Jump to content

Greencore

Yeni üye
 • Mesaj sayısı

  7
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Greencore

  KICKSTARTER ÇİZGİ ROMAN KAMPANYAMIZ BAŞLADI!!!

  Güzel yorumun ve samimi dileğin için çok teşekkür ederiz. 😊
 2. Greencore

  KICKSTARTER ÇİZGİ ROMAN KAMPANYAMIZ BAŞLADI!!!

  Sayfamızı incelediğin ve önerin için teşekkür ederiz. 😊
 3. Greencore

  KICKSTARTER ÇİZGİ ROMAN KAMPANYAMIZ BAŞLADI!!!

  Güzel sözlerin ve dileklerin için teşekkür ederiz. 😊
 4. Greencore

  KICKSTARTER ÇİZGİ ROMAN KAMPANYAMIZ BAŞLADI!!!

  Projemizi beğenmeniz bizi mutlu etti. Evet gerçekten de özenerek ve severek hazırladığımız bir proje oldu. Dediğiniz gibi Kickstarter üzerinden gelen tüm fonlamalardan, Kickstarter %5 alıyor. Banka masrafları vb masraflar için de %3 ila %5 arası bir kesinti ortaya çıkıyor. Tüm kickstarter kampanyalarının başlamasından önce, Creator'ların Pre-Lunch döneminde topladığı, mail listelerinin ve follower'ların bir kısmının da, aile bireyleri, takım arkadaşları ve yakınları, eş dost, akraba olduğu bir gerçek. Burada ki desteğin bizim için önemi, maddi yönünden çok manevi yönünde. İnsanlar projemizi görmeden de sadece dostumuz olduğu için bizlere destek olabilir. Ancak Projemizi gördükten sonra verdikleri destekler, yorumları, yaptığımız işe duydukları saygıya ait birer manifesto niteliğinde. Evet sizin de farklı cümlelerle değindiğiniz gibi Kickstarter üzerinden aldığımız destekler, sayfamızı ziyaret eden insanların, destekçilerimizin bize verdiği değeri görmesi açısından önemli ve burada çıkabilecek bir maddi kayıp göz ardı edilebilir. Kısacası, dostlarımıza, "madem destek olacaksınız işte banka hesabımız bu" demektense, "İşte sizlere bahsetmiş olduğumuz proje bu. Ve alnımızın akıyla tamamladık." Projemizi inceleyip, beğenirseniz eğer, kampanyamıza destek olun demek daha uygun geliyor bize. Bahsettiğimiz o kişiye özel açıldı dediğimiz pledge de böyle bir sohbetin sonunda dostumuzdan beklemesini rica etmemizle, ona yaptığımız bir jest olarak açıldı. Böyle bir soru sorup açıklama fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyoruz. 😊 Güzel dilekleriniz ve sözleriniz için tekrar teşekkür ederiz. 😊
 5. Greencore

  KICKSTARTER ÇİZGİ ROMAN KAMPANYAMIZ BAŞLADI!!!

  Bazı güncellemeler ve eklemeler yapmayı planlıyoruz. Önerin ve güzel dileğin için teşekkür ederiz. 😊
 6. Greencore

  KICKSTARTER ÇİZGİ ROMAN KAMPANYAMIZ BAŞLADI!!!

  Proje başlamadan önce, projemize destek sözü aldığımız bir dostumuz. O Tier onun için eklendi denebilir 😄
 7. Merhaba arkadaşlar, Çizgi roman Kickstarter kampanyamızı yakın zamanda başlattık. Üstelik kampanyamızın henüz 2. gününde Kickstarter'ın az sayıda creator'a layık gördüğü "Project We Love" badge'ni almaya hak kazandık. Sizinde beğeneceğinizi tahmin ediyoruz. 🙂 Projemizi inceleyip düşüncelerinizi ve önerilerinizi paylaşmanızı rica ediyoruz. Fikirleriniz bizim için değerli. KICKSTARTER KAMPANYA LİNKİMİZ: Servants of the Fate: Origins #Make 100 by Greencore Studios, Inc. — Kickstarter Fatih İNCE Greencore Studios, inc.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...