Jump to content

Kuchiki

=o=
 • Mesaj sayısı

  30
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Kuchiki hakkında

 • Rütbe
  Kuchiki

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Merhaba, Oyun çıktığı gün yaratılmış olan The Elder Scrolls Online hesabımı satmaya karar verdim. Hesapta yeni çıkan Greymoor ek paketi dahil tüm paketler mevcuttur (Collector's Edition olarak). Bunun dışında hesapta mağazadan alınmış pek çok binek (şu an satışı olmayanlar da dahil), kostüm vs. de bulunmaktadır. En son hangi sınıfı oynadığımı hatırlamıyorum fakat hesapta yüz üzeri Champion Level (200'e yakın olması lazım) mevcuttur. Hesapta şu an aktif oynama süresi yoktur. Hesap için istediğim fiyat ise 300 TL'dir. Teşekkürler.
 2. Kuchiki

  Satılık Battle.Net Hesabı (CoD MW, WoW, Overwatch)

  Fiyat 300 TL olarak güncellenmiştir. Teşekkürler.
 3. Merhaba arkadaşlar, İlk sahibi olduğum Battle.Net hesabımı satmaya karar verdim. Hesabın içerisinde CoD: Modern Warfare, World of Warcraft ve Overwatch bulunmaktadır. Detayları aşağıda belirteceğim; CoD MW: Son sezon paketi alınmamıştır. Hesapta; AR ve SMG silahlar Platinum görselliğine sahiptir. Ayrıca mağazadan satın alınmış pek çok skin de yine hesapta bulnumaktadır (Blue, Pink, Red tracer paketler gibi). WoW: Shadowlands Heroic ek paketi bulunan hesap yaklaşık 15 gün civarı oynanış süresine sahiptir ama 120 level boost'u kullanılmıştır. 120 Hunter ve Demon Hunter (Twisting Nether) karakterleri vardır. Overwatch: Legendary paket vardır ve yeni alınmış bir oyundur. Bu nedenle seviye düşüktür. Hesabın fiyatı 500 TL'dir. Alıcı arkadaşlar; "Bu oyun bana lazım değil, o yüzden fiyatı düşürebilir miyiz?" şeklinde mesaj atmayın lütfen, çünkü böyle bir durum söz konusu değildir. Hesap ve fiyatı bellidir. Hesap bilgileri verilmeden önce ödeme EnPara üzerinden yapılacaktır, daha sonrasında birlikte hesap bilgilerini değiştirebiliriz. Teşekkürler.
 4. Kuchiki

  Satılık RDR 2 ve GTA V (RDR Ultimate Edition)

  Hesap "DERT3" isimli kullanıcıya satılmıştır. Teşekkürler.
 5. Merhaba, İçerisinde RDR 2 Ultimate Edition ve GTA V bulunan Rockstar hesabımı satmaya karar verdim. RDR 2'de oynadığım karakterde bolca mağazadan alınma eşya vardır (kadın karakterdir), bu nedenle alacak arkadaşa bu karakterle oynamasını tavsiye ederim. İsterseniz zaten karakter görünümünü Gold Bar ile değiştirebiliyorsunuz. Karakter 48. seviyededir, geçtiğimiz dönemin Season Pass'i alınmış ve tamamlanmıştır. Ayrıca hesapta 32 Gold Bar, 2288$ oyun içi para bulunmaktadır ve çok fazla Collector olarak toplanmış ürün mevcuttur (bunları da satarak paranın çok daha fazlasını elde edebilirsiniz). Tüm meslekler açıktır; Collector 20, Moonshiner 5, Bounty Hunter 5 ve Trader 2'dir. Son olarak rol eşyalarını açabilmeniz için de 45 adet Blue Token vardır. Fiyat olarak istediğim değer 300 TL'dir. Ödeme enPara üzerinden yapılacaktır ve daha sonrasında hesabın mail adresi, kullanıcı adı vs. alıcı ile birlikte değiştirilecektir. Almayı düşünen arkadaşlar bana buradan özel mesaj ile ulaşabilirler.
 6. Kuchiki

  Steam Gift

  Satış tamamlanmıştır, teşekkürler.
 7. Kuchiki

  Steam Gift

  Merhaba, Steam hesabımda bulunan parayı alabilmek için sanırsam en makul yöntem bu gibi görünüyor. İlk yazan kişinin dilediği oyunu %20 indirimli şekilde kendisine hediye olarak gönderebilirim. İlgilenen varsa bana özelden ulaşabilir. Teşekkürler.
 8. Kuchiki

  Satılık Star Citizen - Mustang Alpha Starter Pack

  Hesap satılmıştır. Teşekkürler.
 9. Kuchiki

  Call of Duty: Modern Warfare (2019)

  Aslında o kadar uzun bir süreye ihtiyacın yok. Seviye 55'e ulaştığın zaman zaten karakter üzerinden aktif edebileceğin tüm içerikler (perk, field upgrade, silahlar vs.) açılmış oluyor. Daha sonrasında da silahların eklentilerini açmak için silahlara yıllardır olduğu gibi seviye kasman gerekiyor ki bu da şu an oldukça kolaylaştırıldı. Aynı zamanda bu kadar çok kasmak gereken şey olması benim gözümde güzel bir şey çünkü; oyun insanı bu şekilde daha uzun süre başında tutmayı başarıyor. Yani daha doğrusu bir amacın varmış gibi oynamaya sürekli olarak devam ediyorsun. Mesela ben şu an tüm AR silahlarımı Gold yapmak için görevlerini tamamlıyorum ve bunu tamamladığım zaman tüm AR silahlarım Platinum olmuş olacak.
 10. Kuchiki

