Jump to content

OldTown

Yeni üye
 • Mesaj sayısı

  10
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. OldTown

  Old Town Ultima Online

  Restart işlemleri tamamlanmıştır. 1 aylık süreç sonucu oluşan tüm hatalar giderilmiştir. Bu nedenle kalan eşyalar kasılan skilller olsun. Tüm bu olayların eşitliği için 1 kereliğini restart atma kararı verdik. Yani sizin anlayacağınız sizlerinde bizlere gösterdiği emekle sonunda Old Town'u sorunsuz hale getirebildik. Biz herhangi bi yerden çalınan veya herhangi bi serverın ismi calınarak bilgileri çalınarak açılmış bir sunucu değiliz. Tabi ki de sıfırdan yazılmış bir sunucuda değiliz. Bir çok serverın silerin en sevdiği oyun sunucularının hepsinin birleşiminden oluşturduğumuz bir sunucudur. Bu oluşum içine girerken önemli bulduğum konular sunlardı 1 vs 1 class eşitliği dengeler büyü freez ve eşyalar. Hepsi deneyimlenip tek tek tespit edilip gözden geçirilmiştir. İlk izlenimimiz kötü oldu biliyoruz sizlere güzel bi tanıtım yaptık ama kötü bi server sunduk haklısınız. Ama elimizden gelenin en iyisini yaparak hergün birşeyler katarak bu noktaya getirdik. Bundan sonra yolumuza sizlerle devam edeceğiz. Herşeyden once bir aile olacağız. Beraber vakit geçireceğiz. Bu tutkuyu yaşatacağız. Bu oyun insan hayatında dengelerle oynar. Bu sadece bir oyun değildir. Bir yaşam tarzıdır bana göre. Sizlerden ricam bugune kadar olan tüm dedikoduları unutmanız. Bu dedikoduları yayan vicdansızlara inanmamanız. Çünkü biz inanın sizleri ve işimizi çok seviyoruz. Ve sizlere en iyi kaliteyi sunabilmeyi amaçlıyoruz. Alışılmışlıktan kurtulup yeni bir maceraya nedersiniz ? Sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız. Teşekkürler...
 2. OldTown

  Old Town Ultima Online

  Tabikide inşallah şunun sistemini oturtalım mobilinide yapıcaz. www.oldtownuo.com Yenilenen yüzü ile karşınızda... Craft oyuncularımız sizleri unutmadık... Alışagelmişin dışında kalıp sunucudan para kazanmak yerine oyun döngüsü içerisne nasıl yerleştirebiliriz diye düşündük. Market sistemine özel eşyalar değilde oyunun en değerli sayılabiliecek eşyalarını ekledik. Bunları yaparken classları dengeleri ve oyun içerisinde emek verip karşılığında sadece bişey alamayan craftlarımız için de sistemler düşündük. Dışarıdan item satışı kesinlikle yasaktır. Bizler market kazancını oyunun içine aktararak hem sizleri bir nebze olsun teşvik hemide iki taraflı kazanç olmasını amaçladık. Henüz daha çok yeni olan sistemlerimiz ve sunucumuz her geçen gün daha ileriye gitmekte. Amacımız eski Ultima Online camiasını aramızda görmek onların maden , pvp , role play vs vs gibi ozelliklerini görmek. Hemide extra bir gelir neden olmasın?
 3. OldTown

  Old Town Ultima Online

  www.oldtownuo.com
 4. OldTown

  Old Town Ultima Online

  🙂 ödül büyük
 5. OldTown

  Old Town Ultima Online

  ev sistemi kaldırılmıştır. 1 vs 1 Pvp Turnuvasi yapilacaktir. Eskileri sahnede görmek isteriz.
 6. OldTown

  Old Town Ultima Online

  Herkese huzurlu keyfi bol sağlıkta şampiyon bir okadarda mukatsız yıl dilerim mutlu noeller. - Noel hediye paketleriniz çantalarınıza bırakılmıştır.
 7. OldTown

  Old Town Ultima Online

 8. OldTown

  Old Town Ultima Online

  Sağlık sorunları neden ile bir süre giriş yapamadık. Bunun için tüm oyuncularımızın anlayaşını rica ediyoruz. Herhangi bi kayıp yaşanmamıştır. Beklenen gün gelmiştir. Yeni yıl ile birlikte yapılması planlanan ve yapımı tamamlananlar; - alanlar yenilenmiştir. Etkinlikler aktif edilmiştir. - İstatistik servisi eklenecektir. - Sunucu 4 gün kapalı kalmıştır. Ondan onceki süreçte hiç bir kayıp yaşanmamıştır. - Tüm craft temel sistemleri fixlenip herhangi bi sorun çıkması engellenmiştir. - Yarın Tüm spawnlar aktif edilecektir. [nightmare dahil] - Power Hour seviyesi %100 olarak ayarlanıp. Tüm skill dummyler aktif edilmiştir. Burdayız. Sadeleğin bu eşsiz keyfinden mahrum kalmayın. Eski ultima çağı şimdi başlıyor.
 9. OldTown

  Old Town Ultima Online

  OldTown bekleniyorsunuz. www.oldtownuo.com Sadeliğin güzelliği.
 10. OldTown

  OldTown

  Merhabalar Paticik sakinleri ; - Kayıt sisteminde oluşan aksaklıklar sebebiyle kayıt şuanda free yani oyuna ilk gireceğiniz kullanıcı adı ve şifre dahilinde oluşacaktır. Kayıt sistemi en kısa sürede aktif edilecektir. En geç 2 gün içerisinde tüm kullancı kayıtları tamamlanmış olacaktır. Kayıt sisteminde Cep telefonu ve TC kimlik No yer alacağı için şuan giriş yapan oyuncularımızın tekrardan kayıt yenileme yapması gerekecektir. Anlayışınız için teşekkürler. Old Town Setup.exe - Oyun bağlantı dosyası aktif edilmiştir. - Açılış 21:00'da yapılacaktır.
×
×
 • Yeni Oluştur...