Jump to content

Rewendor

Mod
 • Mesaj sayısı

  34.703
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Rewendor hakkında

 • Rank
  Rewendor

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Rewendor

  Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

  Yalnız 6. bitirirse Fener GS'nin kupayı da alması sayesinde UEFA'ya gidebilme ihtimali var, TS muhtemelen men cezası alacak.
 2. Rewendor

  Galatasaray 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Mariano - Nagatomo - Linnes - Emre dörtlüsü varken beke gerek var mı başka?
 3. Rewendor

  Batwoman (2019)

  Ben zaten gıcıklığına koydum SS'leri 🙂 Öte yandan "ana Batman hikayesi" de çok değişken bir şey. Yazarına çizerine göre çok değişiyor. Kimi yazarlarda Batman hiç süper kahraman bile değil, sadece dedektiflik ve zeka üzerinden çözüyor olayları, kimilerindeyse daha action hero kıvamında pata küte adam pataklıyor mesela. Kimisinde çok daha karanlık tınıda ve derin, kimisinde standart bir white knight. İlk çıktığında daha bir dedektif yönü ağırlıkta mesela. Çok fazla takip etmedim, illa ki çapkın yavşak Batman'li çizerler de vardır. En azından romantik ilişkisini baz alan 1-2 hikaye biliyorum ben. Ama genel yargı daha geri planda tutuyor cinselliği haklısın.
 4. Rewendor

  Galatasaray 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Başlık yanlış açılmış. "Şampiyon 2019-2020 Sezonu Genel tartışma" olması gerekiyordu.
 5. Rewendor

  Batwoman (2019)

 6. Rewendor

  Destiny 2

  Bizim ekip bıraktı sayılır, ben ara ara "minimal casual" olarak eventlerde ya da ekstra questlerde giriyorum. PS'te oynuyorum. PvP zaten oynanmayacak kadar rezil dengesizdi en son. PvE'de fazla güçlü olmuştu guardian, silah nerfleriyle dengelemişler sanırım bir miktar. Forsaken'daki ana senaryo çok güzeldi ama sonrasında Dreaming City'de saçma "haftalık quest olayı" zaten oyuncuların %95'ini hikayeden koparttı. Black Armory süper tırt bir expansion oldu. Sonrasında Invitations of the Nine'la da hikayeyi iyice bok ettiler.
 7. Rewendor

  ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  Başak aslında ligin en iyi toplarından birini oynuyordu, ama bu maçta hatta son birkaç haftada dizlerinin bağı çözüldü.
 8. Rewendor

  ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  Adamlar İstanbul seçimi muamelesi çekti maça, GS gol attıkça iptal attıkça iptal. Sonunda "üç atıp tek saymak" terimini hakikaten gerçekleştirdik.
 9. Rewendor

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Ben de Yalan Rüzgarı'na maruz kalıyordum anane ve dedeyle. Hiç kaçırmadan izlerlerdi, benim çizgi film kuşağımla çakıştığı için memnun değildim, ama yapacak başka bi şey olmadığından ben de izlerdim onlarla. Liseye kadar sürmedi gerçi, ilkokul belki biraz ortaokul başı falan...
 10. Rewendor

  Yalan Rüzgarı hala devam ediyomuş (1973 - ...)

  Konuyu açmamdan 12, son mesajdan 10 sene sonra bi update çakayım dedim. Dizi hala devam ediyor 11688. bölümü yayınlanmış en son. Demin başka bir topicte Dallas'tan ilham geldi de bakayım dedim. https://www.imdb.com/title/tt0069658/
 11. Rewendor

  Game of Thrones (2011) - HBO

  Peki bu bilgi sende neden var, esas irdelememiz gereken konu bu bence 😄
 12. Rewendor

  ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  Belki ucuzdur da doğumu da Afrika olan oyuncularda gerçek yaşın +5 olup olmadığı hepm muamma işte. Gerçi 250k için alınabilecek risk.
 13. Rewendor

  ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  swahili dilinde "için" demekmiş. "Ozan için", muhtemelen "içinde Ozan var"ın kısaltması. Büyük oyunu gördüm. https://translate.google.com/#view=home&op=translate&sl=sw&tl=tr&text=wafor
 14. Rewendor

  ŞAMPİYON 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

  Aynı tip, aynı yaş ve benzer isme bakarsak Ozan Kabak'ın yüzünü gözünü boyayıp geri getirmişiz galiba.
 15. Rewendor

  Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

  Diagne'yi bırakalım 20'ye Fener'e. Saç modeli aynı. Adam 30 gol attı bu sezon, yaptıkları garantsii. Balotelli TR liginde bi sezonda 30 gol atamaz. Hem lige alışık, hem de saç modelleri de aynı. Saçmalamaksa bu da yapıyo maymun maskesi falan.
×
×
 • Yeni Oluştur...