[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Çizgi Dünyası
|-- |-- |+ Goblin Slayer...
Yazar RSS Konu: Goblin Slayer {5450}
Syf: ««/ 7 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 06 Oct 2018, 21:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

dünyayı tehdit eden çok sayıda güçlü düşman bulunurken hep gözardı edilen goblinler sınır kasabalarına saldırıp erkekleri öldürürken kadınlara tecavüz etmektedir. bu kasabalardan birinden kurtulan tek çocuk maceralacılar loncasına katıldıktan sonra sadece goblin öldürme görevlerine çıkmaya başlar. bu görevler zaman içerisinde onu çeşitli ırklardan bir partinin liderliğine getirir.

dnd, lotr esintileri taşıyan bir yarı-dark fantasy. (grup üyeleri ve yan karakterler hafifletiyor atmosferi berserk'teki yancılar gibi) goblinlerin yaptığı pislikler ve onların silmeye ömrünü adayan bir fantezi mcgyver/punisher. güçlü değil ama zihnen ve bedenen goblin racial enemy.

mangası ve prequel mangası devam ediyor, anime adaptasyonu da başladı.
Üye
ID § 06 Oct 2018, 21:46    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sezon topiğine yazmıştım ama madem topiği açıldı buraya geçelim.

Manga okuyanlar yorumlarda bunun düzgün adapte edilmesine imkan yok kesin hayvan gibi sansürleyecekler diyorlardı ama korkulan olmadı, hiç sansürsüz yapmışlar. Manga okuyanlar bayağı memnun kalmışlar, animeye çok iyi adapte edilmiş diyorlardı.

Ben mangasını daha okumadım, animeyi bekliyordum o yüzden adaptasyon konusunda yorum yapamıycam.
Ama animeyi çok beğendim. Atmosferi, tarzı filan mükemmel. Kesinlikle AotS adayı.

Üye
ID § 06 Oct 2018, 22:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Saving (some) people, hunting things Goblins, the family business

"I am Fire , I am Death."
TW
ID § 06 Oct 2018, 22:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cocukken koyumu goblinler basti...
Üye
medal 1k
ID § 06 Oct 2018, 22:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
not the hero we deserved but the hero we need

mangayla başladım ben aynı gore da devam edio manga tavsiye ederim

cibili cibili şak şak şak hadi yavrum bidaa vur şak şak şak

1 defa güncellendi. Son güncelleme 06/10/2018 22:09 tarihinde KenshinHimura tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 06 Oct 2018, 22:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet background literally "babamı orclar öldürdü" ama frank castle da öyle zaten, bu da fantezi frank castle. bir de devamlı yeni metodlar deniyor hikaye ilerledikçe mcgyver tarzı.

anime sıfır sansür diyemem, mangaya göre sansürlü olmuş şimdi koyamam buraya tabii onları ama cinsiyet organları hariç merşey meydanda, bir de paul verhoeven tier gore var yani. anime'de o kadar ileri gitmediler henüz gördüğüm terraformars durumuna düşmemek için herhalde.

Üye
ID § 06 Oct 2018, 22:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
abi goblin kesiyorsun ya ejderha falan değil yani goblin 1 hitdice

NE KADAR KONU OLABİLİR NE KADAR KARİZMA OLABİLİR

goblin ulan

I shall fight ten to one; defeat all and spare none.
TW
ID § 06 Oct 2018, 22:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
spoiler vermeyeyim de bütün quest'ler silme goblin değil, başka LEVEL (??) encounterlar var. grubun mana dolmuyor, spell'ler sıkılıp bitiyor, wpn durability vs. goblin'lerin ai de crpg ai'dan bayağı daha iyi. :p challenge seviyesi yükseliyor hikaye ilerledikçe goblin odağı devam ettiği halde.

diablo'dan ziyade icewind dale gibi yani. hp'ler manalar dolmuyor. :p
Üye
ID § 07 Oct 2018, 10:01    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
en iyi goblin, ölü goblindir

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Alan Yetkilisi
medal 1k medal 5k
ID § 08 Oct 2018, 14:13    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Mangasini guncel takip ediyorum ama animesini daha izlemedim. Izlemeden yorum yapmak gerci dogru degil ama ileride baya sansurleyebilirler. @Kaede soruna spoiler vermeden cevap vermek pek mumkun degil ama simple goblinden fazlasi var.

blog.canbakal.com
Üye
ID § 09 Oct 2018, 05:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
Kaede
abi goblin kesiyorsun ya ejderha falan değil yani goblin 1 hitdice

NE KADAR KONU OLABİLİR NE KADAR KARİZMA OLABİLİR

goblin ulan

sen muv-luvcu değil miydin? ilk bölümden muv-luv vibe'ı aldım ben.

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
TW
ID § 11 Oct 2018, 18:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Üye
ID § 11 Oct 2018, 18:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
oot heryerde goruyorum 1 bolumu cikmis nedir olayi rape mi sadece ?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Oct 2018, 18:48    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ufak bi sahnede bafilediler kızı, abartılacak bişi yok devamını bekliyoruz grinning smiley
TW
ID § 11 Oct 2018, 20:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ya klasik murican sex negatif şiddete tapınma kültürüyle yetişen insanlar işte, got'ta aynı bölümde diri diri derisini yüzdüler kadının, kimse söylenmedi, evlendikten sonra tecavüz etti remzi, çıldırdılar.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 20:04 tarihinde Sam tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 7 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum