Jump to content

nvdf

=o=
 • Mesaj sayısı

  8
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Mesaj tarafından nvdf paylaşıldı


 1. ggg bu lig başlangıcı işinin altından nasıl kalkacak bakalım. dc olayını fixleyip serveri stabil hale getirmişler. bazı streamer ve arkadaşlarının sıraya takılmaması için özür dilemişler. guild bank kullanılarak yapılan item ve currency kopyalama olayı sıkıntı. bunu da çözdüklerini söylüyorlar ama server restartı yapmadan oyuncuları nasıl tatmin edecekler.


 2. ligi başlatabilseler güzel olacaktı ama beceremediler. üç ligtir lig başlangıcında saçmalıyorlar. iki lig önce 25 gblık torrent dosyasını kontrol etmeden koymuşlardı. torrentle update yapılamamıştı. bu lig tam fiyasko oldu.


 3. Netflix'in başarılı yapımlarından. Zaten 2-3 saatlik bir dizi. Dizideki satranç oyunları da bomboş değil. Youtube satranç sitelerinde analizleri falan var. Dizinin satranç danışmanları arasında Garry Kasparov'un olması olaya bakışlarını gösteriyor.


 4. bu gece patch notlarından sonra buildler ortaya çıkar. patch notları ile yeni nerfler gelecektir. manifesto ile necroyu balta ile doğramışlar, redemtion sentry spectreyi bitirmişler .summoner için yenilik diye sundukları şey zombi ,golem ve animate guardian relog yapınca tıpkı spectreler gibi yeniden summonlamaya gerek olmayacak.


 5. p2w oyunda senin para verip iteme ulaşıp ulaşamayacağın değil , genel oyuncular arasındaki güç farkı sorundur. serverde 3-5 kişi bu itemi alıp ölümsüz olarak oynayınca oyunun bi anlamı kalmaz.sen herkese tek atarak oyundan zevk mi alacaksın? para verip, easy modda 1vs10 yapıp herkesi kesip mutlu olurum diyorsan sen bilirsin.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...