Jump to content

aktiftablet

=o=
 • Mesaj sayısı

  19.039
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

aktiftablet hakkında

 • Rütbe
  aktiftablet

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. aktiftablet

  Börü 2039 (2021 - BluTV)

  the thing bugün çekilmiş olsa beğenecek misin, beğenecek miyiz, bi de o var, meh der geçeriz, zamanında beklentiler daha düşüklmüş.
 2. aktiftablet

  Soundbar Tavsiyesi Olan?

  adamın aldığı şeyde hdmi in out var zaten, aac olduğu gibi (passthru) aktarılamıyor, kaynağında çözülmesi lazım, multichannel pcm olarak aktarımı teoride mümkün ama pratikte onu yapan cihaz/app çok zor. android tv'de vlc player bu şekilde bazen aktarıp genelde patlıyor, kodi ise dolby digital'a re-encode ederek aktarıyor örneğin. Aac ile sistemi test etmek çok doğru değil yani.
 3. aktiftablet

  Soundbar Tavsiyesi Olan?

  AAC digital passthru yapılamıyor. Bunu da alamama ihtimali var.
 4. aktiftablet

  Soundbar Tavsiyesi Olan?

  youtube stereo ses verir. Stereoda bas kanalı yok, sağ ve sol kanal var. Normali bu ama bass hep çalışsın ayarı da bütün sistemlerde olur. Sen manualini bi kurcala istersen 5.1 dolby 5.1stereo tam olarak ne acaba?
 5. aktiftablet

  Soundbar Tavsiyesi Olan?

  200 liraya yaparım da ben antalyadayım.. Ulan kablolamada ne var be? 😄
 6. aktiftablet

  Soundbar Tavsiyesi Olan?

  Hangi içerikleri izliyorsun bilmem ama bunlar son codecleri çözmeyecektir. Bir de content protection olan bluray gibi yerlerden de dijital ses aktaramazsın. Ama internetten indirdiğin filmler, netflix vs vs için uygun fiyatlı çözüm bence, en azından gerçek surround, soundbar değil. Kabloları da süpürgeliğe sokmayın bence, arkası yapışkanlı kablo kanallarından alın, daha iyi, çok da ucuz, icabında boyayabilirsinz bile
 7. aktiftablet

  Sanırım canavar bir yavru sahiplendim

  herşeyin küçüğü sevimli
 8. aktiftablet

  Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

  Yazıldı mı, Acun, Mesut'un hayatını dizi yapıp karşılığında Mesut'a 10m vericekmiş.
 9. aktiftablet

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  Nsakala kırmızı görse yeriydi bence, ama faul bile vermediler galiba. Esas ortalığı yıktıkları pozisyonlarda bence bişi yok.
 10. aktiftablet

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  Rakibine bağrırken kafasını sallıyo rakibe müdahalesi yok bence kırmızılık değil. orada da rakip yerde topu saklarken oldu olay, paylaşılan görüntüde öyle görünmüş olabilir de orada da bişi yok aslında, esas mensah ve ensakala'nınkiler es geçildi, haftaya mensah cezalı olacaktı. ensakala gayet salak bi hareketle rakibine bastı, kırmızı bile olabilir direk o. nsakala büyük el freni bu arada, takımın bütün hücum ritmini bitirdiği gibi, bir de en net pozisyonu onun aptal müdahalesi ile yedik. hoca görmüştür inş.
 11. aktiftablet

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  Sergen nsakala tercihiyle maçı veriyodu, ama değişikliklerle aldı. ilk defa geri dönüş oldu, layiç gol attı, töre asist yaptı. Sipariş etsen bu kadar olmaz.
 12. aktiftablet

  Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

  o değil de yıllardır sivasta oynayıp fenere gelen adam ben böyle soğuk görmedim demiş ??
 13. aktiftablet

  Fenerbahçe 2020-2021 ALİ KOÇ 3.0 Sezonu Genel Tartışma

  Bein'in korsan reklamı bir süredir var, şahsen çok keyif veriyor o reklamı görmek bana. Ama benim garibime giden katardan, bein merkezden "tr kanalımızın üstüne tarafsız olmadığı gerekçesiyle çok gitmeyin" diye açıklama geldi. Taraflı yöneticileri kovuyoruz demeleri gerekirken bunu diyip nasıl daha fazla abonelik satıcaklar acaba.
 14. aktiftablet

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  ağlama mesajları siliniyo mu artık? Kim sotto'ya ağlama mesajı atmış diye baktım göremedim. Video resim falan döşeyen de yok, sadece ben diagnenin köşe direğinin orda kendini yere atışının videosunu attım ki pozisyon çok komik, her türlü paylaşılır o da.
 15. aktiftablet

  Beşiktaş 2020-2021 Sezonu Genel Tartışma

  Hakeme suç atamayınca Montero'ya atmış, oyuncu kafasını sokup kartı aldırdı diyerek. Oyuncu ölerek faul aldı lol.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...