Jump to content

goldone

Yeni üye
 • Mesaj sayısı

  6
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. goldone

  Kiracıyken satılan ev

  İçerde 1 adet depozitom var, 1 ay kira vermemek aslında onu yemek gibi olacak.
 2. goldone

  Kiracıyken satılan ev

  Şehir İstanbul bu arada. Bu alanda çalışan avukat arkadaşlar varsa ÖM'ye bakıyor olacağım. Son olarak bana önceden bildirme yok ve ev sahibi kiracı kalacak şeklinde anlaşacağım demişti. Bildirmeden kasıt önümdeki 30-40 gün ise, fiyatı uygun ev bulursam amenna. Fakat muhteşem bir gelirim yok, memurum, dolayısıyla 30 güne ilk bulduğum eve girerim gibi bir şansım yok ne yazık ki.
 3. goldone

  Kiracıyken satılan ev

  Tam anlatamadım sanırım. 3 günde bulursam 3 günde çıkarım ama bir süredir aramama rağmen nakliye + komisyon vermeye değen ev bulamadım. Benim derdim bana "hadi sana 30 gün süre, nereyi bulursan çık" dedikleri zaman haklarımı öğrenmek.
 4. goldone

  Kiracıyken satılan ev

  Peki yeni ev sahibi sözleşme yapmak istemezse ne yapmam gerekir?
 5. goldone

  Kiracıyken satılan ev

  Merhaba, kiracı olarak oturduğum ev satılıktı ve alıcı çıktı. Yeni evi alan kişi kirada oturduğu için bu evde oturmak istiyormuş. Fakat ev sahibi bana beni çıkartmayacak şekilde satacağım dediği için daha önceden evden çıkmadım - ki taşınmaya + komisyona vs para verecek mantıklı bir ev bulamadım geçen aylarda. Neyse, şu anki ev sahibi bana 30-40 güne çık, bu sürede de kira verme dedi. Ben de o sürede bulamayabilirim, yasal hakkım 6 ay dedim ve anlaşamadan telefonu kapadı. Sizce nasıl bir yol izleyeyim? Ek olarak kira sözleşmem yıllık ve bu ay bitiyordu. Yenilemek istediğimde de ev satılacak yeni ev sahibiyle yaparsın diyip benle yeni sözleşme yapmadı. Son olarak ev satılma netleşene kadar kirayı vermeyeceğim. Acaba bunu bahane edip bana ihtar çekebilirler mi? Zaman ayırıp yol gösteren herkese çok teşekkürler
 6. goldone

  Hepsiburada

  bu ay hepsifly'dan bilet alana hb'de 50 tl kupon tanımlıyorlarmış

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...