[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Çizgi Dünyası
|-- |-- |+ Devilman: crybaby - Netflix...
Yazar RSS Konu: Devilman: crybaby - Netflix {673}
  [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 17 Mar 2017, 01:25    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

Alinti

In the new series, the protagonist Akira Fudo is informed by his best friend Ryou Asuka that the demons will revive and reclaim the world from the humans. As the humans do not stand a chance against the supernatural power of the demons, Ryou suggests fusing with a demon. Akira becomes Devilman, with the power of a demon and the heart of a human.

Staff
Director: Masaaki Yuasa (Youjouhan Shinwa Taikei)
Script: Ichiro Okouchi (Code Geass: Hangyaku no Lelouch)
Animation Producer: EunYoung Choi (Ping Pong The Animation)
Music: Kensuke Ushio (Koe no Katachi)
Executive Producer: Atsuhiro Iwakami (Hidamari Sketch), Takashi Nagai (Mazinkaiser), Ueko Noriyasu (Fuujin Monogatari)
Producer: Youhei Shintaku (Rewrite), Kazuomi Nagai (Shin Getter Robo)
Studio: Science SARU
Production: Aniplex, Dynamic Planning

An official website has opened for a new anime adaptation of Go Nagai's Devilman manga. Titled Devilman: crybaby, the anime will premiere as a Netflix original series in Spring 2018.

gaijins saving anime

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
ID § 02 Aug 2017, 22:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
ID § 11 Jan 2018, 02:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Şimdi bitirdim Netflixde, inanılmaz güzel , anime ilerledikçe ağzım açık izledim. Son zamanlarda izlediğim en iyi şeydi. Sakın kaçırmayın

/人◕ ‿‿ ◕人\
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Jan 2018, 03:47    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben beğenemedim, özellikle son çok yavan olmuş. süpriz son belki ama eksik kalmış bir şeyler.

"I am Fire , I am Death."
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 11 Jan 2018, 09:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2 bolum izledim ama tam junkie'ler icin secmisler renkleri. bitiririm yine cerezlik.
Üye
medal 1k
ID § 12 Jan 2018, 02:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çerezlik deyince senko sandım bi an ahahah

insane yet?
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 13 Jan 2018, 12:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
fdsklfljsda. bitirdim bu arada. garip duygular. biraz agir geldi sanki fsdjklfjds.
Üye
medal 1k
ID § 13 Jan 2018, 12:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
3 bölümlük Devilman OVA serisini bundan bir 16-17 yıl önce izlemiştim. Yeni yaptıkları Devilman serisine isim koya koya "crybaby" koyduklarını gördüğümden beridir fragmanını izleyesim bile gelmemişti. "Eskisinden de iyi olmuş bu, izle" derseniz izlerim.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 13/01/2018 12:16 tarihinde Akuma_Blade tarafindan yapilmistir.
Üye
ID § 13 Jan 2018, 14:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
izle izle

ben hala savunuyorum iyi olduğunu

/人◕ ‿‿ ◕人\
Üye
ID § 13 Jan 2018, 18:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Parasyte gibi soundtrack ama daha iyi gibi ilk kez devilman izleyorum 9 ve 10. bölümler fena vurdu. Genelde bayağı başarılı bir yapım olmuş sabbath/10

( ^ω^)
Üye
ID § 14 Jan 2018, 05:00    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
baya iyimiş bu
Üye
medal 1k
ID § 15 Jan 2018, 23:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sonu çok güzeldi ama animenin geneli için aynı şeyi düşünmüyorum. Ayrıca çok major ve vurucu olaylar olmasına rağmen insanların çok önemsiz şeyler oluyor gibi davranması falan kötüydü. Bence bölüm sayısını çoğaltıp adam gibi işleselerdi çok iyi olurdu yazık olmuş.

''Someday someone will best me.But it won't be today, and it won't be you.''
  [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum