Jump to content

Promenader

=o=
 • Mesaj sayısı

  4.859
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Mesaj tarafından Promenader paylaşıldı


 1. 2 saat önce, Xenocide dedi ki:

  Djsjsb promanderim hicbi sey olmamis gibi tracker istemesi ahahah

   

  O degil de o veledün 4 senelik topiğe gelip bunu yazmasi neden ki 😞

  ahah ben görmedim olayları ya. hemen mm private bir tracker hemen üye olmalıyım diye girdim konuya.

 2. Valorant


  öyle gerçekten toksikliği riot kadar ödüllendiren başka bi oyun şirketi yoktur herhalde. o yüzden csgoda suka blyat dediler o yüzden valorant çogiyi dememek lazım.

 3. Valorant


  deLiCiVuRuŞ3642'ler oyuna dolduğunda görürüm toksik ortamı 😛 ayrıca riot toksik oyunculara karşı eli en hafif şirketlerden biri herhalde. tyler1 gibi bi rezaletin lolde dünya şampiyonasına falan alınması rezalet ki benzer bi tipin valorantta ortaya çıkıp el üstünde tutulması da şaşırtıcı olmaz.


 4. 5 dakika önce, Gizli dedi ki:

  @Promenader

  Ürün bolluğu= Düşük fiyat= Ürüne ulaşım kolaylığı

  Ayrıca sen hisseden canlıların ömür boyu işkence görüp bir hiç uğruna katledilmelerinden zevk alacak kadar meczup olabilirsin ama benim hoşuma gitmiyor. 

  ürün bolluğu=/=ulaşılabilirlik.

  12 dakika önce, Loex dedi ki:

  ya hahahah sacmalama vegan tarim diye birsey yok nerenden uydurdun onu ? 

  neyse cevap vermeyevem sana sacmalamissin baya nerede ciftcisin ne yetistiriyosun merak ettim

  dur daha kolay olsun diye yeniden yazayım : adına ne dersen de. baya da uzattım belli olsun diye ama nafile. mısır ve buğday yerine soya ekicess diye tarım birden püripak olmayacak. alternatif getirelim yeaa diye bademi veya herhangi bi suya aç bitkiyi mainstream yaptığın zaman bir kötüyü diğeriyle değiştirmekten başka bir şey becerememiş olacaksın.

  ayrıyetten bizim nerede ne ektiğimiz seni ilgilendirmez.

   


 5. 2 dakika önce, Loex dedi ki:

  ben Ciftciyim benden iyi bilemezsin heralde. Endustriyel hayvanlar icin ekilen alan insanlar icin ekilen alandan 18 kat daha fazla. Hayvanlar icin ekilen alanlari insanlar icin kullansak dunyadaki acligi(1 milyar insan ac yatiyor her gece) 7 defa bitiriyor.

  Bir kilo et icin gerekli su miktari cok cok cok cok daha fazla bitkilerden. Tam rakami bulamadim ama bakarsaniz bulursunuz

  biz de çiftçiyiz tüh 😀. dediğim gibi adı vegan tarım şu tarım bu tarım olunca o ilaçlar gübreler büyülü bir şekilde gökkuşağı derelerine akmayacak. ayrıca hayvancılığın verimiyle ilgili bir şey demedim, ikisi de temiz değil ve temiz de olamayacak karnını ucuza doyurmak istiyorsan.

  Az önce, Gizli dedi ki:

  Kura ile açlıktan ölecek insanlar seçmek de halihazırda yapılan bir şey zaten. Veganlığın bunu bitirme ihtimali var ama, eğer insanlar dar görüşlü olmayı bırakırlarsa

  hayvancılığı bitirdiğimizde de endüstrinin şeytan ceoları 'tüh biz bu zamana kadar yanlış yapıyormuşuz bu hatamızdan dönelim' diyip afrikalıları asyalıları kendi ceplerinden doyurmayacak. bugün veganlık gibi bi zevksizlik elementini hayatımıza sokmadan da doyurabiliriz ama doyurmuyoruz.

×
×
 • Yeni Oluştur...