Jump to content

Skies

=o=
 • Mesaj sayısı

  7
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Skies hakkında

 • Rank
  Skies

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Skies

  İzmir'de güvenilir bilgisayar tamircisi?

  işte tavsiyeye göre değişiklik yapacağım ben de, sorun çözüldüğü sürece itirazım yok.
 2. Skies

  İzmir'de güvenilir bilgisayar tamircisi?

  Söylediğim gibi ısınmıyor, fakat format atılırken temizlendi herhangi bir düzelme olmadı.
 3. Skies

  İzmir'de güvenilir bilgisayar tamircisi?

  valla başlık keyfimi azcık yerine getirdi ama üsttekilerin bir çoğunu yaptım. pc'ye format atıldı, ccleaner'dan haberdarım, bilgisayar aşırı yüklenmiyor(ısısına ve yüklemesine baktım) saçma bir şekilde anlık frame skipler oluyor. ramleri de çıkardım taktım bir iki defa ama tek tek denemedim. biraz da ürküyorum yalan yok. bios güncellemesi nasıl yapılır bilmiyorum ona bakayım.
 4. Skies

  İzmir'de güvenilir bilgisayar tamircisi?

  Ek: PC Specs: i5-6600 CPU @3,30 GHz 3.31 GHz 8x2 Kingston Ram 250 GB SSD 1 TB HDD NVIDIA GeForce GTX 970 Aynı anda birkaç sekme açık tuttuğumda kasma yapıyor, netflix + maksimum on sekmeden bahsediyorum. Ram maksimum %30'da fakat netflix'in player'ı kasıyor. Aynı şekilde oynadığım bir iki çok fazla özellik istemeyen oyun var, (Hearthstone gibi, arada yeğenim League of Legends oynuyor onda da aynı sorun mevcut.) Not: SSD'mde 80 gb kadar boş yer mevcut. Şimdiden teşekkürler.
 5. Selamlar, özellikleri pek de fena olmayan bilgisayarımdan çok düşük performans alıyorum. İzmir çevresinde bilgisayar tamircisi tavsiyesi olan var mıdır?
 6. Skies

  Kız arkadaş depresyonuyla doğan sorunlar

  Böyle durumlarda temel sıkıntı benlik kaybetmek genellikle. Her şeyi sanki tek bir kişiymiş gibi yapınca, kendilikten ödün verilince ve kişisel alanları minimuma indirince ister istemez insanların soğuma/çaba sarf etmeme/beraber kalmaya uğraşmama gibi kolaya kaçmalarını gözlemlemek gayet olağan. Sen sen ol, gelecekteki hiçbir ilişkinde kişiliğinin sparkından vazgeçme.
×
×
 • Yeni Oluştur...