Jump to content

L'amante

=o=
 • Mesaj sayısı

  257
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

L'amante hakkında

 • Rütbe
  L'amante
 1. L'amante

  IELTS sınavı

  Bence IELTS için kursa gerek yok. Cambridge'in serisi var. Ben 6. ve 9. kitaptan denemeler çözerek girdim. Zamanın varsa o kitaplardan çözebildiğin kadar çöz bence. Reading ve listening seviyeni anlayabilirsin. Punalamanın nasıl olduğunu nette araştırıp bulabilirsin. Speaking için youtubeda çeşitli videolar var. Onlar fikir veriyor. Bir de (http://ielts-simon.com/) bu sitenin de faydalı olduğu söyleniyor genellikle. Ben bu siteden sadece writingle ilgili taktikleri okumuştum. Faydalı olduğunu düşünüyorum. Kolay gelsin...
 2. L'amante

  IELTS sınavı

  Merhaba arkadaşlar, ben de cumartesi günü ilk kez IELTS'e gireceğim. IDP ile başvurdum. Sınav günü dikkat etmem gerekenler nelerdir? İçeriye çanta alınmıyor sanırım. Siz yanınızda hiç eşya götürmemiş miydiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
 3. L'amante

  İngiltere Planları ve Eğitim Kredisi

  Ben de tam olarak güvenemiyorum. Çok iyi araştırmak gerek.
 4. L'amante

  İngiltere Planları ve Eğitim Kredisi

  Arkadaşlar tekrar merhaba, Danışmanlık şirketi hem kaliteli bir eğitim alabileceğim hem de geçinebileceğim bir yer istediğimi söylediğimde Durham'ı önerdi. Bu konuda sizin fikriniz nedir?
 5. L'amante

  İngiltere Planları ve Eğitim Kredisi

  Dönüşte burs aldığım sürenin iki katı kadar çalışma şartı var. Onu göze aldım. Şu an en önemli sorunum verilen bursun yetip yetmeyeceği.
 6. L'amante

  İngiltere Planları ve Eğitim Kredisi

  Merhabalar, Yeni konu açmak istemedim. İngiltere'de lisansüstü eğitim için MEB bursu kazandım. Eğitimle ilgili tüm masrafları MEB karşılayacak. Ayrıca 1200 sterlin burs verilecek. Bu koşullarda İngiltere'de öğrenci olmak nasıl olur? Bir de İngiltere'de hangi üniversiteleri tavsiye edersiniz?
 7. L'amante

  c 16 mide neoplazmı

  Merhaba arkadaşlar, Bu tanı konulduysa kanserin ileri aşaması mıdır? Internette aradım. Çok detaylı bilgi yok. Sağlıkçı arkadaşlar varsa açıklama yaparsanız sevinirim.
 8. L'amante

  Çılgınca dans eden türbanlı

  Videoda abes bir şey yok. Bunu internete yayan insanın yaptığı abes.
 9. L'amante

  apple macbook pro md101 tu/a

  Hafif ve şık olsun diye.
 10. L'amante

  apple macbook pro md101 tu/a

  Optik sürücü yoktur yüksek ihtimalle
 11. L'amante

  apple macbook pro md101 tu/a

  Air ların işlemci hızı düşük görünüyor. O nedenle prolara baktım hep.
 12. L'amante

  apple macbook pro md101 tu/a

  Hayır. Hatta hiç alışkın değilim. Hafif ve şık başka bir şey de alabilirim. Piyasadaki çoğu bilgisayar işimi görür zaten.
 13. L'amante

  apple macbook pro md101 tu/a

  Pro retina me864 tu/a nasıl peki?
 14. L'amante

  apple macbook pro md101 tu/a

  Haklısınız. Oyun oynamiyorum. Ogretmenim. Taşıması kolay olsun. Acil bilgisayar almam lazım. Aceleyle açtım başlığı.
 15. Merhabalar, bu cihazı kullanan var mı? Tavsiye eder misiniz?

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...