[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Çizgi Dünyası
|-- |-- |+ Boruto, next gen Naruto (Anime)...
Yazar RSS Konu: Boruto, next gen Naruto (Anime) {6844}
Syf: ««/ 8 »»   [ A ]
Yörünge Disi
ID § 05 Apr 2017, 14:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Başlamış bugün animesi. İlk bir dakikası wtf verdirdi. World de değişmiş bir değişik geldi.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 05 Apr 2017, 14:28    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Önyargılarım yok değil.
Uzun soluklu mu olacakmış bu da?
Yoksa iyice sağalım ne çıkarsa hesabı bir proje mi?
Pek takip etmedim.

=o=
Yörünge Disi
ID § 05 Apr 2017, 14:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Bu yürek bir shounen daha kaldırmaz.
TW
ID § 05 Apr 2017, 14:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
uzun soluklu olur, manga 10 sayı falandı ama devamı belki anime başladı diye gelecektir.

akşam izlicem bakalım. naruto evreninin devam etmesi yeterli ya benim için. çok seviyorum o evreni. naruto'yu hokage olarak izlemek de ayrı keyif. onca zaman bekledik şu günleri görelim diye.

opening 1:

97 defa güncellendi. Son güncelleme 11/10/2018 10:03 tarihinde -Deno- tarafindan yapilmistir.

twitch.tv/denoran
Üye
medal 1k
ID § 05 Apr 2017, 15:02    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
animenin sonunu başında verdiler. olay çok değişmiş hakkaten.
Üye
ID § 05 Apr 2017, 15:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
narutonun animesini baya uzun zaman öne dropladım. keza one piece vs nin de animelerini hep dropladım. mangaları ile devam ettim. bunun da mangasının ilk bölümünü okuyup ehhh be diyip kapatmıştım.

onun için uzun soluklu burutoya hayır diyorum!

"I am Fire , I am Death."
Üye
ID § 05 Apr 2017, 15:43    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
shippuuden'de kaldıydım ben sdf

s.e.n.k.o Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 05 Apr 2017, 15:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
filmi mi anlatıyor yoksa ayrı mı? Mangayı okuyorum da manga da film ile aynıydı sanki
Üye
ID § 05 Apr 2017, 19:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
öncesinde filmi izlemek gerekli mi?
Yörünge Disi
ID § 05 Apr 2017, 20:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Değil, hatta film bugün yayınlanan bölümden biraz daha ileri bir zamanda geçiyor.
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 06 Apr 2017, 00:12    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
izledim şimdi de

mangadan biraz öncesini anlatıyormuş. İlk sahne mangada da aynı başlamıştı noluyoruz lan olmuştum. Çizimler bi değişmiş sanki güzel olmuş bence. Ama tam bir sasuke çocuu olmuş boruto.
Üye
ID § 06 Apr 2017, 00:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
göt kanseri olmaya doymadınız heralde.
Üye
medal 1k
ID § 06 Apr 2017, 13:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de baktım ilk bölüme başlangıç *freeze frame *record scratch sahnesi bi kıllandırdı zaten direk c/p yapmışlar meh narutonun ekmeğini yicek demekki bi yenilik yok

cibili cibili şak şak şak hadi yavrum bidaa vur şak şak şak
TW
ID § 06 Apr 2017, 14:38    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
anime'i birkaç yıl önce filler sezon sırasında bırakmıştım, mangayı da boruto'nun ilk bölümünde bıraktım sanırım çünkü naruto'nun veletlik, kendini bilmezlik, çocuk halde dünyayı dövme kısımları en kötü kısımlarıydı, o ilk 25 bölüm filandı. tekrar aynı beğenmediğim kısmı şeyi 10+ yıl sonra yaşamak istemediğim için bıraktım. herkesin 5-6 yaşında çocuğu olmadığı timeskip öncesini anlatsalar, biz o arada evlenmelerini de yeni maceralarıyla görsek, sonra da bu çocukları gösterip orada herşeyi tamamen bitirselerdi en doğrusu olurdu.

çocuk da naruto'nun daha kötü saçlısı daha ilk manga bölümünden, meh yani. asla bakmam demiyorum da şimdiye kadar ikinci bölümü hiç merak edip açıp okumadım. gai sensei kötürüm kalmış zaten, öyle bir dünya yerine dibine batsın.
Üye
ID § 06 Apr 2017, 22:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya bi dk, ilk sahnede gösterdikleri eleman Borutonun arkadaş olduğu embesil velet mi?

Eğer öyleyse şimdiden söylesinler hiç uğraştırmasınlar bizi.
Syf: ««/ 8 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum