek zorunda bir taraftan kocası kanser. Paranın hayrını gördükleri de yok.

Baba dediğin evinin direğidir. Bu Heisenberg uyuşturucunun direği. Sözde ailesinin geleceği için yapıyor, külliyen yalan. Skyler'dan nefret edenler aile nedir bilmez insanlar.
Üye
ID § 28 Mar 2017, 06:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ilk 2 sezon hiç nefret etmemiştim ben sıkaylırdan

hatta helal olsun kadına nasıl sahip çıkıyor kocasına çocuğuna ne olursa olsun falan diyordum

ne olduysa sonradan oldu

its a joke not a dick, dont take it so hard.
Üye
ID § 28 Mar 2017, 09:03    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sonradan olan walter'a oldu esas. kendini kaybetti guc ugruna. ayni bizim dunya liderimiz gibi.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Mar 2017, 09:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
paparnoz
Skyler suçlu bir kadın değil. Kocası onu yalnız bırakıyor, hiç umursamıyor, ilgi göstermiyor. Gidiyor meth yapıyor, yok para bulacağım diyor. Skyler iki çocuğunu neredeyse tek başına büyütmek zorunda bir taraftan kocası kanser. Paranın hayrını gördükleri de yok.

Baba dediğin evinin direğidir. Bu Heisenberg uyuşturucunun direği. Sözde ailesinin geleceği için yapıyor, külliyen yalan. Skyler'dan nefret edenler aile nedir bilmez insanlar.

Skyler ı savunan da çıktı ya şu forumdan daha da bi şeye şaşırmam, adamı resmen dibe çekti şirret karı ya ne suçsuzu fdsfsd

oto yıkamacıyı açtıktan sonra fişini çekseydi reyiz, imparatorluğunu kurardı kesin

You know spies, a bunch of bitchy little girls.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Mar 2017, 09:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Nasıl dibe çekti ? Skyler'ın yüksek harcamaları var mıydı ? Hayır. Kocasından nefret ediyor muydu ? Hayır. Aksine her anında yanında olmaya çalıştı mı ? Evet. Hatta her türlü olanağı seferber etti.

Ancak Heisenberg kibir, açgözlülük, kıskançlık ve öfkenin kölesi olmuş bir zat idi.

Güzel bir söz vardır. Pride comes before a fall. Skyler, ona tedavi için her türlü bütçeyi buluyor ve her türlü imkanı tesis ediyor. Ancak Heisenberg ne yapıyor ? Kibrine yenik düşüyor.

Ondan sonra say my name, say my name.

Heisenberg, Skyler White'a ne verdi ? Mutluluk ? Sevgi ? Para ? Saygı ? İyi bir gelecek ?

Hiç birini

Skyler White, bir rahibe Teresa değil ama iyi bir kadın olduğu muhakkak.

Affedersiniz birde üstüne Heisenberg hanımı bacı eylemiş. Ne yatağa gelir, ne sarılır, ne öper. Günlerce haber vermeden eve gelmez.

Bu kadında yaşayan bir varlık. Bir taraftan sakat çocuğu ile mi uğraşsın ? Diğer taraftan minik kızına mı vakit ayırsın ?

Babası ne yapıyor, asitle ceset imha ediyor, sokaktaki müptezellerin artmasına vesile oluyor.

Sonra vay efendim Skyler kötü.
Üye
ID § 28 Mar 2017, 10:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fazla ciddiye almayin olm kurgu alt tarafi.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Mar 2017, 11:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
paparnoz
Skyler'ın yüksek harcamaları var mıydı ? Hayır. Kocasından nefret ediyor muydu ? Hayır. Aksine her anında yanında olmaya çalıştı mı ? Evet.

...

Heisenberg, Skyler White'a ne verdi ? Mutluluk ? Sevgi ? Para ? Saygı ? İyi bir gelecek mi

..

Affedersiniz birde üstüne Heisenberg hanımı bacı eylemiş. Ne yatağa gelir, ne sarılır, ne öper. .

iliskilerde kadin bakis acisi adaletsizligini cok guzel orneklemissin abi. olmeden once karima cocuguma para birakayim diye son gunlerini tehlike icinde gecirsen de goruldugu uzere kadinin dusunce tarzi, benim icin ne yapti ki, zaten opmuyor da eskisi gibi oluyor.
Üye
ID § 28 Mar 2017, 11:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sen diziyi baya kaba etinle izlemissin asdf.
Üye
medal 1k
ID § 28 Mar 2017, 11:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Adam çocuğum adam olsun, hatun benden sonra zorluk çekmesin, gül gibi geçinip gitsinler diye herşeyi yapsın,genede yaranamasin. Hep aynı senaryo,Walter öldüğü gibi skyler gider bulur birini
Syf: ««/ 13 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum