[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
» Forum Gezgini ... Üye Ol / Giris Yap
FORUM.PATICIK.COM
[ FORUM ANASAYFA ]  
Forumlar su an sadece okumaya izinlidir. Bu geçici bir durumdur, lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.

[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
bagli degilsiniz: | Giris Yap | Üye Ol |
|+ Paticik.com Forumları
|-- |+ Pati Zone / Çizgi Dünyası
|-- |-- |+ Anime/Manga siteleri...
Yazar RSS Konu: Anime/Manga siteleri {24611}
Syf: ««/ 9 »»   [ A ]
Üye
medal 1k medal 5k medal 10k
ID § 20 Jul 2018, 09:45    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Manga Rock programı kendi sitesinden yüklemeye/update etmeye zorluyor (PlayStore'daki versiyon limitli, popüler mangalar filan yok)
Güvenli mi bu?

Reklamları filan da iyice abarttılar zaten. Alternatifi var mı?
Üye
medal 1k
ID § 20 Jul 2018, 10:09    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mangarock'a istedigin source'u ekleyebiliyorsun diye biliyorum öyle kendisine zorlama diye birşey yoktu. sade ekledikten sonra bu bizde de var bizi tercih edebilirsin falan diyor. bir tane manga arattırınca 4-5 farklı kaynaktan gösterebiliyor mesela.

hiç reklam da görmedim zamanında acıcık bir para ile almıştım sanırım ondan mıdır bilmem.

böyle editörden tavsiye bölümü var, normalde bu tarz şeyleri hiç sevmem ama bunda adamlar farklı farklı kategoriler için iyi liste hazırlıyorlar ordan baya farklı mangalar bulabiliyorum. şimdi yeni updateler ile yeni bölüm çıkınca otomatik indir okuyunca otomatik sil, sadee wifi varken indir gibi seçenekleri var baya memnunum ben. ben ipadten kullanıyorum androidte farklı mıdır bilmem

beni okuduğunuz için teşekkür ederim.
Üye
ID § 20 Jul 2018, 10:15    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
mangarock çok fazla takip ettiğim animeyi kaldırdı bazıları da kaynağından bozuldu.
üzdü bizi bende alternatif arıyorum.

"I am Fire , I am Death."
Üye
ID § 20 Jul 2018, 10:40    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
PlayStore'daki versiyon bütün popüler mangaları kaldırmış işte. Asıl versiyonu Manga Rock Definitive, onu da kendi sitesinden yükletiyor illa, şüphelendim tabi malware filan olabilir mi diye.
Üye
ID § 20 Jul 2018, 10:56    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hee bende iphone var, para vermeye de razıyım. ama magaları kaldığım yerden devam ettirsin.

Genel Yönetici

ID § 20 Jul 2018, 11:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Yok ya, iPad'de MangaRock kullanıyorum, tüm kaynaklar var. Google'da MangaRock Definite kullanıyorum, yine tüm kaynaklar var. Webtoon için genelde Android kullanımım.
Üye
ID § 20 Jul 2018, 15:11    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
hatırladıklarımdan gamer gitti bende. online başka yerde okudum 9-10 bölüm çıkmıştı.
hangi kaynakları kullanıyorsunuz onuda bi paylaşsanıza.

Üye
ID § 20 Jul 2018, 15:36    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Manga Rock'ın kendi kaynağı var, diğer sourcelardan arakladığı için gecikmeli de olsa eninde sonunda hepsi ekleniyor.
TW
ID § 10 Nov 2018, 21:10    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Selam,

Manga Rock'ı kullanıyorum ben de ipad ile. Reklam hiç görmedim, oldukça uygun fiyata alınabiliyor zaten.

One Piece'e başladım. Bazı kaynaklar ilk sayıları yükleyemedi. Farklı kaynaklardan rahatlıkla bulabiliyorsun ama.

Saygılar.
Genel Yönetici

ID § 12 Nov 2018, 12:30    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Gamer için kaynağa gerek yok, o resmi olarak çıkıyor beleş, applar var: [www.webtoons.com]

Webtoon'lar ve webnovel'lar için resmi çeviriler var artık, beleşe. Şunlara bakın:

[www.webtoons.com]
[www.webnovel.com]
[www.wuxiaworld.com]

Manga ve LN için de resmi olarak Crunchyroll, Viz ve Yen var işte. Shonen Jump filan haftalık çıkıyor.

LN olayı epey hızlandı, Overlord'un yetişmesine 2 cilt filan kaldı sanırım.
Üye
ID § 20 Nov 2018, 17:35    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
gencler daha once paylastigim cizgi roman kulliyati olan site bir yandan da manga paylasmaya baslamis..

bir bakin bakalim..

Life is 10% what happens to me and 90% of how I react to it. –Charles Swindoll
Üye
ID § 02 Jan 2019, 00:58    [ Alintila ] [ Özel Mesaj ] [ Albüm ]
Tachiyomi kullanan var mı, apkyle updatele filan uğraşmaya değecek bir şey mi? Redditte filan tavsiye etmişler ama bilemedim. F-Droid kurmak filan da lazımmış, onu da kullanmadım güvenemediğimden.

Manga Rock'tan iyi başka tavsiye varsa ona da açığım.
Syf: ««/ 9 »»   [ Y ]
[ Forum ] / [ Konu ]
=o=
[ Yeni Konu ] [ Mesaj Yaz ]
*Bu sayfadaki içerik, yazanların kiŞisel görüŞlerini belirtmektedir. KiŞiler, üye anlaŞmasında var olan Şartların bilincinde olmak yükümlülüğündedir. Üye anlaŞmasına göre, gönderilen her türlü içerik, içeriği göndermiŞ olarak görünen üye rumuz ismi ve üyenin kendisine aittir. Paticik.com ve yetkilileri, üyelerimizin göndermiŞ olduğu iŞ bu sayfada yazılı olarak bulunan içerik hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir. Yükümlülük altında olmasa dahi, var olan site içeriğinin bütünü veya bir kısmının site kurallarına uygunsuzluğu durumunda, iletiŞim sayfamızdan bize eriŞebilir, gereken düzenlemeleri yapmamızı sağlayabilirsiniz.
[ Paticik.com | Forum | Kullanici Sozlesmesi | Üye Ol ]
Iletisim : info [at] paticik.com
Secereli Dobermann | Londra Rehberi Copyright 2001-2015 @ Paticik.com
This forum is powered by Phorum