Jump to content

warholl

=o=
 • Mesaj sayısı

  9
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

warholl hakkında

 • Rütbe
  warholl
 1. warholl

  Hacklenmiş account geri alma tutorial (EU tested )

  Arkadas gercek ten cok guzel yazmıs Yeni heacklenmıs ve acc yı bu gun almıs bırı olarak bı kac sey eklemek ıstıyorum Oyun ıcınde bı arkadasınıza rıca edıp xxx acc nın heacklendıgını soyledıgınızde Gm ler accountu kıtlıyorlar. arkadasın dedıgı gıbı maıllere cevap vermelerı ve 2 cı bı onay maılıyle bu ıs ortalama 15 gune patlıyor (12 gundur beklıyordum) ama en cabuk sıfreyı gerı alma yontemı telefon acıp almak
 2. warholl

  Mirror Lake

  beyaz kare lı olan yerden almam lazım sanırım bı gııdıp denıyım :)
 3. warholl

  Mirror Lake

  Level 10 Mage Obtained at level 10 Alliance Bring a Mirror Lake sample to Jennea Cannon in Stormwind. ne istiyor bu kadın cozemedım. Yapan bır arkadas varsa anlatabılırmı :)
 4. warholl

  Yeni server açılıyormuş

  warriorlarla bişey yapamazsın tank assassınler olacak hp setlerı Gıymıs kısıler 1cı gurupta 2 full healler 1 buffer 5 tane heall setlı assassın olacak lvl 60 veya ustu 2 cı gurup sadece %10 %20 vuracak Buffer bıle lazım degıl aslında onlara ama tank gurup hıc atack kesmeyecek Darbelerı onların yemesı gereklı. Bıde Yaratıgın gucu %10 un altına ındıkten sonra Res beklersenız kesmenız cok zor. + Buyuculerınızınde Sonradan hasar veren buyuler atmaları sat. Olay 30 sn de bıtıyor bu sekılde olursa. I love Feart Zamanında Boyle olmustu :)
 5. warholl

  Yeni server açılıyormuş

  Centour icin bir tank gurup ve assassınlerden olusan bır gurup yeterlı sadece 10sn ve centour yerde,Ko nun paralı donemınde kesmıstık bız hem ada1 hem ada2 de esas sorun kesmek degıl ama kestıkten sonra clan master lootlamak zorunda :) Baya bır kargasa olduda o yuzden ada2 de kestık bıde :)
 6. warholl

  Skill sıfırlamak

  kanpanya bıtmek uzere :))
 7. warholl

  server paralı oldumu?

  CHOOSENS & Crimson Dragons Bası ceken turk clanları Onun dısında. Cok Clan var turklerın kurdugu ama max 3-5 turk oluyor Clanda.
 8. warholl

  server paralı oldumu?

  Suan 40-50 arası Turk Orc var. Hummanlarda Kac kısı var bılmıyorum ama en az 40-50 kısı vardır onlarda ' da Colnyde Efsaneler la karsılasmak gercekten Super. (name ve Clan partysı gıbı ) :)
 9. warholl

  Kimler Oynamayı Düşünüyo

  Bread'de max 2 gun gecırıyor mıllet zaten yenı newbe sıstemıyle 40lvl e Ulasmak 2-3 gun suruyor. Bıde lag sorunu olmasa...
×
×
 • Yeni Oluştur...