Jump to content

xeonthebright

Yeni üye
 • Mesaj sayısı

  11
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

xeonthebright tarafından gönderilen her şey

 1. 2021 – 1.Sezon Faction League North Shield Faction League Bireysel Katılım Herhangi bir faction/guild üyesi olmak gerekmektedir. Haftalık Faction Point üzerinden otomatik ödüllendirme yapılmaktadır. TopList Player kategorisinde haftalık birinci olan oyuncularımıza çeşitli random ödüller verilecektir ( Binek, Donate Items, Rare Dye, Fiery Weapon, Ostard Egg, Vb. ) Bireysel kategoride birinci olan oyuncumuza 10.000 Fame Ödülü verilecektir. Bireysel kategoride birinci olan oyuncumuza 1 haftalı geçerli olacak Power Ring sahibi olacaktır. Power Ring Takan kişiye +10 STR ve her yeteneğine +5 Skill Point ekler. Eşi benzeri bulunmayan bir objedir. Newbie’dir 1 haftalık yaşamsal ömrü vardır. North Shield Faction League Guild / Faction Katılımı Haftalık birinci olan Guild / Faction üyelerinin tamamına 10.000 Fame ödülü verilecektir. Birinci olan Guild / Faction ‘a 1 aylık Cove Şehri yönetimi devredilecek ve ilgili faction / guild bünyesinde ne yüksek Faction Point sahibi olan “Cove Valisi” olarak sistem tarafından otomatik olarak atanacaktır. 1 aylık süre boyunca Cove Şehri hasılatının %20’si ilgili üyelere eşit olarak dağıtılacaktır. Sistem kapsamı ay’dan aya genişletilecek ve sezonsal olarak yapılacaktır.
 2. Gönüllülük esaslı bir platform da elimizden gelen en iyisi ve en profesyoneli ile ortaya bunu çıkarttık. Daha iyi bir tasarım yapabileceğimiz desteği verirseniz @Xenocide bizde bunu başarmak isteriz. Teşekkürler.
 3. Bir öneriniz varsa kendimizi geliştirmek isteriz. Saygılarımla.
 4. Yeni yıla bizlerle girmeye hazır mısınız ? Yıl başı özel etkinliğimizi kaçırmayın...
 5. @Lancelion teşekkür ederiz. Ultima Online oynamak isteyen arkadaşlar olursa aralıksız 2013 den beri hizmet veren ve hizmetine devam eden bir oyun ortamı için www.tns.gen.tr adresinden kayıt olabilirler.
 6. @Bone haters gonna hate, player gonna play hacım.
 7. Sosyal medya hesaplarımız : Instagram Facebook Youtube Discord
 8. Oyun zaten 2000'lere ait :))) Nostaltiji yaşatmaya çalışıyoruz. Aynen linke bir girin ayıp olmasın :))
 9. Yazdığın cümleyi anlayamadım ama yorumun için teşekkür ederiz 🙂 Detaylıca incelemek istersen https://wiki.tns.gen.tr adresini incelemeni öneririz.
 10. North Shield UO 2013 yılından beri aktif, kurucuları 99 yılından beri Ultima Online alanında oyun hizmeti veren bir oluşumdur. Role Play – 7x – Üyelik Tipi : Forum/Oyun Web Site ( TNS Ana Sayfa ) Forum ( TNS Kullanıcı Forum Sayfası ) Wiki ( TNS Oyuna Başlangıç Rehberi ) ( İçerik Yönetim, Paylaşım, Bilgilendirme Rehberi) İletişim ( Yetkili alımları ile ilgili iletişime geçilebilir. ) Hakkımızda 15'i yılı aşkın süredir MMORPG Online Gaming ile ilgilenen, Bilişim sektöründe öncü ve tecrübeli, donanım ve network konularında uzman, Siber güvenlik alanında çeşitli çalışmalar yapan, İnsanlarla iletişimi ve etkileşimi kusursuz, Herkesin düşüncesinin ve katkılarının öneminin olduğuna inanan bir ekibiz. İyi oyunlar dileriz. TNS Golden Age Ekibi.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...