  Call of Duty: Modern Warfare (2019)

  Tabi ki. Zaten bu durum daha oyun çıkmadan çok önce belirtildi. KDR değerlerimi oyun içerisinde görmek bana ya da başka bir oyuncuya bir şey katmıyor açıkçası. Çok merak edersem zaten menüden incelerim tüm değerlerimi detaylı bir şekilde.
 11. Kuchiki

  Call of Duty: Modern Warfare (2019)

  Oyunda Season Pass sistemi söz konusu değil, Battle Pass sistemi var. Bu sistem de oyuncuya hiç bir şekilde oyun içerisine etki edecek bir şey vermiyor. Buna harita, silah, ekipman vs. her şey dahil. Bu sistem ile alabilecek şey sadece kozmetik. Bu sezon ile birlikte gelen 2 yeni silah da buraya dahil fakat onlar ve bazı içerikler Battle Pass almayan kişilere de açık durumda. Yani bu paketi satın alsanız da almasanız da bu silahları seviye kasmanız durumunda zaten alıyorsunuz. Ayrıca yeni oyuna kadar gelecek olan tüm içerikler aynı şekilde tamamen ücretsiz olarak sunulmaya devam edecek. Bu oyunla birlikte, Activision yıllar sonra Season Pass, DLC vs. sistemini tamamen ortadan kaldırmış oldu. Bu arada oyun kesinlikle mükemmel olmuş. Benim gözümde Call of Duty 4: Modern Warfare ve Black Ops 3'ü bile geçmiş durumda. Infinity Ward'un aldığı büyük değişiklik kararları etkisini fazlasıyla göstermiş durumda. Oyunun çıkışında belli başlı sorunlar (silah dengeleri vs.) elbette vardı ve bu çok normal bir şey. Şu an sadece Hardcore oynuyorsanız sadece netcode sorunları bazı maçları zorlu bir hale getiriyor. Oyun hakkında yazılabilecek çok fazla şey var, anlatmak gereken de çok fazla şey var ama insan üşeniyor tabi... Not: Birlikte oynamak isteyen olursa Battle.net üzerinden Dazelya#21832 olarak ekleyebilir.
 12. Kuchiki

  Satılık Escape From Tarkov (Ucuz Edge Of Darkness)

  Satılmıştır.
 13. Merhaba, Bir süre önce hevesle aldığım ama esasında benim sevdiğim türlerin hiç birine dahil olmayan Star Citizen hesabımı satmaya karar verdim. Hesap ilan başlığında da belirtildiği gibi "Mustang Alpha Starter Pack" paketine sahiptir. Şu an fiyatı 45 $ olan bu paket için istediğim fiyat: 125 TL'dir. Teşekkürler.
 14. Merhaba, Uzun zaman önce satın aldığım ama hiç bir zaman kendimi tam olarak verip oynayamadığım Escape From Tarkov hesabımı satmaya karar verdim. Hesap ilan başlığında da belirtildiği gibi en üst seviye olan "Edge of Darkness" paketine sahiptir. Şu an fiyatı 109,99 € olan bu paket için istediğim fiyat: 250 TL'dir. Not: Mail adresini yanında verme gibi bir durumum söz konusu değildir. Zaten kendi sistemlerinde artık mail adresi güncelleme seçeneği eklenmiş bulunmakta, fakat bu mail değişim sistemi 2 haftaya kadar sürebiliyormuş. Bu süre içerisinde hesabı satın alacak olan arkadaşla iletişimde kalabilirim (herhangi bir şekilde mail gerekmesi durumuna karşı). Teşekkürler.
 15. Merhaba, benim anakart - işlemci uyumluluğu ile ilgili bir sorum olacak. Öncelikle anakartım; http://desmond.imageshack.us/Himg840/scaled.php?server=840&filename=1asdz.png&res=medium Kullandığım işlemcim; http://desmond.imageshack.us/Himg62/scaled.php?server=62&filename=2asdg.png&res=medium Almayı düşündüğüm yeni işlemciler: http://www.exa.com.tr/amd/islemciler/amd_athlon-340-13878.html http://www.exa.com.tr/amd/islemciler/amd_athlon-340-11937.html#UserComments 1- Acaba bu işlemcilerin ikisinde anakartıma uygun mu ve hangisi daha iyi performans verecektir (Ağırlıklı olarak Oyunlar ve After Effect vs. gibi programlar için.) ? 2- Elimde olan işlemci ile aralarında hız ve oyunlar içinde FPS farkı olacak mıdır? CPU-Upgrade sitesinden baktığıma göre socket-pin yapısı uygun. W olarak http://www.cpu-upgrade.com/mb-Foxconn/A7GM-S.html bu listede de 95ler 125ler vs. bulunmakta (İlk linklediğim işlemci 95W istediği için emin olamadım yinede.) Uyumluluk listeleri; http://www.cpu-upgrade.com/mb-Foxconn/index.html http://www.cpu-upgrade.com/mb-Foxconn/A7GM-S.html Lütfen yardımcı olun :) İkisi de uygun mudur ve hangisini seçmeliyim? Teşekkürler.
×
×
 • Yeni Oluştur...