Jump to content

temerrut

=o=
 • Mesaj sayısı

  7
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

temerrut hakkında

 • Rütbe
  temerrut
 1. temerrut

  Hesap takası

  Benim boyumun çok üstünde:)
 2. temerrut

  Hesap takası

  Şu an bende nullsec'teyim fakat ne kadar pahalı faction fitting dizersen diz bir yerde takılıyorsun.Mining yapıcaksın reprocress yapınca düşüyor.Exploration yapıcaksın drone space imiş olduğum yer relic yok data sitelar çok nadir.Geriye kalan ratting ondada skill beni kısıtlıyor.Elinde oynamadığın gereksiz oyunlar oluncada insan haliyle skill point e çevirme yolları arıyor.
 3. temerrut

  Hesap takası

  Bu konu herhangi bir kurala aykırı mı?Birde kimsenin ikinci bir hesabı yok mu?Birini buldum sordum fakat 6 ay önce girmiş sorduğum siteye kimbilir ne zaman görüp cevap yazar.Skill olmadığı için bir şey yapamamak çok kötü.Exploration denedim.Uzaklara gittim data/relic daha çok çıkar diye.Gittiğim yer kırmızı imiş patladım. Güncelleme;e-posta dahil üzerinize alcaksınız. Güncelleme2;Steamdb hesaplaması
 4. temerrut

  Hesap takası

  Bende şöyle düşündüm; Elimde skilleri az olan içinde oynamadığım bir çok oyun olan steam hesabım var. Acaba biri yan hesabını ya da oynamadığı ana hesabını,homefront,shadow warrior,h1z1,r6 gibi oyunlarla değiştirir mi? Eğer daha da düşük gelirse bf4 standart hesabım var yeni hesap açıp premium halini almıştım,kalabalık gözükmesin diye.İçinde bf4 standart olan hesabımıda üzerine devredeceğim.İstenilirse bf4'ün kutusundaki key'i de veririm(hepsiburadadan alındı). İncursion yapamıyorum çünkü hem nullsec'teyim hemde battleship için yeteri kadar skill'im olduğunu düşünmüyorum.Evewho linki evewho linkim
 5. temerrut

  Hesap takası

  Düşünen varsa özel mesaj bekliyorum.
 6. temerrut

  Hesap takası

  Aklımda kesin bir sınır yok fakat en az mantıken 3.8 m skill point olmalı.İlk ben vereceğim hesabımı çok yeni bir üye olduğum için.Cevabınız için teşekkürler.
 7. temerrut

  Hesap takası

  Eve online hesabımı daha iyi bir hesap ile değiştirmeyi planlıyorum. 3.8m skillpoint var. 2 adet steam hesabımı vereceğim. Cs go da unranked uzun zamandır oynamadığımdan. 20 ocağa kadar omegası var. Rainbow six siege yan steam hesabımda onuda vereceğim. Rainbow six siege starter edition(ela operatorü açık) Takası yapmadan önce corp liderine soracağım.Hesap değiştirmeme izin verirse değiştireceğim.Şu günlerde kendisine ulaşamıyorum. Alacağım hesapta tek kriterim skill point.
×
×
 • Yeni Oluştur...