Jump to content

Tyrion

=o=
 • Mesaj sayısı

  699
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Mesaj tarafından Tyrion paylaşıldı


 1. Malum Diablo 4 gazladı milleti, bizim yeğende gaza gelmiş "dayı bana D3 al,D4 çıkana kadar barbarrr oynıcammm"diye bi yapıştı. Wow oynadığım zamanlarda gaza gelip vanilla almışlığım var, onu vereyim diyorum ama üzerine 2-3 exp, gelmiş anladığım kadarıyla. Classlar dışında içerik olarak , Feature vs.vs. yapılacaklar arasında değişiklik var mı? Şu mape gidemezsin şunu veya bunu oynayamazsın gibi?. Sıpa Barbar oynayacak madem gidip 40 Oyro dömelmiyeyim durduk yere.  Teşekkürler.


 2. Abi sizde bi zahmet 2 cümle de toz kondurun hocanıza artık, Tudor ardından kaç oyuncu geldi/gitti oturup bi hesap edin azıcık. "Nerede kalmıştık" , "Bitti demeden bitmez" , "Bir hayalim var" , "CL müziğini seviyorum" , başarı zamanı bu lafları edip tüm payeleri toplarken sıkıntı yok, sonra devran dönünce "Terim kurmadı ki", e kim kurdu abi o zaman, ilkokul mezunu servisçiyle benzinci oturup mu karar verdiler? Florya'da ekilen çiçeklere bile karışan adam kadroya karışmamış "siz kimi alırsanız alın " mı demiş.?

   

  Neyse GS bu zorla cendereden çekip çıkaraack kurtaracak bir adam var, yönetim derhal gidip Terim ile tekrardan anlaşmalı.  

  Oh wait..:classic_blink:


 3. On 16.10.2019 at 17:39, Max Damage dedi ki:

  Daha ötesine uluslararası anlaşmalar gereği izin yok diye biliyorum zaten.

  MTCR'den bahsediyorsun ama yanlış biliyorsun.

  "MTCR, 500 kg'dan daha ağır savaş başlıklarının ve 300 km'yi aşan menzillere sahip füzelerin teknolojilerini ya da bu değerlere ulaşacak yetenekler kazandıran ekipman, araç-gereç ve bilgilerin transferini engeller".

  Yani kendimiz üretebiliyorsak her hangi bir üretim kısıtlamasına tabi değiliz. Bu yüzden ihraç/ithal edecek ülkeler genelde ürünü 500kg veya 300 KM altı max menzili varmış gibi gösterirler bu radara takılmamak için gerçi takılsanda hukuki bi yaptırımı yok ama "biz temiziz" demek gibi bişey. Füze özeline gelirsek de öyle aman yarabbi bi teknoloji de değil.Fakat geçen mayıs sonu gibi PENÇE operasyonunda ilk defa kullanıldı, muhtemelen anlık info geldiği için siha veya uçar unsur intikali hedef değerlendirme veya risk almamak için hewallerin kafada patlatmış da olabilirler. Ellerine kollarına sağlık.


 4. 47 dakika önce, Natanyal dedi ki:

  Ana konuya da dönersek;

  EGi2dJqWwAAL79U?format=jpg&name=medium

   

  Hangi yetkiye ve neye dayanarak bu miktar temlik edildi. 

  Adam istifa edip kaçıyor, aldığından daha kötü kulüp bırakıyor ve yine arkasında duruluyor. Buna destek olan her fırsatta söylediği ve aile dostu hocasıyla birlikte yaptıklarıyla, keyfi yönetimiyle kulübün geleceğini de yok etmişler mesela ama halen çıkıp birileri savunuyor diye arkalarında durulabiliyor.

  Ben ŞG konusunda da yönetim konusunda gayet rahatım. BJK 4. olunca başlamadım, neyse ki forumda postlar duruyor. Biz 2. şampiyonluğa giderken daha böyle giderse biz boku yeriz diyordum o zamanda boş yapıyorsun diyorlardı. Bir 4. bir 3. olduk maaş ortalaması 50 milyon euro olan kadrolarla yine boş yapıyorsun deniyor. 

  Barzo taraftarı tatmin etmenin yolu yok. Oyna devam diyorum artık o yüzden arada böyle gelmedikçe... 

  Çok acayip ya. böyle bir anlaşmayı yapan yönetim bunu nasıl genel kurula izah etmez akıl alır değil. Yayın geliri yıllık 200M TL'den hesaplasan kabataslak 28-30 yıllık temlik verilmiş. Yazık olmuş. 

   


 5. Nedense bizde sistemsel değişikliklerin,hazır oynanan oyunu birden değiştirip bambaşka bir oyuna evrileceği düşünülüyor.

  Gs'da Sağ/Sol bek bu tempo olmadığı gibi, Kanat oyuncularının repertuarında "sıfıra inip genişletmek" opsiyonu da yok ve topu genelde koşu yoluna değilde ayağına isteyen stilleri var. Sürekli pas oyunuyla özellikle ligin 2.devresinde kapanıp kontra bekleyen takımları açmak çok zor. Hem oyunun genişletmen aynı zamanda cabuk oynaman lazım. Nzonzi çok iyi pozisyon alıyor olmasına rağmen kadro yapısı gereği defans bloğuna ya çok yakın ya da içine gömülüyor. Fernando gibi hızlı veya diagonal pasları yok gibi bişey. Seri çok iyi pasör evet ama N'diaye gibi dribblingi yok ve sertlik koyamıyor oyuna.  Muslera'nın insan üstü performansı olmasa her iki CL maçı çok farklı skorlarla bitebilirdi. Hoca desen ayrı formsuz, ligin son haftaları camiayı ve taraftarı konsolide etmek için ceza almalar didişmeler yarar getirir ve bu bi taktikdir ama sezon başı hiç olmadı , her zaman papaz pilav yemez.Çok zor fikstüre giriyor takım. Fener dışında büyük takımlarla oynanmadı henüz. Başakşehir, Bjk, Ts, Alanya , Sivas zor maçlar hepsi. Gs bu sene işi gerçekten zor. Şimdilik taraftarın gazını tutan konuşmalar ve basın desteği devam ediyor. 

   

  EF15ZPgWsAAo9My?format=jpg&name=medium

  1


 6. Tr'de hangi kamuya açık yönetim kendine sorulan soruya açık şekilde cevap veriyor ki, Bjk muhalefetinin sorusuna verilsin. Atilla Türker bir sürü belge çıkardı, hiçbirini yalanlayamadılar, sadece dava açıcaz diyip durdular. Madem iftira çık belgesini paylaş adamın itibarını orada bitir bu lafların önüne geç. Stadın yapım işinin bir kısmını sen yapıyorsun, soruyorlar "benim şirket daha ucuz yaptı" diye cevap veriyor. Ya 1-2m TL hesabını mı yapıyorsun bjk başkanı bjk den para mı kazanır? Veya bjk yöneticisi davalarına baktı diye kulüpten 2m tl avukatlık ücreti mi alır? Nereden gönüllük esasına dayalı yöneticilik? Nerede Bjk'de kaplere atılan imzalar ?

×
×
 • Yeni Oluştur...