Jump to content

Noaxius

Yeni üye
 • Mesaj sayısı

  7
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

144 kez ziyaret edildi
 1. Noaxius

  Pain Train - Golemagg - EU / Horde

  Aga kendi adamlarını gearlıyorlar belli zaten. Main Tank kendine istediği kadar item alabilir zaten ona kimse birşey diyemez ama dps olan bir mage e üst üste 3 adet item verirsen hırsız der millet kimse kusura bakmasın.
 2. Noaxius

  Pain Train - Golemagg - EU / Horde

  neyse çak oradan kendi officerına +500 dkp daha ne de olsa millet salak zaten sizle keser.
 3. Noaxius

  Pain Train - Golemagg - EU / Horde

  Bu arkadaşlar kendine Hardcore Raider diyip 4 saatte anca shazzrah ı kesen arkadaşlar bu arada, insanlar bunu görüp çıkınca da arkasından dalga geçiyorsunuz guild olarak yazık gerçekten... Yalan desen o da bol bu insanlarda sözde guild master'ınız 15 yıldır wow oynuyor(taktikleri bilmiyor olduğuna eminim) ama olay bilmemeniz değil olay o kadar kendinizi övüp övüp becerememiş olmanız kusura bakmayın ama ben buna götümle gülerim. ayrıca hangi blizzard'ın akıl hocası bu sizin guild master? öyle dediniz ya ondan sordum.
 4. Noaxius

  Pain Train - Golemagg - EU / Horde

  İstersen bu konuları burada atıp tutup değil de baş başa konuşalım he ne dersin? ayrıca bu kadar yazı yazabilecek ne biriktin arkadaş birilerinin arkasından hakaret edecek kadar şuursuz olduğunu görmüş oldum gerçi bana ne kadar şuursuz desende.
 5. Noaxius

  Pain Train - Golemagg - EU / Horde

  Anlatırlarsa objektif anlatacaklarını sanmıyorum 🙂
 6. Noaxius

  WoW Classic Gold Kasma Taktiği (Horde Side)

  BRD PP etmek yerine gidin arathide elemental fire kasın daha çok kazanırsınız saatte 30-40g arası
 7. Guildimiz World of Warcraft severlere sosyal vakit geçirme, etkinliklerde bulunma, beraber PvE ve PvP yapma fırsatları sunuyor. Şu anlık ilk hedefimiz en hızlı sekilde oyuncularımızın 60 levele ulaşmasını sağlamak. Bunun için dungeon ve questing gruplarının olusturulması temennimizdir. Gerek Alliance questing zoneları ve şehirlerini basma, gerekse beraber dungeon dönme (raid seviyesine kadar) gerekse toplu yürüyüş yapma, kendimize yer edinme... Bunların hepsini uygulayacağız. Sabit ipli bir guild discord adresimiz de var bu yüzden iletişim bakımından bi sıkıntımız olmayacak https://discord.gg/rebornoflegend Oyun içi iletişim için Saurfâng / Kebapmaster / Noaxius / Avji İsterseniz discord üzerinden'de iletişime geçebilirsiniz.
×
×
 • Yeni Oluştur...