[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Çizgi Dünyası
|-- |-- |+ Sword Art Online...
Yazar RSS Konu: Sword Art Online {69560}
Syf: ««/ 60 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 03 Oct 2016, 12:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

give a man a fish and you'll feed him for a day
teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
ID § 04 Nov 2017, 07:19    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
steam'e ps4 oyunu gelmiş.

[store.steampowered.com]

birde konuyla benzer .hack//G.U. remake gelmiş steam'e.

[store.steampowered.com]

teach a man to google and he'll stop bothering you with stupid questions all the time
Üye
ID § 01 Feb 2018, 15:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]

gun gale online geliyormuş nisan'da.

TW
ID § 02 Feb 2018, 13:17    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hepsinin ggoda devam etmesi lazımdı alfheim yerine, şu karakterler biraz kon tipleri gibi olmuş ama. Neyse izlerim gene ille ki, sinon olsa keşke.
TW
ID § 01 Jul 2018, 15:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Netflix TR'ye gelmiş bugün bu, 1-2 bölüm baktım, çok tatlıymış. Devam edicem sanırım.

So long, and thanks for all the fish...
TW
ID § 01 Jul 2018, 21:41    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
ben de ggo'yu izliyorum da çok güzel gidiyor, oyununu aldım o da çok keyifli, çok sardı. en iyi vrmmorpg şu serideki net.
Üye
ID § 01 Jul 2018, 21:59    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
GGO bu sezonun en iyilerinden kesinlikle.
Bence SAO dan filan açık ara daha iyiydi.
TW
ID § 02 Jul 2018, 13:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
son bölümü de bitirdim, süperdi seri, kısa bile sürdü. tower of druaga'dan bu yana en çok eğlendiğim mmo anime oldu. bu seriyi seven fatal bullet oyununa da baksın. anime'deki ana dörtlü kadro, kostümleri, oyundaki bütün silahlar, üstüne sao ve diğer ggo cast'i filan herkes var ve gunplay de çok eğlenceli. dual wield nade launcher bile oluyor sanırım ehu.
TW
ID § 02 Jul 2018, 14:06    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Orjinal SoA için konuşuyorum: Bu kadar muhteşem bir konuyu çok kısa geçerek fena harcamışlar ya. Bi 7-8 bölüm izledim, böyle bi bakıyosun 30. seviyeler 50. seviyeler konuşuluyor, aradaki ilerleyiş süreci, karakterlerin level kasma maceraları, aradaki olaylar çok üstünkörü geçilmiş.

Muhtemelen standart anime lanetine uğradı, kısıtlı bölüm sayısı için anlaşma yapabildi, konuyu toparlayabilmek için de hızlı hızlı gitti.

Hala güzel ama ben isterdim ki şöyle adım adım gelişimi, assault team'lerin guildlerin kuruluşlarını, yerleşmelerini falan da görelim.

Dipsiz kuyu yaratacak muhteşem bir senaryo var ellerinde, isteseler çeke çeke bir Naruto kadar uzatabilirler, ama tadında bırakmak isteseler dahi 25'er bölümden 3-4 sezon çıkabilir gayet. Bu kadar hızlı hızlı koşturarak yardırarak ilerleyince biraz gölge düşmüş.

2 defa güncellendi. Son güncelleme 02/07/2018 14:08 tarihinde Rewendor tarafindan yapilmistir.
Viktor'yaaa
ID § 02 Jul 2018, 14:20    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Roman uyarlamasi cunki bu, eldeki materyal belli

Ilk sezondan sonra azicik anime zevki olanlar harddisklerini yakip geri donmedi, zevksizler vasatliga “asuna mah waifuu, kirito kakkoiiiii” diye para basmaya devam ettigi icin nice things alamiyoruz bizde sad smiley

Dreams disappear when the dreamer wakes. Every last one of them with no exception.
TW
ID § 02 Jul 2018, 19:05    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
rew o biraz öyle oldu da sonrasında da başka mmo'larda filan devam ediyor işte, gun gale online en iyisi. ilk sezonu beğendiysen devam et. hele şu son spin-off'ta zaten kirito ve ekürisi de yok, onları sevmeyenlerin bahanesi de yok hani. :p
Üye
ID § 02 Jul 2018, 20:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ya oyuna anca 40% indirim gelmiş, DLCde filan hiç indirim yok, özendirmeyin o yüzden. 150 lira veresim yok hiç.
70-75% filan görsün ondan sonra yapın reklamını :p

Anime konusunda da orijinal SAO cidden çok güzel başladı ama Kirito'nun "çok iyi oyuncu"dan Gary Stu'ya dönüştüğü noktada anime boka sardı. 7.-8. bölümler filandı yanlış hatırlamıyorsam. O noktaya kadar çok seviyordum ama. Ondan sonrası da çok fena değildi gerçi, izleniyordu ama iyi de değildi işte. GGO arcı filan nispeten daha iyiydi gerçi.

Bu GGO spinoff ayrı, Kirito olmayınca anime birkaç tier yukarı atlamış. Cidden bu sezonun en iyilerinden. SAO'yu sevmediyseniz bile bunu izleyin.
Hatta asıl SAO'yu sevmediyseniz izleyin ^^
TW
ID § 02 Jul 2018, 20:49    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti
ShadowFury

7.-8. bölümler filandı yanlış hatırlamıyorsam. O noktaya kadar çok seviyordum ama. Ondan sonrası da çok fena değildi gerçi, izleniyordu ama iyi de değildi işte. GGO arcı filan nispeten daha iyiydi gerçi.

Tam oralardayım işte, ben de aynı eleştiriyi yapmıştım bikaç mesaj yukarıda.

Bu kadar muhteşem bir settingi, bu kadar büyük bir potansiyeli resmen piç etmişler.

TW
ID § 02 Jul 2018, 23:18    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
dlc almadım, bombalamışlar dlc'yi. ileride toptan season pass filan alırım ucuzlayınca ama 90₺ verdiğim halde hiç koymadı, çok eğleniyorum valla. stealth ve cover gunplay'den ne tiksinmiştim, wildlands, andromeda ve mgs5'daki sıkıntılarımı aldı götürdü oyun.

ama evet benim gibi gaza gelmeyen daha çok indirim beklesin tabii, gene de wishlist'e koysun derim ggo'yu seven varsa.

ve evet sao deyip geçmeyin, ggo spin-off'u izleyin bence de. yazarı da başkaymış zaten sanırım.
Üye
ID § 02 Jul 2018, 23:33    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Ne kadar kötü olursa olsun, DLCleri atladığım zaman oyun yarım kalmış gibi geliyor hep, yarım oyuna 90 TL vermek te ayrı koyar.
2. DLC bugün çıkmış bu arada.
Syf: ««/ 60 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum