[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Çizgi Dünyası
|-- |-- |+ Fate/EXTRA: Last Encore...
Yazar RSS Konu: Fate/EXTRA: Last Encore {4334}
Syf: ««/ 3 »»   [ A ]
TW
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 28 Mar 2016, 17:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

red saber'ın psp oyunundan uyarlanan hikayesi. gene çılgın tarihi kişiliklere ve shaft head tiltlere hazır olun. haberdar eden elan_morin'e teşekkürler.

ümü, nihayet gerçek oldu, şoosa yo!

bu arada videoların comment'lere bakmayın DEVASA SPOILER yemek istemiyorsanız.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 28/03/2016 17:49 tarihinde Sam tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 28 Mar 2016, 17:51    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
lan bunda Lu Bu vardı dimi

edit: aynen bundaymış

among men lu bu
among horses red hare

sdfgs lavuk op 5 class olarak da summonlanabiliyo

He is a land stronghold that has the qualifications for five Classes: Lancer, Rider, Assassin, Berserker and Archer

cibili cibili şak şak şak hadi yavrum bidaa vur şak şak şak

3 defa güncellendi. Son güncelleme 28/03/2016 17:54 tarihinde KenshinHimura tarafindan yapilmistir.
Üye
medal 1k
ID § 28 Mar 2016, 17:54    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
elbet konusu açılmış yada sorulmuştur başka yerde ama hazır önüme gelmişken bir de ben sorayım dedim. bu Fate'e nerden başlıcaz?

Dayınla evlenip napacan?!
Viktor'yaaa
ID § 28 Mar 2016, 18:37    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
en iyisinden basla a.k.a. zero grinning smiley

francis drake te en iyi yorumlardan biri bundaydi asdfasd

birde EMIYA yorumu cok iyiydi ehuehu

ne yazikki red saber varken archer cok meh ikinciye oynamaya usenen icin tongue sticking out smiley

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
Üye
medal 1k
ID § 29 Mar 2016, 00:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
çıkan sırayla izle ya fate stay night dan sonra hevesin kırılmasın zero direk toparlıyo

cibili cibili şak şak şak hadi yavrum bidaa vur şak şak şak
Yörünge Disi
ID § 24 Apr 2016, 09:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Fate/kaleid liner Prisma☆Illya serisinin bu fatelerle alakası var mı?

ben fate/ projesşş tam anlamadım sdf
Yörünge Disi
ID § 24 Apr 2016, 09:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
[typemoon.wikia.com]

şu listeden yürüyeyim mi?
Üye
ID § 24 Apr 2016, 09:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Oyhs more saber
Stay night izleyin yeter unlimited cop direk
Yörünge Disi
ID § 24 Apr 2016, 23:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
selam, SN bitiyor 17. bölümdeyim bu bitince ne izleyeyim? UBW izlemiyoruz ok peki zero, kaleid, prototype hangisi?
Yörünge Disi
ID § 24 Apr 2016, 23:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
tamam zero imiş aldım cevabımı eheh
Üye
ID § 24 Apr 2016, 23:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
sen izle ubw'i yine. niye izlenmiyormuş? ufotable'ın serisini izle. bd versiyonunu hala izlemedim ama tv versiyonundan daha iyiymiş.

deen'in 2006 fsn serisi baya çöp, vn okusan daha iyiydi. ubw'den sonra heaven's feel'i oku sonra fate zero go.

vn okuyamam dersen fate zero -> ufotable ubw şeklinde izle. sonra hf filmi çıkınca onu izlersin.

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time

1 defa güncellendi. Son güncelleme 24/04/2016 23:39 tarihinde Xenus tarafindan yapilmistir.
TW
ID § 25 Apr 2016, 00:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
2006 fsn tim burton batman'i gibi işte, sonra nolan zero da çekse esas lider 2006 fsn. dandini rotaları zaten hiç saymıyorum yeni çektikleri. new vegas filmi çekip lejyon rotasını seyrettirmek kıvamında.

kaleid vs spin-off filan alakasız şeyler.
Üye
ID § 25 Apr 2016, 01:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Zero izleyin yeter, gerisi zaman kaybi.
Viktor'yaaa
ID § 25 Apr 2016, 02:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Urobutcher ile nolani >imply lamak bile facia ya sad smiley

Interstellari urobutcher cekse teserract sacmaligi ve power of love olmazdi. 3. Gezegen eldrich abominationlarin mekani olurdu, butun amaclarinin bir canli insan ve yiginla genetik sample elde etmek oldugu ortaya cikardi. Dunyadan yola cikan butun insanlar tuzaga dusup gidip kole olurlardi, kalanlarda Aci cekerek geberirdi. Karadelige dusen cooper zamandan kopar ve mesajalri yollayanlarin 4. Boyutta yasiyan eldrich abominationlardan les despair ile beslenen tipler oldugunu ve aslinda planin sonsuz aci cekmek uzerine oldugu ortaya cikardi. Cooper zamandan kopup kurtardigini sandigi insanlarin her birinin acisini sonsuza kadar izlemek zorunda kalarak delirirdi

The end

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
TW
ID § 25 Apr 2016, 03:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

vs
bana kalsa hepsini sırayla izlesin derim de illa seçim yapmak lazımsa çok kolay seçim.

copypasta fixlendi.

1 defa güncellendi. Son güncelleme 25/04/2016 03:22 tarihinde Sam tarafindan yapilmistir.
Syf: ««/ 3 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum