[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Vizyon
|-- |-- |+ Assassin's Creed The Movie...
Yazar RSS Konu: Assassin's Creed The Movie {7366}
Syf: ««/ 8 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 31 Dec 2016, 01:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oyun adaptasyonu filmlerin çok iyi olabilmesi için comic kimliği kenara bırakarak daha karanlık ve ciddiyet esaslı yapılmaları gerekiyor.
mevcut ürünler daha çok fastfood film kategorisinde olduklarından sanatsal olarak yargılayamayacağımız "izledim güzeldi/kötüydü" özetiyle tanımlanıyor.

rsL#21506
Üye
medal 1k
ID § 31 Dec 2016, 03:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
eldar
Oyun uyarlaması filmler arasında ilk üçe girmesi maalesef pek anlamlı bir derecelendirme değil.

O cümle film kötü de o kadar övdük filmi kötü demeden nasıl kurtarırım cümlesi

༼ つ ◕_◕ ༽つ aman tanrım didim
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 31 Dec 2016, 09:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yok, bence siz anlamamışsınız ama çok da önemli değil.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 14/02/2017 14:55 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 02 Jan 2017, 00:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Film oldukça iyi, oyunun çıkış noktasına, ana konusuna son derece bağlı ve sunum olarak da seriye yakışır tonu var. Bence de harika.

Oyunları bilmeyenler için biraz daha açık bir anlatım yapılabilinirdi fakat fazlası da çok cheesy bulunurdu eminim.

Ubisoft'un oyunlarda First Civilization'ı göz ardı edip filmde direkt oraya bağlamaları beni şaşırttı açıkçası. Yıllardır milleti birbirini yedi yok "modern kısım iyi" yok "modern kısım kötü" diye. "Ubisoft yanlış yaptı Desmond'ın hikayesini dışlayarak" dedik, bence son derece haklıyız. Film Desmond yerine Calum üzerinden modern hikayeye sahip çıkıyor.

Ama üzüldüğüm şey, filmin aldığı haksız eleştirilerden sonra Ubisoft'un veya devam filmini yapacakların bu eleştirilerin kaynağı olarak yine modern hikayeyi görecek olmalarının muhtemel olduğu...

Ben açıkça film hakkında negatif yorum yapan insanların filmin adını google'layıp çıkan 1-2 eleştiriyi okuduktan sonra yorum yaptığını düşünüyorum.

"Everybody's talking but no one says a word."
TW
ID § 02 Jan 2017, 12:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aman abi bu sefer "2. fanboy da gelmiş işte" yazacak arkadaşlar. biz fan talk'umuzu discord'dan yaparız gene.

97 defa güncellendi. Son güncelleme 14/02/2017 14:55 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 02 Jan 2017, 12:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya Callum un yaptığı atlama zıplamayı makinede de yaptırmaları çok salakça düz koşarken ne oluyor

Archmemur
Üye
medal 1k
ID § 02 Jan 2017, 13:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sene 2500 olmuş guvenligin copla adam öldurmeye calismasi.

Biralıyım kalbimden yaralıyım
TW
ID § 02 Jan 2017, 15:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
quixef
Ya Callum un yaptığı atlama zıplamayı makinede de yaptırmaları çok salakça düz koşarken ne oluyor

makine yürüyüp gitmesini engelliyor...

TW
medal 1k medal 5k
ID § 03 Jan 2017, 21:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
dreagloth
bir insanın kolunca neden assassin creed dövmesi olur ya

thumbs up

"It is better to be feared than loved, if you cannot be both."
Üye
medal 1k
ID § 05 Jan 2017, 02:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bone guzel demis.

Film bence direk londradaki hipster assassin squad gibi olmus.
Üye
medal 1k
ID § 19 Jan 2017, 22:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
film beklediğimden iyi olmuş. patinin beğenmemesinden anlamalıydım zaten asdfs
Üye
ID § 12 Mar 2017, 17:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
şimdi seyrettim malum yerlere düşmüş.
2.sınıf hollywood aksiyon filmi olarak gayet güzel. Sıkmadan seyrettiriyor.

ama filmi yapanlar önce bir oyunu oynasalar iyi olurmuş, animus'un mesela oyundaki ile gram alakası yok, kafalarından uydurmuşlar. ubisoft'tan fln bir danışman isteyebilirlerdi, oyuna bağlı kalmak için.

filmin adı assassin creed bir de ama suikast'e gizlenmeye vs dair bişi yok filmde, rambo gibi herkes 50 ye 1 çarpışıyor.

helalinden prodüksiyon büyük diye 5/10 alır benden. Zevkli film.

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Syf: ««/ 8 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum