Jump to content

Rhaim

=o=
 • Mesaj sayısı

  13
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Rhaim hakkında

 • Rütbe
  Rhaim
 1. [center]Üç yaşındaki Guildimiz oyundaki PvE-PvP dallarında başarılara imza atmak ve ikincil bir ailevi ortam sağlamak için kurulmuştur. 12.8.2011 tarihinden itibaren yaptıkları ile RIFT genelinde ülkemizi temsil etmektedir ve guildimiz kuruluş tarihinden beri hiçbir progress aşamasında guild bünyesinde olmayan bir üye veya yabancı bir üye ile progresını geliştirmemiştir veya geliştirmeye ihtiyaç duymamıştır. Sizde bizimle beraber her akşam maceralara katılıp başarılara imza atmak istiyorsanız bize katılın! Enmity hakkında daha fazlası bilgi ve başvuru için web sayfamız; www.Guild-Enmity.com Not: Eski başlığımız http://forum.paticik.com/read.php?94,6019249
 2. Rhaim

  Enmity HK arşivi.

 3. Rhaim

  Enmity HK arşivi.

 4. Rhaim

  Şuan RIFT başlanır mı ?

  http://www.metacritic.com/game/pc/rift http://www.metacritic.com/game/pc/rift-storm-legion PvP için GW2'ye gidin. Rift'te balance konusunca pvp vasat durumda. Bu durum çok büyük bir deyişiklik ile düzeltilmez ise hep böyle olucak. Kısacası: Rift: PvE tabanlı,bazlı bir oyundur. PvP'si PvE'den artan vakitleri güzelce geçirebilcek şekilde oyuncuları sıkmayan bir contente sahip. Main olarak PvP yapanların sayısı oyunda max %5dir. Lakin conquest denilen PvP aktivasyonu cap lvlda olan oyuncular için farklı bir PvP contenti oluşturuyo. Conquest'in sunduklarını sıralarsak: 1-Strateji 2-Kim vurduya giden büyük savaşlar 3-Total oyuncu sayısının 3e ayrılması. PvP için bu özellikler size yeterliyse gelin. Yoksa Rift PvE contentine önem veren bir oyundur. Sizin umduklarınızı karşılarmaz PvP yönünden. PvE için gelicek varsada WoW'da orda burda vaktini harcamasın gelsin.
 5. Rhaim

  Güncel hali ile RIFT tanıtımı (Genel & Storm Legion)

  A+ Halen bir ruh var demekki.8-)
 6. Rhaim

  Rift Exective Producer Scott Hartsman İstifa etti

  www.Riftci.com/forum Forum açık anasayfayıda yakında hallederim.
 7. Rhaim

  Rift Exective Producer Scott Hartsman İstifa etti

  Yakında siteyi tekrar açıcam. Potansiyel varsa ben bile el atabilirim. Max 1 ay içinde halletmeye çalışırım.
 8. Rhaim

  Enmity HK arşivi.

  Bcast sanırım nkrcooldown da aynı işi görüyo. Resim olarak beni uyarsın dersende karuulalert. Güzel dizilim yapmak içinde sanırım align.
 9. Rhaim

  Enmity HK arşivi.

  Biryıldan eski addonlar bunlar illaki yenileri çıkmıştır. Ben takip ediyodum bırakmadan yeni GUI ve API için gelişmelerin yeni patch için geliceğini yazıyodu. Ama yinede ısrar ediyosan eve gidince addon klasörünün SS'ini atabilirim EHD'de duruyosa.
 10. Rhaim

  Enmity HK arşivi.

  1.5 Sene cleric fixleri için bekleyip exp'de çıkması kaşıntı yaptı birazda özlüyo sayılmam be Murat. Ortam konusuna gelince Tolga 2 ay önce sanırım "Cem abi guild kurucak." demişti. Ki kurulamıyosa saten 20 kişiyi toplamak imkansız haldedir. Oyunu ortam yokluğundan seve seve bırakan herkez için üzgünüm. Enmity devrinde olsun olmasın. Bırakan herkez için dileğim gelicekte Rift'in tadını verebilcek bir oyunun çıkıp orda işlerin daha iyi olmasını ummak herkez için. LoL konusuna gelince malesef. Vakit bulabilirsem 2 kişilik Co-op portal 2 gibi Co-op destekli puzzle v.b oyunlarına giriyorum. Arada Bnet den seni görürsemde Deniz'ler hakkında iletişim bilgisi veririm. Saten telim sende var. Tüm Enmity kadrosuna tekrar selamlar.
 11. Rhaim

  Enmity HK arşivi.

  W8'e geçmeden upload ediyim dedim. Kaç kişinin emeği var silinmesine içim razı olmadı. Resimleri EHD'ye attım bi arada onları atarım. http://youtu.be/J-MBQbOIBXA?hd=1 http://youtu.be/JzvhFnN-l1Y?hd=1 http://www.youtube.com/user/GuildEnmity/videos
 12. Rhaim

  Eski kadro nerde? guild başka oyunamı geçti?

  Kuş oldu uçtu gitti Yalçın. Sen pokere devam et Rift'ten hayır gelmez kimseye :P Bunu ben söylüyorum evet 8-) Ama bir organizasyon olursa haberdar ederim seni.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...