[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Vizyon
|-- |-- |+ Bir Film/Dizi Vardı?...
Yazar RSS Konu: Bir Film/Dizi Vardı? {69588}
Syf: ««/ 90 »»   [ A ]
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k medal 10k

ID § 27 Nov 2007, 16:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Daha önce tartışılmıştı başka bir konuda,herkes aklına gelen film veya dizi hakkında konu açacağına buraya yazıp yardım isterse onlarca 2-3 mesajlık topici engelleriz gibi geliyor smiling smiley

Bu tarz konular açılırsa kitlenecek veya silinecektir.

İyi Eğlenceler
Üye
ID § 27 Nov 2007, 19:26    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kanal d de vermiş sanırm. Zengin ve bencil ama sonradan herkese yardım etmeye çalışan bi kadınla ilgili bi film, italyan filmi ama başında Türkçe bi şarkı çalıyo.

Bu film nedir? Bir de izleyen sonunu anlatabilir mi? (kaçırdım)

Buraya yazılıyomuş demek.. hmms

Es deli külek bu günü apar,
O öten ömrü yeniden gaytar.
Alan Yetkilisi

ID § 27 Nov 2007, 22:57    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Filmi hatırlamıyorum,oda arkadaşıma sordum Ferzan Özpetek'in Cahil Periler'i olabilir dedi.Bende araştırıyorum bir taraftan abi
Üye
medal 1k
ID § 28 Nov 2007, 00:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hayırlı olsun bu arada alan yetkilimize
TW
ID § 28 Nov 2007, 07:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bir film vardı.

80'lerin filmiydi sanırım, Amerikan... Sanırım yakın gelecekte geçiyordu, bir hapisane var yer altında, silindir silindirin içi boşluk, uçurum gibiydi, kenarlarda da hücreler.

Mahkumların vücuduna bir cihaz koyuyorlardı, yerde sarı ve kırmızı çizgiler vardı peşpeşe. Eğer mahkum sarı çizgiyi geçerse acıdan kıvranıyor, kırmızıyı geçerse ölüyordu.

Bu filmi hatırlayan var mı?

"Everybody's talking but no one says a word."
Üye
ID § 28 Nov 2007, 09:42    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fortress filmin adi : )

IYI FORUMLAR...
Üye
ID § 28 Nov 2007, 11:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
DarKRideR
Filmi hatırlamıyorum,oda arkadaşıma sordum Ferzan Özpetek'in Cahil Periler'i olabilir dedi.Bende araştırıyorum bir taraftan abi
Cuore Sacroymuş filmin adı, Türkçe adı o mu? Bir de izleyen biri sonunu söylesin bana lütfen=)

Es deli külek bu günü apar,
O öten ömrü yeniden gaytar.
Alan Yetkilisi

ID § 28 Nov 2007, 13:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yok Cahil Periler farklıymış,neyse en azından Ferzan Özpetek'i doğru hatırlamış arkadaş smiling smiley

Hamam dışında hiçbir filmini izleyemedim daha Ferzan Özpetek'in,yapacak iş yok nasılsa bulabilirsem D&R'larda falan alıp izleyeyim.
Yörünge Disi
ID § 02 Dec 2007, 19:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
bir adam vardı hani? canı sıkılan

tak etti canıma bu maskeli balo
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 03 Dec 2007, 00:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Apache
bir adam vardı hani? canı sıkılan
turkcell-im servisinin reklam şarkısı. rica ederim
TW
ID § 05 Dec 2007, 04:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Penthesilea
Fortress filmin adi : )

Evet çektim ve izledim. Ne kadar etkilemişti bu film beni zamanında. B-Movie kategorisindeymiş ama benim taptığım bir film. Bir kaç hata olmasa B-Movie'likten kesinlikle çıkacak olan bir film bu. Ama neyse ki sevilmiyor, pek hatırlanmıyor. İlerde bu atmosferi sunan bir film yapma hevesi içindeyim grinning smiley.

"Everybody's talking but no one says a word."
Yörünge Disi
ID § 17 Dec 2007, 17:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Goosebumps 'ı hatırlayan var mı? show tvde powerrangers tan sonraydı sanırım grinning smiley süper bi diziydi. Bütün bölümlerini tekrar izlemek istiyorum ama nerden bulabilirim hiç bi fikrim yok.

wax on wax off.
Üye
ID § 21 Dec 2007, 05:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
LathspeLL
Bir film vardı.

80'lerin filmiydi sanırım, Amerikan... Sanırım yakın gelecekte geçiyordu, bir hapisane var yer altında, silindir silindirin içi boşluk, uçurum gibiydi, kenarlarda da hücreler.

Mahkumların vücuduna bir cihaz koyuyorlardı, yerde sarı ve kırmızı çizgiler vardı peşpeşe. Eğer mahkum sarı çizgiyi geçerse acıdan kıvranıyor, kırmızıyı geçerse ölüyordu.

Bu filmi hatırlayan var mı?

amanin anilarim canlandi cok seviyordum kucukken
indirmem lazim =)
Üye
ID § 21 Dec 2007, 21:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Lyvanna_Dolores
Goosebumps 'ı hatırlayan var mı? show tvde powerrangers tan sonraydı sanırım grinning smiley süper bi diziydi. Bütün bölümlerini tekrar izlemek istiyorum ama nerden bulabilirim hiç bi fikrim yok.
hastasiydim! ne zaman kucukluk muhabbetleri donse anlatirim ama kimse hatirlamiyor sinir oluyorum. Evet power rangers'tan hemen sonraydi : )

BEn de izlemek isterim ya yok mudur DVDsi biseyi acaba

edit: buldum amazonda
[www.amazon.com]

IYI FORUMLAR...

1 defa güncellendi. Son güncelleme 21/12/2007 21:54 tarihinde Penthesilea tarafindan yapilmistir.
Alan Yetkilisi

ID § 22 Dec 2007, 00:24    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
power rangers'tan önceydi diye hatırlıyorum ben smiling smiley çünkü power rangers'i beklemek ve kaçırmamak için zoraki izler,korkardık...
Syf: ««/ 90 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum