[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Vizyon
|-- |-- |+ Bir Filmin İçine nasıl s.çılır by show tv (a.k.a Braveheart)...
Yazar RSS Konu: Bir Filmin İçine nasıl s.çılır by show tv (a.k.a Braveheart) {2398}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Aug 2003, 09:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Filmi izliyorum zaten dublajlı diye kılım var... durmadan alttan "Hödö yazın 8529 ye yollayın Hödödödödö melodisi cep telefonunuza gelsin" yazısı geliyo ekranın 5 te 1 ini kaplar bir şekilde allahım ya sonra bi sahne var bunlar savaşa giderken böyle uzaktan çekim ekranın çok büyük bir kısmını gökyüzü kaplıyor altta da ordu gözüküyo ordunun olduğu yere o alttan gelen reklamlardan koydular sırf gökyüzü gözüküyo hey yarabbi allahsız herifler ya sonra filmin sonlarına kadar hiç reklam göstermemişlerdi helal olsun diycektim ki yarım saat içinde 3 kere reklam arası oldu... William Wallace yakalandığında bir reklam arası oldu işkenceye alındığında bir reklam arası bi de en son william wallace öldükten sonra bi reklam arası dedim hay allah belanızı versin ya sıçtınız filme... Filmi kesmediklerine şükür... aslında kesmiş te olabilirler ha farkında da değilim... Türk kanalında film izleyende kabahat... alcan dvd vcd öyle izliycen hey yarabbi ya...[hline]ö?
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 08 Aug 2003, 09:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
eee show tv bu[hline] Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve özgürlüktür.
L.Y. Rauch
Üye
ID § 08 Aug 2003, 09:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi filmin 1/5'i fln yoktu doğru hatırlıyosam
kesmişlerdi baya[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin
Üye
medal 1k
ID § 08 Aug 2003, 11:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
turk kanallari cidden cok kotu ya sadece show degil hepsi ayni $eyi yapiyo filmi izlerken ki baya bi reklam vermiyolar kaptirmi$sin kendini sonlarina doru pe$ pe$e sokuyolar reklamlari sapitiriyorum ve reklam oole boole degil izle izle bitmeyen cinsten smiling smiley[hline]What does not kill,makes stronger.
------------------------
Laraok Deadsoul Kay's sexy necromancer
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 08 Aug 2003, 11:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Abi düşündüm acaba reklamcıbaşı uyuyamı kaldı da sonra kafasına dank mı etti... anlamadım ki[hline]ö?
Üye
medal 1k
ID § 08 Aug 2003, 11:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
olabilir valla gece veriyolar filmleri adamlar butun gun cali$ cali$ baymi$ tabi kolay degil o reklamlarla ura$mak film sirasinda uyuya kalir smiling smiley[hline]What does not kill,makes stronger.
------------------------
Üye
medal 1k
ID § 08 Aug 2003, 11:07    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Dün sıdıkayı izliyordum dizinin sonunda bir klip vardı bunlaırn çektiği smiling smiley. Neyse tam klibin başına bi girid reklam bayaaaaaa da uzun sürdü biz bekliyoz tabi en güzele yeri çünkü. Neyse sonra klibi izledik bir reklam daha onuda bekledik sonra bi başladı daha dorusu başlamadı yazılar girdi sıdıka bitti.!![hline]Alma?
Mater?
Üye
medal 1k
ID § 08 Aug 2003, 11:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
aslinda akilli adamlar biliyolar milletin o kadar izleyip sonunda birakamicaklarini veriyolar reklami smiling smiley[hline]What does not kill,makes stronger.
------------------------
TW
ID § 08 Aug 2003, 11:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Kıç açma sahnesi vardı mesela.İlk izlediğimde arkadaşla yarılmıştık direk karından başlayarak.Sonra kesmişler tabi.[hline]Edit:Harf hatası.[hline]ymumcuoglu / Saeros Lúinwë

Even the smallest person can change the course of the future...

[Bu mesaj Saeros tarafından 08 August 2003 13:19 tarihinde değiştirilmiştir]
TW
medal 1k medal 5k
ID § 08 Aug 2003, 12:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ben doğal karşılıyorum her kanal yapıyor show tvlen sınırlı değil.
Bunun yanında bölüm kesmelerdede haklılar eğer bir millet sütaşın inek reklamındaki memeyi görüp rahatsız olabiliyorsa iskoç kıçını görse neler olur.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
TW
ID § 08 Aug 2003, 13:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Haksız reklam olarak şikayet edemez miyiz bu ekranın büyük kısmını kaplayan reklamları?
Veya bir şekilde cnbc-e gibi reklamı versin ama ekranı ufaltıp goruntumuzu etkilemeden yapsınlar.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Üye
medal 1k
ID § 08 Aug 2003, 13:29    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet bişiler yapılabilir bu konuda sanırım.
reklam öz denetim kurumunu mail bombardımanına tutalım mesela.

gerçi onlara da güvenim kalmadı benim pek. ayraniç olayından sonra...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Üye
medal 1k
ID § 08 Aug 2003, 14:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ne varmış lam dublajında misgibi yapmış adamlar.
TW
ID § 08 Aug 2003, 14:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
DvD ve cnbc-e de film, dizi izlemekten artık dublaj olunca dudak hareketleri falan çok uyuşmaz gelmeye başladı, izlerken rahatsız oluyorum.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Üye
medal 1k
ID § 08 Aug 2003, 14:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yok be adamlar çok iyi uyduruyor zamanlamyı Türkiyeden iyi dublaj yapan ülke yok bence tabi sürekli adamların ağzına bakarsan bulursun birkaç hata smiling smiley
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum