[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Çizgi Dünyası
|-- |-- |+ Cowboy Bebop...
Yazar RSS Konu: Cowboy Bebop {7886}
Syf: ««/ 8 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 23 May 2003, 20:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
evet, izleyenlerin sevenlerin falan dusuncelerini almak istedigimden acizladim bu topiki. Gecen yaz universitedeki profesor den 6 DVD Ghibli, 3 DVD Cowboy Bebop arsivi almistim, anca izleme imkanim oldu laptop gelince, ilk DVD sini bugun bitirdim, her DVD de 9 bolum var.

Faye soyadli kizin gercek adini unuttum, bilen yazarsa sevinicem smiling smiley[hline]In me forever and ever and ever forever,
Wanderlust!
Üye
ID § 25 May 2003, 19:31    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
geçen sene izlemiştim. ilk bölümündeki kavga sahnesi süperdi. smiling smiley
Cowboy Bebop süper bi manga, cidden süper! çizimler, konu vs. Bounty hunter işte tam herif, süper!
hiç isimleri hatırlamıyorum, 1 sene falan oldu izleyeli. Bende VCD olarak var! smiling smiley
ayrıca müzikleri muhteşem Cowboy Bebop'ın... öneririm, Kazaa'dan bulabilirsiniz.[hline]Rashit of Blitz Me!, Macera Tutkunu...
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 May 2003, 20:44    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Karakterler
Subaiku - ANa karakter, yaksiklibounty hunterimiz
Jack - Bebop un pilotu, Subaiku nun ortagi, guclu bi herif, sol kolu elektronik, eski polis
Faye Valentine - Gemiye sonradan katilan kiz, gercek hikayesini soolemiyim, izleyeceklerin eglencesi kacar
Eta - Ufak bilgisayar dahisi kiz, sonradan geliyo
Einstein - Geminin kopegi, cok sirin, sosis smiling smiley[hline]In me forever and ever and ever forever,
Wanderlust!
Pati
medal 1k
ID § 25 May 2003, 21:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Einstein'i iyi izleyin. Sadece köpek değil o smiling smiley

Bir yerde Eta'nın yapamadığını yapıyor heyvan smiling smiley[hline]
-ee
Üye
medal 1k medal 5k
ID § 25 May 2003, 21:22    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Einstein in oldugu bolum de zaten cok tatliydi smiling smiley
Eta asmis bi tip zaten
o ilk geldiinde polislerin ucagiyla oynamasina olmustum[hline]In me forever and ever and ever forever,
Wanderlust!
Üye
ID § 28 May 2003, 22:27    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hayatımda gördüğüm en kaliteli müziklere sahip olan anime. Hikayesi, esprileri kaliteli. Karakterler oturmuş. Kurgu mükemmel...

Sonu o kadar garipleştirdi ki beni, filmini izlemek istemedim ama. Oy, oy, oy... Güzeldi be..
Üye
medal 1k
ID § 14 Sep 2003, 23:04    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
beyler netten indiriyorum da kaç bölüm bu ya bi yardımcı olun.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Üye
medal 1k
ID § 14 Sep 2003, 23:14    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
he bir de önce knockin on heavens door mu izlenmeli yoksa bu 20 küsür bölüm mü?[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Ati 29.4.2003 tarihinde saat 18.40 da demiş ki:
Kirk Hammett vokalde manyak bir ton yakalamış.

DiaBoLiC 4.9.2003 tarihinde saat 00.44 de Icq üzerinden demiş ki:
greatsword kullanıyosun ama halberd gibi böle dannn diye kafaya çakıyosun kesme hareketi fln çok olmuyo...
Üye
medal 1k
ID § 14 Sep 2003, 23:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cowboy bebop rulazdır , külttür , efsanedir , derindir , felsefiktir , her şeyi ile süfer ötesi bi animedir ..
izlenmelidir, izletilmelidir , faye valentine'a kalp kaptirilmalidir[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır
Üye
ID § 15 Sep 2003, 10:39    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
cowboy bebop ın 26 bölümünün tr altyazısı www.divxaltyazi.com dan alabilirsiniz.
knockin on heavens door u da 22-23 .bölüm arassında geçiyor .kesinlikle (eğer elinizde varsa son 2 bölümü izlemeden önce izleyin)benden sölemesi..

cowboy beboptan sonra yonetmeni
Director Watanabe Shinichiro nun Vision of Escaflowne yi izlemenizi tyavsiye ederim(Year Published 1996 )[hline]600 küsür cd den oluşan anime listemi görmek için mail atınsmiling smiley
[email protected]
ekitaplara ilginiz varsa fantezi kitaplarını seviyorsanız siteme bir uğrayın belki ilginizi çeker bedava kitap okumak hemde türkçesmiling smiley
www.kitap.perisi.com
www.kitaplarin.efendisi.com
www.daredevil.efsanesi.com
Üye
medal 1k
ID § 16 Sep 2003, 16:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Hmmm bakalım ilginç bir denemede bulunuyorum, biraz önce cowboy bebop'un 26 bölümüne birden kazaa'da dl başlattım.. bakalım ne kadar zamanda tamamlanacak smiling smiley

Ben şu anda bu satırları yazarken ve 26 bölümü birden quenue'ya sokarken 1. bölüm geldi bile smiling smiley[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik.. Love to penguin

Gold Uye
medal 1k
ID § 16 Sep 2003, 17:16    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Alinti

Karakterler
Spike - Ana karakter, yaksikli bounty hunterimiz.
Jet - Bebopun pilotu, Spike'in ortagi, sağ kolu metal, eski polis.
Faye Valentine - Gemiye sonradan katilan kiz, gercek hikayesini soolemiyim, izleyeceklerin eglencesi kacar.
Edward - Ufak bilgisayar dahisi, sonradan geliyo. (o kısmı söyleme heycanı kaçar.)
Ein - Geminin kopegi, cok sirin, sosis smiling smiley
doğrusu böyle olacaktı.
Üye
medal 1k
ID § 17 Sep 2003, 09:32    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Evet sabah 8 itibariyle tüm bölümler gelmiş smiling smiley Şimdi keyifle izleme zamanı...[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik.. Love to penguin

Üye
ID § 18 Sep 2003, 15:08    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Sırf faye için bile izlenesi bir seri smiling smiley
Vicious es geçilmiş bakıyorum.Katanasıyla,omuzundaki kuşuyla süper bir karakterdir,kötüde olsa..[hline]My purpose is a very clever answer to a situation you couldn't understand.
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 01 Apr 2004, 05:53    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
nr1 çizgi dünyasi yüzünden gaza gelip basladim diziye (sagol sharky)

çok hos gerçekten..
müzikleri çok ilginç, tam bir space cowboy havasi veriyor...
bazi seyler hayal gücüne birakiliyor sanki..
ama yine de çok hos[signature][hline]You scream,
I scream,
We both scream
For ice cream!
Syf: ««/ 8 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum