Jump to content

Myrica

=o=
 • Mesaj sayısı

  885
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Myrica hakkında

 • Rütbe
  Myrica

Son profil ziyaretçileri

290 kez ziyaret edildi
 1. covid değil, CHINESE VIRUS olacak.
 2. Myrica

  WoW Classic Ana Konu

  staff of shadow flame'i resto druide verecek guild bildiğin maldır.
 3. Myrica

  Türkiye'de İnternet altyapısı

  aslkdajsldksakdas çok sağlam güldüm 😂😂 şaşırtmadı bir de.
 4. Myrica

  ANNO 1800

  steam'de falan bulamadım bunu nerden alıcaz?
 5. Myrica

  Star Wars: High Republic (2020)

  Tercümesi; zenci twilek, çinli zabrak, gay hintli jedi falan görücez. diversity ile star wars'un ne alakası var diye sormamış mı kimse? Zaten zenci jedi var.
 6. Myrica

  WoW Classic Ana Konu

  jindo daha zordu diye hatırlıyorum. zg enchantları da vodoo doll + coin birleşimiyle alınmıyormuydu?
 7. Myrica

  WoW Classic Ana Konu

  cık mantıksız. mc-bwl arası çok uzundu mesela. Blizzardın dediği de belli bir yüzde(popülasyonun yani) mc geari almadan bwlyi salmayacakları şeklinde idi. bwl çıktı 2 hafta önce, millet adam gibi gear alamadı, hop zg, lol.
 8. Myrica

  WoW Classic Ana Konu

  bwl çıkalı 2 hafta olmadı, zg ne alaka. böyle giderse ekimde tbc gelir lol
 9. Myrica

  Baldur's Gate 3

  bg tadı alamadım daha çok dragon age tarzı bi tat verdi izlerken.
 10. Myrica

  WoW Classic Ana Konu

  hakkar değilmiydi o asdasdasda
 11. Myrica

  dayılar gelin hele

  evi biraz büyükçe al, odasını airbnbden kiraya ver. Olmadı ufak bir apartman al, airbnbden kiraya ver. taksi sürülmez trde, alayı mafya. temettü emekliliği diye bir muhabbette var, ona bak bir de. ama 10 sene falan lazım minimum.
 12. Myrica

  WoW Classic Ana Konu

  bwl kolay ama püf noktalarını bilmesi lazım raidin. vael tamamen beleş bir boss, eskiden 3 dakikayı doldurup kesebiliyoduk, şimdi 45 saniye sürüyor lol. firemawda pozisyona dikkat chromaggusta tranq shot önemli yoksa tankı 2 shotluyor. Nef kolay baya, shaman class call falan dahil. Ashkandi hunter silahi değil bu arada. Crit yok. Belki pvpde iş görür stamdan dolayı.
 13. Myrica

  WoW Classic Ana Konu

  Razorgore cok kolay. Standart mc gearli bir raid cikani indirebilir hemen. Meleeler magelere abanacak,gerisi dragonlar. vaelde ikinci tankin threatini gecmeyeceksiniz, mt oldugunde ot direk dondurecek,zaten o zaman kadar hpsi %5 falan kaliyor. tiny threat addonu cok yardimci. Supression roomda onde 2 rog,arkada 1 rog olacak,kenarlardan toplu sekilde ilerleyeceksiniz. firemawda healerlarin tanki healladigi, ama bosstan dot yemedigi pozisyon mevcut. Tank gecisleri duzgun yapildigi zaman basit. mc zamanlarinda guzel dpsle faceroll oluyordu oyun. Bundan sonrasi hafif pratik istiyor. Dpsle zerg yapamiyorsun bwl ve sonrasinda.
 14. Myrica

  Warcraft III: Reforged

  garip bir oyun, 30gb indirdik. karakterlerin animasyonları 2 tane falan. İnsan değişik şeyler koyar. Yeni bir ability,skill falan görmedim(koyulacak demişlerdi). Cinematicler leş. Skirmish bile oynayamiyorsun AI'a karşılık. Taşak geçmiş blizz.
 15. Myrica

  Ey Paticik Ahalisi, Turk Gencligi

  firma ismini young turks koyduğunuz anda ABD'deki ciddi nüfusa sahip ermeni, kürt, yunan ve türkiyeye sempati beslemeyen kişiler sizinle iş yapmaz. Mesela los angelesta ciddi ve nüfuzlu bir ermeni nüfusu vardır, milyar dolar verseniz *young turk* adlı bir firmayla iş yapmazlar. Bu ne demek? başlamadan para kaybetmek demek. Chobani bile *greek yoghurt* ismiyle girdi sektöre. bir de demiyormusunuz ciddi experience getiriyoruz, yok eski facebook/google çalışanları varmışmış. O çalışanların çalıştıkları ülkeden haberi yok demek ki, nasıl bir *experience*sa.
×
×
 • Yeni Oluştur...