Jump to content

sylvanas

=o=
 • Mesaj sayısı

  286
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

sylvanas hakkında

 • Rütbe
  sylvanas

Son profil ziyaretçileri

380 kez ziyaret edildi
 1. youtube ve playstore'da otomatik türkçeleştirilen içerik isimlerini kapatmanın bir yolu var mı? normalde "smacking drinks prank" olarak görmem gereken video ana sayfada "tokat bardak komedi" diye çıkıyo mesela. hepi değil ama çok büyük kısmı böyle aptal bi türkçeye çevrilmiş otomatik. playstore'da daha da kötü. yabancı oyun ve app isimleri otomatik olarak türkçeleştirilmiş sanki. "komando silah oyunu", "araba sür ateş et" gibi oyun isimleri görüyorum. baktığımda orjinal app ismi başka, yayıncısı yabancı. çok anlamıyorum windows region falan mı değiştireyim ya da google hesabıyla alakalı bi şey mi? mesela playstore türkçe yorum ya da değerlendirme kesinlikle görmek istemiyorum.
 2. sylvanas

  WRPG vs JRPG: Fight!

  @topik, benim için jrpg parodisini yıkan oyun ni no kuni serisi oldu. artık berabereler gözümde.
 3. sylvanas

  Skull and Bones

  ac: black flag (deniz kısmı) online gibi bi şey. ama reddit'e göre eleştirileri dikkate almışlar, son hali daha iyi bir şey olarak çıkabilir. çok arcade geldi bana, black flag bile sim gibi kalıyor.
 4. sylvanas

  Skull and Bones

  ubisoft mmo'su gibi bir şey, epey gecikmişti de bu sene çıkacakmış. çok kötü görünüyo ya neden o kadar para bütçe ayırdılar ki.
 5. sylvanas

  Bi oyun vardı Vol.78

  sağol tam isabet hem de.
 6. gta tarzıydı open world şehir, eski dönemlerde geçiyordu, görüntü siyah beyaz gibiydi. bölgeleri kurtardıkça renkleniyordu değişik bi grafik tarzı vardı. peşinnen tyvm.
 7. sylvanas

  Star Wars: Squadrons

  hepsi birleşip bi swg remake yapsınlar.
 8. sylvanas

  Naval Action - Beautiful Age of Sail

  Aldim iki gundur oynuyorum. Gayet oynanirmis. Tam aradigim hardcore naval combat. Britanya bayragi altinda privateer olarak bata cika oynuyorum.
 9. sylvanas

  Sea of Thieves

  Private/custom server gelecekmis, iyi olur. Gerci parayla satacaklarmis. Bu oyuna dalmami engelleyen bi sey var cozemedim. Blackwake giriyorum hala canim deniz savasi cekince.
 10. sylvanas

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  Das boot ile in the heart of sea bulabildim ama henuz izlemedim. Bugun izlerim.
 11. sylvanas

  Bugün Ne Seyrettiniz?

  daha yeni izledim bunu. çok keyifli ve gerçekçiydi. 8 verdim.
 12. sylvanas

  Naval Action - Beautiful Age of Sail

  bu oyun hiç mi oynanmaz? denizdeki elit dangerous gibi duruyor. yorumların karışık olmasının sebebini çok anlayamadım da oynayan varsa aydınlatabilir.
 13. sylvanas

  Black Sails (2014) - Starz

  Umarım ölüyodur dizide. Çıktığı her sahneyi geçiyorum.
 14. sylvanas

  Sea of Thieves

  olm ben hepinize yazdım görmüyor musunuz xbox app. ekledim yazdım davet ettim.
 15. sylvanas

  Elder Scrolls Online #3

  adamlara uyuzum ben. taa eskiden almıştım daha oyun yerin dibine sokulurken. şimdi alanlara morrowind falan veriyorlar bana zırnık koklatmadılar, insan hediye eder bir şey yapar.
×
×
 • Yeni Oluştur...