Jump to content

Tyrion

=o=
 • Mesaj sayısı

  699
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Tyrion tarafından gönderilen her şey

 1. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  asdasf isteğe bak All-in-One multi combo , elinde bu isterlerin sağ taraflı olanı var Moses önce onu bi oynataydı. Para bok püsür yok, ama saçma sapan isteklerde de sınır yok maşallah.
 2. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Alman pornocu yatışa gelmiş götü göbeği salmış, patlamasa bari.
 3. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Ozan ve Gustavo çok iyiydi, ama Ciğerci pozisyonu olmamasına rağmen çok iyiydi ya. Rodriguez gibi hız dribbling yok ama geriye kalan bütün skillerde üstündür sanırım.
 4. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Hala maçtan sonra büyüklük hamaseti yapıyor hoca, aşırı baydı artık ya.
 5. Abi yalnız Fener'i geçince şampiyon olunmuyor, benden duymuş olma ama lider Sivas, hani şu arada 9 puan fark olan takım dsffgdfg.
 6. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Aynı bizim takım gibi başlığıda ölü :) İnsan gelip iki ZaaaXD lar ya :S
 7. Tyrion

  Expansion ?

  Madem öyle vereyim azıcık dönsün belki sıkılır kurtarırım dicem ama inatçı baya puşt illa girecek. Teşekkürler cevaplar için abiler.
 8. Tyrion

  Expansion ?

  Malum Diablo 4 gazladı milleti, bizim yeğende gaza gelmiş "dayı bana D3 al,D4 çıkana kadar barbarrr oynıcammm"diye bi yapıştı. Wow oynadığım zamanlarda gaza gelip vanilla almışlığım var, onu vereyim diyorum ama üzerine 2-3 exp, gelmiş anladığım kadarıyla. Classlar dışında içerik olarak , Feature vs.vs. yapılacaklar arasında değişiklik var mı? Şu mape gidemezsin şunu veya bunu oynayamazsın gibi?. Sıpa Barbar oynayacak madem gidip 40 Oyro dömelmiyeyim durduk yere. Teşekkürler.
 9. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Çok da kötü değil bence. Birde Emre'siz görelim noluyor. Yarın öbür gün 10dk kasık attı diye çıkma ihtimali olan adama göre sistem yaptık mı yapmadık mı görücez.
 10. Abi sizde bi zahmet 2 cümle de toz kondurun hocanıza artık, Tudor ardından kaç oyuncu geldi/gitti oturup bi hesap edin azıcık. "Nerede kalmıştık" , "Bitti demeden bitmez" , "Bir hayalim var" , "CL müziğini seviyorum" , başarı zamanı bu lafları edip tüm payeleri toplarken sıkıntı yok, sonra devran dönünce "Terim kurmadı ki", e kim kurdu abi o zaman, ilkokul mezunu servisçiyle benzinci oturup mu karar verdiler? Florya'da ekilen çiçeklere bile karışan adam kadroya karışmamış "siz kimi alırsanız alın " mı demiş.? Neyse GS bu zorla cendereden çekip çıkaraack kurtaracak bir adam var, yönetim derhal gidip Terim ile tekrardan anlaşmalı. Oh wait..
 11. Ya sanki takımı başkası kurmuş da, temcid pilavı gibi Ocağı bekliycez diyip duruyor bide
 12. ZaaaaaXD Ama hocam çok sinirli yine kameramana patlamış, ne çekiyon ammgohshdf https://www.fanatik.com.tr/fatih-terimden-kameramana-tepki-2100398
 13. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Abi bunu dün gece twitter'da başka bi hesaptan gördüm, Emre adamın karısına küfür etti diye.
 14. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Berbat geçen sezonlarda büyük takımların yapması gerekenlerden biri de 1-2 genç çıkarmak olmalı. Şampiyonluğa gidilen senelerde öyle kola kolay genç koyup taraftardan sabır bekleyemiyorsun.
 15. Tyrion

