[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Tech / Crypto Currency
|-- |-- |+ airdrop (beleş coin) başlığı...
Yazar RSS Konu: airdrop (beleş coin) başlığı {3738}
Syf: ««/ 4 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 Jan 2018, 09:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3-5 coin yollaman için bana. zaten refli linke tıklamak istemezsen de kendin yazman ekstra 2 saniye falan sanırım.

özerhisar ayran gururla sunar...
Üye
medal 1k
ID § 15 Feb 2018, 19:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
yeri mi değil mi bilemedim ama refli link içerdiğinden en uygunu buradır herhalde.

deviant coinin anlaştığı bir escrow grubunun contesti için yardımızı istiyorum. ilk 3'e 50-30-20Dev şeklinde ödülleri var. discordu olanların linke tıklayıp katılması yeterlidir. kanal zaten bildirim manyağı yapacak derecede aktif değil ama susturmanız yararınıza olur.

[discord.gg]

pazartesiye kadar durmanız yeterli. maalesef ki sizin bir kazancınız olmayacak bundan.

.
Üye
ID § 24 Feb 2018, 01:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
selam ahali.

Önceden ICO başlığında bahsettiğim Elastos bu ay Binance vote contest de yerini almış bulunmaktadır. Kendileri oy sayısını arttırma adına bir kampanya başlattılar. Aşağıda vereceğim formu dolduran rastgele 1 kişiye 200 ELA, 2 kişiye 100 ELA, 4 kişiye 50 ELA, 10 kişiye 10 ELA, 20 kişiye 2 ELA ve 1000 kişiye 0.5 ELA kazanacak.

Şuan ELA'nın tanesi 80$ civarında. Büyük ödül yaklaşık 16K$.

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler şöyle;

1. [wallet.elastos.org] 'a girip cüzdan oluşturun.

2. [goo.gl] Formu doldurun. (Doldurduktan sonra verdiğiniz BNB adresine oy vermeniz için 0.1 BNB gönderilecek. Birkaç saat sürebilir.)

3. [www.binance.com] Linke tıklayıp ELA'ya oy verin.

4. Oy verdikten sonra oy verdiğinize dair kanıt bulundurmak açısından screenshot alın. Oy verirken alamazsanız tekrar oy verin ve "Zaten oy verdiniz." uyarısının ekran görüntüsünü alabilirsiniz. ELA kazanma durumunda sizden isteyebilirler.

İyi şanslar.

kitana

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/02/2018 01:08 tarihinde niggaknow tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 24 Feb 2018, 22:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
kriptoburak adında twitter fenosu 1000 arn giveaway yapıyor. 10 kişiye 100 token verilecekmiş. offical arn'ın haberi var kaynağı sağlayan onlar kendim sordum. şuanki ederi 200 dolar.

twitter ve telegram takibi yapıyorsunuz. [wn.nr]

.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/02/2018 22:28 tarihinde HaciYatmaz tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 25 Feb 2018, 14:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
btc bu haldeyken etc'nin yükseleceği yok. Airdrop'lar beklenecek olsa, calistro'da dandik bişey çıkmasa bari.
Üye
medal 1k
ID § 26 Feb 2018, 15:34    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
polymath network airdrop yaptı, zamanında kayıt olmuştum. 250 poly verdiler, demin baktım kucoin'de 1.22 usd. hemen bozdurdum btc'yi de paribuya aktarıp banka hesabıma çektim. kemiksiz 1100 tl geldi.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 26 Feb 2018, 23:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[sphere.social]

Katılması kolay sadece email adresi yetiyor. 50 sat veriyor ico fiyatı 0.14 dolar. artar tabi bu. Yandexte fake mail açmak kolay.

Get %45 bonus yazan yerden üyelik açılıyor

nişabürek

1 defa güncellendi. Son güncelleme 26/02/2018 23:38 tarihinde Mal tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 27 Feb 2018, 13:21    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
50 den 20 ye düşürdüler hem signup hem refferalı

3 gün önce haberin olsa günde 20 mail açsan 3 günde 3 binlira

nişabürek
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 28 Feb 2018, 17:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[tokensale.synapse.ai]

Signup 50, referral 100 syn veriyor
Refsiz vermiyor

100syn=31₺

Maile gelen linkten confirm edince açılan sayfadan "click here to be redirected sign in" yazan yerden bir kere login olmazsan vermiyor.

nişabürek
Üye
medal 1k
ID § 28 Feb 2018, 17:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oldum bakalim 15 TELE 2 doner ekmek yering

1 tane ceyrek kokorec de senden alirim

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/02/2018 17:28 tarihinde sardalya tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 4 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum