Jump to content

lmarion

=o=
 • Mesaj sayısı

  39
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

lmarion hakkında

 • Rütbe
  lmarion
 1. lmarion

  Quiknet - Superonline Fiberoptik

  dimi yordamına göre modere
 2. lmarion

  Quiknet - Superonline Fiberoptik

  öyle saçmalık mı olur ? gizli sır paylaşma forumu mu burası ? böyle seviyesizlik görmedim post silmeler falan ...
 3. lmarion

  Quiknet - Superonline Fiberoptik

  yarın kar yağacak al buda bir bilgi neye göre kime göre arkadaş birşeyler biliyor ama tam yazmıyor. siteye koymamışlar bu bilgiyi ne zaman koyacaklar yoksa karar aşamasında mı ? öğrenelim.
 4. lmarion

  Quiknet - Superonline Fiberoptik

  bilgi ? söyleyip gittin
 5. lmarion

  Uludağ çıkış

  @paramecium 4 çeker öyle durumlardada bir işe yarasın artık gücü aktarsın tekerden tekere o kadar gösteri yapıyorlar bakın buz pistinde şöyle yapıyor böyle dönüyor standart kış lastikleri ile. Gerçektede o kadar iyi sonuç verecekmi merak ediyorum bir ağaca patlamam umarım , gerçi sakin kullanıyorum ama yol bu
 6. lmarion

  Uludağ çıkış

  esp miş abs miş hak getire ömründen ye ondan sonra =) bütün yazılımın içine et afedersin
 7. lmarion

  Uludağ çıkış

  google da biraz arama yaptım jandarma 4x4 araçların lastiğine bakıyor jandarma bilgili kar lastiği olanlara izin veriyor diye yazmışlar bazılarıda önümde 4x2 araca izin verdi bende kış lastiği olmasına rağmen bana izin vermedi gibisinden stemlerde okudum galiba o an nöbetteki kişilere göre değişiyor
 8. lmarion

  Uludağ çıkış

  kar aracın belini aşmadığı sürece sorun olacağını sanmıyorum bekleyip göreceğim
 9. lmarion

  Uludağ çıkış

  eğer bir sıkıntı olmazsa şu sayfa açılır açılmaz çıkan lastik ile çıkmayı deneyeceğim http://www.bridgestone.com.tr/urunler/4x4/ jandarma izin verirse sonuçları yazarım.
 10. lmarion

  Uludağ çıkış

  çıktındı çıkmadındı tartışması yapmayacağım burada ama yanıtımı aldım en azından paramecium un dediği gibi yapılabilir. Arazi araçlarının düzgün lastikler takıldığında neler yapabileceğini görmek için youtube dan birkaç video izleyin derim. Milyonlar sayıp zincir takmak gerçekten çok komik.
 11. lmarion

  Uludağ çıkış

  anlatmayı denemeyeceğim cidden =)
 12. lmarion

  Uludağ çıkış

  Evet esasında mantıklı =) kontrol noktasına gelmeden zinciri takıp daha sonrada çıkarmak. Yolun sağ tarafında ezilmeden 2 dakika şipşak çıkarabileceğimiz bir yer varmı acaba? Daha önce hep kış lastiği kullandığımızdan zincir takma derdimiz şu ana kadar hiç olmadı. O yüzden ne kadar çabuk sökülen takılan birşey bilmiyorum gerçekten.
 13. lmarion

  Uludağ çıkış

  kış lastiğiniz varmı ? bir önceki topicte kar paleti baktığınızı duydum araç sizin aracınızdaki gibi terrain response sistemine sahip ve kış lastikleri ile karda kaydıramadım aracı. Çizgisinden çıkmıyor. Bence kış lastikleri takıp yeniden deneyin , bu kadar yüksek maliyetli araçlara kar paleti biraz küçük düşürücü görünüyor.
 14. lmarion

  Uludağ çıkış

  4x4 bir aracımız var aracımızda kar lastikleri mevcut (esasında kış lastiği ama ebat büyük olduğu için normalinden kocamanca duruyor) Jandarma kontrol noktasında kesin zincir taktıracaklarmı ? İkna etmemiz mümkün mü ? (zinciri yanımızda götürüp gidemez ise takarız desek?) Daha önce ikna edip devam edebilmiş olan varmı ? İkna edemezsek yol ileride daralıyormu hatırlamıyorum fakat ileride sağda çekip çıkarabileceğimiz bir boşluk mevcutmudur ?
 15. lmarion

  Turk Telekomun rezilliği

  kadın sinyallerde sorun yok diyor 2048/96 ... zırvalamayı oradan dedim sinyalde sorun yok diyip resetliyor oradan modemi hız düzeliyor 2 3 gün sonra eski haline geliyor şimdi 2048/128 4. bu yine aradım kayıt bıraktım galiba ana makinada hız farklı kayıtlı anlamadım hep düşük haline dönüyor

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...