  Fenerbahçe 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  haşofman reyize 5 atmışsız ama hâlâ topak ölü, geçen sene nasıl bir travma yaşadıysak artık :)
 16. Protesto gayet normal bişey abi, yıllık 4.5m alan adam alkışlanıp ilahiyle sahneye çıkınca sıkıntı yok ıslıklanınca galiz küfürle karşılık.
 17. Tyrion

  patici/k/ silah topiği

  MTCR'den bahsediyorsun ama yanlış biliyorsun. "MTCR, 500 kg'dan daha ağır savaş başlıklarının ve 300 km'yi aşan menzillere sahip füzelerin teknolojilerini ya da bu değerlere ulaşacak yetenekler kazandıran ekipman, araç-gereç ve bilgilerin transferini engeller". Yani kendimiz üretebiliyorsak her hangi bir üretim kısıtlamasına tabi değiliz. Bu yüzden ihraç/ithal edecek ülkeler genelde ürünü 500kg veya 300 KM altı max menzili varmış gibi gösterirler bu radara takılmamak için gerçi takılsanda hukuki bi yaptırımı yok ama "biz temiziz" demek gibi bişey. Füze özeline gelirsek de öyle aman yarabbi bi teknoloji de değil.Fakat geçen mayıs sonu gibi PENÇE operasyonunda ilk defa kullanıldı, muhtemelen anlık info geldiği için siha veya uçar unsur intikali hedef değerlendirme veya risk almamak için hewallerin kafada patlatmış da olabilirler. Ellerine kollarına sağlık.
 18. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  "Geçmişin hesabını soracağız" yıllardır kullanılan ama bir kişinin dahi yapmadığı bir seçim vaadi o kadar. Malum kol kırılır dfdsgdf.
 19. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  dibini sıyırmaya gelecek sanırım.
 20. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Çok acayip ya. böyle bir anlaşmayı yapan yönetim bunu nasıl genel kurula izah etmez akıl alır değil. Yayın geliri yıllık 200M TL'den hesaplasan kabataslak 28-30 yıllık temlik verilmiş. Yazık olmuş.
 21. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Baya buz gibi penaltı abi o pozisyon.
 22. Nedense bizde sistemsel değişikliklerin,hazır oynanan oyunu birden değiştirip bambaşka bir oyuna evrileceği düşünülüyor. Gs'da Sağ/Sol bek bu tempo olmadığı gibi, Kanat oyuncularının repertuarında "sıfıra inip genişletmek" opsiyonu da yok ve topu genelde koşu yoluna değilde ayağına isteyen stilleri var. Sürekli pas oyunuyla özellikle ligin 2.devresinde kapanıp kontra bekleyen takımları açmak çok zor. Hem oyunun genişletmen aynı zamanda cabuk oynaman lazım. Nzonzi çok iyi pozisyon alıyor olmasına rağmen kadro yapısı gereği defans bloğuna ya çok yakın ya da içine gömülüyor. Fernando gibi hızlı veya diagonal pasları yok gibi bişey. Seri çok iyi pasör evet ama N'diaye gibi dribblingi yok ve sertlik koyamıyor oyuna. Muslera'nın insan üstü performansı olmasa her iki CL maçı çok farklı skorlarla bitebilirdi. Hoca desen ayrı formsuz, ligin son haftaları camiayı ve taraftarı konsolide etmek için ceza almalar didişmeler yarar getirir ve bu bi taktikdir ama sezon başı hiç olmadı , her zaman papaz pilav yemez.Çok zor fikstüre giriyor takım. Fener dışında büyük takımlarla oynanmadı henüz. Başakşehir, Bjk, Ts, Alanya , Sivas zor maçlar hepsi. Gs bu sene işi gerçekten zor. Şimdilik taraftarın gazını tutan konuşmalar ve basın desteği devam ediyor.
 23. Tyrion

  Beşiktaş 2019-2020 Sezonu Genel Tartışma

  Tr'de hangi kamuya açık yönetim kendine sorulan soruya açık şekilde cevap veriyor ki, Bjk muhalefetinin sorusuna verilsin. Atilla Türker bir sürü belge çıkardı, hiçbirini yalanlayamadılar, sadece dava açıcaz diyip durdular. Madem iftira çık belgesini paylaş adamın itibarını orada bitir bu lafların önüne geç. Stadın yapım işinin bir kısmını sen yapıyorsun, soruyorlar "benim şirket daha ucuz yaptı" diye cevap veriyor. Ya 1-2m TL hesabını mı yapıyorsun bjk başkanı bjk den para mı kazanır? Veya bjk yöneticisi davalarına baktı diye kulüpten 2m tl avukatlık ücreti mi alır? Nereden gönüllük esasına dayalı yöneticilik? Nerede Bjk'de kaplere atılan imzalar ?
×
×
 • Yeni Oluştur...