Jump to content

rhea

Yeni üye
 • Mesaj sayısı

  14
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. rhea

  Sirius UO

  http://www.siriusuo.org/forum/viewtopic.php?f=86&t=74
 2. rhea

  Sirius UO

  :)
 3. rhea

  Sirius UO

  http://www.siriusuo.org/forum/viewtopic.php?f=92&t=60
 4. rhea

  Sirius UO

  Sirius UO sphere tabanlı bir sunucudur.
 5. rhea

  Sirius UO

  Herkese selamlar; Sirius Ultima Online Shard aktif edilmiştir. 2025'te uo olmaz dedik olursa olursa eskide olur dedik. Antika bir sunucu cıkardık. Tadını cıkarın. www.siriusuo.org iyi forumlar dilerim sayın ahali.
 6. rhea

  Sirius UO

  bir düşündümde. Ultima Online biz Türkler dışında çok değişik noktalarda olur. Ama biz yine yada runuo ya sphere öyle bi enteresan kitleyiz. Ha yani yine aynı tarzı yine biz yine oynarız yani.
 7. rhea

  Sirius UO

  sağ olun.
 8. rhea

  Sirius UO

  bide masterlardan kusura bakmamasını rica ederim. Bende anlamadım 4 konu açıldı. Silinirse sevinirim.
 9. rhea

  Sirius UO

  düşüncesi bile güzel.
 10. rhea

  Sirius UO

  🙂 bi deneyelim derim.
 11. rhea

  Sirius UO

  Merhabalar; Selamlar hepinize Paticik sakinleri velinimetleri... Sözüme başlamadan önce şunları söylemek isterim. Ultima mı olur 2025 te bırakın bu şeyleri gibi yaklaşmayalım. Belkide olur diye yola çıkalım. Sizden istediğimiz çok bir şey yok. Tek istediğimiz oyunda beraber eski günleri yaat etmek hepsi bu. İster gelin ister gelmeyin.:) Neyse ben çenemi kapatayım ve size tekrar soliyim bu sunucu günümüz ultima online '{ı] dışında olacaktır. Mesela şunu bir iki örnekle tanımlıyım sizlere. An ex Por büyüsü yediğinizde herhangi bir tp patlamayacaktır. Bunu exp zamanlama yaparak senin ayarlaman gerekecek. Ne biliyim üzerinde zırh varken hide olup kaçabiliceksin. Mağra dungeon vs giriş çıkışlarında herhangi bi field büyüsü kaldıracak bir elementte bulunmayacak. Kumpaslar havada uçuşacak senin anlıyacağın. Elimizden gelenin en iyisini yaptık. Elimizden gelenin en iyisinide yapmaya devam edicez. Şunu soliyim hiç bir adaletsizlik yaşanmayacağını garanti edebilirim sizlere. Renklenmiş renkleri soldurduk size eskiyi yaşatmaya geldik. Bütün sistemler ve önümüze ne geldiyse 2000-2009 arası aldığımız keyfi en iyi yaşatabiliceğimiz şekilde tekrardan elden geçirdik. Ufak tefek gözümüzden kaçan şeyler olmuştur. Onun için affola. Ama bu tarz olumsuzluklarada herzaman mudale edeceğiz. Kimseyi mağdur etmeyeceğiz. Eğer sende bizi yanlız bırakmak istemessen... BU MANYAKLIGI BENDE YAPARIM O GUNLERE DONERİM diye biliyorsan buyur gel. Bi kayfe içerik. [red]* web link * [/red] web Forum [red]* Sirius UO *[/red] sunucu türü : power play - role play version = 56b-pre-release client = 6.0.0
×
×
 • Yeni Oluştur...